• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky ja jdu do sprchy a asi spat jsem hotova..tak paa :wink:
24. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
a opatrujte mimisky
24. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Car ty už jdeš, jejda,
tak papa a uzdrav se. :grinning:
24. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
No, četla jsem, že se to v těhu špatně poznává :frowning2: Kvůli zvětšené děloze...a pokud to praskne, tak může dojít i k tomu nejhoršímu :pensive:
Ale na dotek břicho bolestivé nemám, tak snad to slepák není :fearful:
24. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Luci a když se to chytne včas tak se může operovat a mimi zůstanev pořádku??
24. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Suny, když se to chytne, tak se to operuje přes konečník, operatér se nesmí dotknout dělohy, aby nedošlo k předčasnému porodu :pensive:
Já si to nepřipouštím, ale pokud ráno nebudu dobrá raději zajedu na pohotovost :wink:
24. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Luci raděj zajed ale u slepáku bys zvracela a měla teplotu to ty nemáš ne???
24. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Suny, to nemám :slight_smile: a při doteku mě bříško nebolí :wink: snad to jsou jen vazy a děloha...
24. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
no to jsou. to je fakt drsný mě to bolí i dva dny v kuse. tak se neboj fakt. a píchá a nemůžu třeba vstát chvílu z postele. luci opravdu se neboj ale když tě to nepřejde tak si zajed ale bude to ok jak to popisuješ tak to mívám taky. je mě tě líto.
Cekám na kubíka touto dobou už začíná kopat
24. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Nic jdu se umýt a jdu do pelechu.
tak papa
24. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Suny, jestli máš stejné nebo podobné obtíže, tak jsem zase o něco klidnější :wink: Ale je to děs! Štve mě, že jsem pořád v nejistotě a stále mě napadají nějaké katastrofické scénáře....ach jo :frowning2: Já jsem ráno taky nemohla vstát a ani se otočit na posteli :pensive: Pak jsem to nějak rochodila, ale celý den to cítím...
24. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Suny, dobrou noc :dizzy_face: a pohlaď Kubíčka :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, mám vtěch hodinách nějakej zmatek půlka hodin v bytě je dobře půlka ne. a já se neorientuju.
Každopádně ta hodka navíc spánku bodla.
Kubík byl nějakej hodnej v noci mě dal pár kopanců a byl klid. tak ted čekám že dá taky pár na dobrý ráno. :grinning:

Jste tu některá?

Jo jinak venku je hnusně. tady teda fakt na prd počasí začíná asi podzim.
25. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko,
my vstávali za normálního čas v 8-což jsem čuměla, tak nám to zkazil ten nový čas :confounded:
Počasí je ds, ale musíme jít se psem. Nic se mi nechce.
25. říj 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony no já bych ty časy zrušila. je to na nic. akorát dvakrát do roka v tom máme bordýlek.

Přemýšlím od rána jeslti mám šáhnout na mou rezervu železnou a dokopit věci na oblečení at to mám komplet nebo ne. chjo
25. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Jo no mamka taky včera říkala, že je v tom akorát binec....
25. říj 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
No to teda je nechápu proč to nenechají tak jak to bylo předtím prostě. :angry:

Mony mě se teda dneska nic nechce ani snídat ani nic. odpo mám jít k našim za pesanem tak se těším ale jinak bych asi padla za vlast.
25. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Co Lukášek brouček malej, jak mu je???
25. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Mě se taky nic nechce nejradši bych ještě něco pospala, ale musíme stím psem. Malý ten je už trošku lepší, ráno vždycky kucká jak o závod, ale jinak ted v poho :slight_smile: odpol. se těším do hajan.
25. říj 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
Tak třeba to bude lepší už.

A s pejskem chodíte jen před barák nebo na delší procházku???
25. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink:
Jsem z toho času taky zmatená :confounded:

Suny, já taky nemám ani hlad a to jsem ani nevečeřela...nic se mi nechce. Manža mi teď nachystal snídani, tak si něco budu muset zakousnout...
Jinak bříško o trošku lepší, ráno jsem vstala normálně i v noci na wecko, ale snad se to zase nerozjede...
25. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj luci neboj se nerozjede já to mám třeba den dva apak dobrý. mě se taky nic nechce dala jsem si šunku a sýr a rohlík a jeden bude stačit. jsem nějaká mimo
25. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Suny, já měla taky rohlík se šunkou :wink: Ale snědla jsem jen půlku, nějak mi to neleze. Včera v noci jsem dostávala krásné kopanečky a manža taky pár dostal :dizzy_face: tak se mi aspoň klidně usínlo.
25. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Luci to je fajn, vidíš malej je v pořádku akorát hodně rychle roste tak to prostě bolí no.

Neboj se.

Já snědla rohlík jeden celej ale mám to až v krku nevím tedka začínám zas mít žaludeční nevolnosti. ale co už.

No dneska se malej fláká každý ráno dycky dostanu kopance a dneska nic. aspon kdyby ráno kopl abych věděla že je v pořádku.
25. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

ja nevim, kdy se poradne vyspim. Sly jsme spat v 11h a ve 3h jsem sla na zachod, manza se vzbudil a uz nemohl usnout. Takze jsme si chvilku povidaly, pak jsem mu pustila radio (u neho usiname) a on usnul a ja nic. pak zase v 5h na zachod. takze jsem zase rozbita. Kdy se normalne vyspim? :unamused: JInak jsem dneska rano mimiskovi rekla potvoro. Protoze jeste nekop. :astonished: chudacek muj malickej, at klidne kopne pozdeji, ale at je zitra vse ok. uz se to blizi a ja zacinam byt nervozni.

za chvilku jdu k nasim, manza tam dojede na obed (mamka ma narozky, uz sme to slavily, ale tedka jenom obed), pak pojedeme k manzove babicce, budou tam tchanovci, bratranec a tak.

na obed mame rizky s bramborovym salatem a knedlickova polivka. mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Suny, jsem si říkala, že kopanečky jsou super, ale když maličký dlouho nekopne, tak jsem taky nesvá :pensive:
Jen mě zaráží to, že doktor říkal, že pokud mě bude něco bolet, tak by to mělo být jen párkrát za den a ne stále...takže mám i tak strach :unamused:
25. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
luci, a tobe boli brisko?
25. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
LUci mě to taky bolí někdy celej den fakt. prostě to tak někdy je já kvůli tomu jela k dr a oni mě uklidnili.
25. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
holky, mimiske uz tam zacina mit min mista a deloha se roztahuje, organy se posouvaji. pokud nemate krece, tak si myslim, ze je to ok.
25. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Mabe, včera ráno jsem se nemohla ani postavit...v pravém podbřišku píchání a křeče, pak to trochu přešlo...během dne jsem to cítila, ale už to nebylo tak intenzivní...no a dneska už je to lepší, ale cítím to pořád, záleží, jak sedím nebo jak se hýbu nebo když vstávám.
25. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.