• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Mabe, mnam teda ty si budeš labužit.

Já snedla rohlík a zůastal mě jaksi v krku. tak asi zase začínají nevolnosti.

No jo hold někdy se nevyspíme no. to je fakt. a chápu že už chceš aby koplo abys věděla že je v pořádku. já jsem ted jak na trní že malej taky ještě nekopl.
25. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky, nebudu Vás ani dočítat :slight_smile: , popsaly jse toho ěnjak moc. Já dneska vařim a oběd máme jako minutku takže pohodička:slight_smile:))))).
Budee si některá kupovat to těhutričko nebo těhupás jak jsou na něm třeba ty nožičky? Já asi půjdu do pásu ale nevim jakou barvu když kalhoty mam černé?
25. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky :wink:

luci myslim ze je to o.k....jak jsem psala nkdo to ma vic nekdo min..ale ty bolesti mam taky a posl.dni vetsi nez predtim..proste holky tehu neni prochazka ruzov.zahradou-krasny,ale i bolestivy,je nam spatne atd..je par holek co o tom ani nevi ale pak jsou ty(a ne malo)co maj opravdu problemy..takze budme radi za tohle
25. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
AHoj markét já právě o tom pásu uvažuju ale ještě nevím kdy bych ho nosila. tak nevím.

Hodně mých kamošek ho mělo a mělo černej.
25. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
luci, to je urco to roztahovani. pokud te to boli "jen" v pravym podbrisku. Me to chyta taky, ze me tam pichne pri nejakym pohybu, musim chvilku pockat a pak az muzu udelat pohyb. Dr. rikala, ze se bricho roztahuje a ty slachy se napinaji.

suny, tak ze by dneska mely spaci den? :grinning: vsak venku je zamraceno
marki, my mely minutku vcera, mnam.

carcu, ahoj
Ahoj Car, jak je?? :wink:

Mabe asi mají ale jedno kopnutí by ho taky neubilo já se bojím když se neozývá tak jak dycky no ale co nadělám. nechci do něho štouchat. to ne prostě počkám no.
25. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
sunny já ho užiju, přece jenom mam břicho dost velký a trička za chvíli mě budou krátký :slight_smile: . právě černej by vypadal asi divně když mam černý kalhoty, asi půjdu do modrýho :wink: . Bílej nechci, ten bude furt špinavej a růžovou nesnášim a asi si tam necham dát jen ty nožičky, nechci čekat až do určení pohlaví :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Markét a to ho budeš nosit jako i pod těhu kalhoty? a nevíš kolik stojí??? nebo ho budeš nosit i na doma??
25. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Holky, děkuji za uklidnění :wink:

Market, já ten pás mám...černý s kamínkovýma nožičkama a tričko bílé s černýma ručičkama a nožičkama. To tričko je hodně velké, objednávala jsem M a je mi stále velké. A ten pás už jsem měla na sobě, je super a na zimu se fakt hodí :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
suny, tak je jeste nechame. ja jsem zase trosku nachlazena. trosku jsem stahla topeni a mam trosililinku rymu. ja se na to....
25. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
market,ja ho mam,ale ete mi musi trochu narust brisko..mam cerny s tapkama..ale mam pas i na kalhotech..tak ten cerny necham do svych posl kalhot ktery mi jsou a netlaci-jelikoz jsou hoodne nizky..a prve mi prijde ze k cernym kalhotam se hodi cernej a tim pak k tomu vemes tricko vsech barev...

ahoj sun..no nic extra..a v noci jsem myslela ze rozmlatim hlavou zed jak bolela a celkove i bricho,zada ,no nebylo mi dobre a hlava zas zacina :confounded: ..nojo co nadelam-tehu..ale zas broucek je fit a to je hlavni,ja vydrzim cokkoli :grinning: kdyz mi kopne tak mi to vse vynahradi(ikdyz je nakej klidnejsi nez obvykle-cely vikend)ale semtam kopne a nebo se tam hemzi :grinning: a co vy?

ahoj mabe
25. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
sunny to neni podpůrný pás ale spíš doplněk a když už jsou tě trička kratší. takže normálně přes kalhoty a jen na ven :slight_smile:
lucko díky, vezmu asi jen ten pás, tričko bych asi nevyužila :unamused:
25. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Mabe teda to se ti zase vrací??? to je mazec tak čajíky zas je na to počasí jak dělaný.

Car já jsem dostala tak 8 kopanců kolem dvanácté v noci a pak byl klid a ted čekám na ten ranní ale zatím nic tak už jsem nervozní a mám trochu strach no. jinak jsme dneska spali jak zabití.

Ten pás teda nevím jeslti jo nebo ne
25. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
suny, asi uplne nevraci, ale nachlazena jsem vetsinu tehu. ne, moc nachlazena, ale ze sem tam posmrkavam a trosku mam hleny v krku. holt, v tehu jsme zranitelnejsi. takze zase budu popijet cajiky s medem.
25. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Mabe já mám denně tak dva šípkový čaje a jinak vodu ale dneska jsem ráno nemohla ani mluvit.

tak jsem snídala ráno jak manža odcházel tak jsem snědla půl palačinky pak za hodku rohlík se šunkou a sýrem a ted jsem si dala tu druhou palačinku. a je mě blbě a kubík furt nic,
25. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
suny, ty si to teda protrpis. to ja mela krajic chleba, vic doma nebylo. :slight_smile: ted se tesim k nasim na jidlo. jakmile prijdu neco zobnu. tak ja uz jdu, at hlady nekde sebou nesvihnu. ja moooc jim.

tak pa holky, a asi az vecer. je dobre, ze mam co dneska delat, ze nebudu na ten zitrek porad myslet.
25. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
sun,kubik ete urco spinka.se nediv v tomhle pocasi :grinning:
25. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Mabe tak se měj kráááásně a řízek a salát si dej i za mě a malýho jo?????
Na zítřek nemysli dopadne dobře tak žádný strachy. :slight_smile:

Car no asi spí ale i tak mám strach no. prostě dycky máme ráno siestu a večer taky a ted nic no.
25. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Suny, můj maličký taky ještě chrupká...není divu, když mi do noci řádil v bříšku :wink: Neboj, Kubík o sobě dá brzy vědět :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
No doufám no. ale ještě mu dám chvili čas. je to mrška moje malinká. tak si tak sedim v posteli a nic se mi nechce to je fakt na prd tady to počasí.
Luci co máš dneska v plánu???
25. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/shop/tehotenske-pasy/tehotensky-pas-miminko-3 něco takovýho :slight_smile: .
lucko jaký je princip zapínání? to je na sucháč, nikde to nemůžu zjistit.
25. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Markét tak ty jsou moc krásný.
25. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
market,ja mam navlikac(v jednom kuse)..je fakt peknej,jak si vybrala
25. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky já mám dlouhý trička takže mě to asi nebude nic platný nevím no. možná pod těhu kalhoty na zimu???
já kdybych si ho vzala tak nevím velikost.
25. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
no taky po nich koukam od začátku těhu a pak jsem myslela že ho ani nekoupim ale teď i největší trička jsou mě menší a do porodu je ještě dlouho tak si 1 koupim, už teď vim že zimní bundu nezapnu :unamused: , ale já moc ven nechodim a po doktorech jezdíme autem ale pás si koupim, jen nevim jestli s nožičkama nebo jen s těma nožičkama :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
sun..myslim ze pokud mas tehu kalhoty s tim pasem,tak to neni treba..zvlst kdyz potrebujes setrit
25. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Mě se líbí ty kamínkový ale aby ty kamínky nevypadaly.
Markéto mě není zimní kabát co jsem nosila loni no ani jaksi přes záda to je mazec fakt. :grinning:
25. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Car no mám a na to dlouhý třička z new yorkeru takový elasticky takže neví mno
25. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Suny, tchán dojde na oběd, máme upečené maso + sekanou a bramborovou kaši ze včerejška, takže nemusím vařit. A pak pojedeme do Ikei, tchán potřebuje nějaké skříňky do kuchyně. Tak aspoň nebudu pořád myslet na bříško a trochu mrknu po vánočních dárcích :wink:

Market, já mám talky navlíkáč...je to ušité v kuse :wink: A jaký teda objednáváš?
25. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.