• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
tak a ordinačka zkončila:slight_smile: nic moc se tam nestalo :grinning:

suny neboj nic to není :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
v jinym patre. rodinnej baracek, kterej ma 3 patra. my s manzou obyvame prizemi a oni dve nad nama. prave jsem se tedka do schodu hodne zadychala. babicka me rikala, at nebeham, ma taky o me strach po tech MA.
8. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Mabe zas jsem blbá co je MA???? promin že se ptám no já ty zkratky moc negomu.

Mony jo stálo to za víš co. té holčdny co nemůže mít děcka je mě líto. dala sis salátek?
8. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
missed abort - zamlkly tehu
8. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Promin že jsem se zeptala.
No takže lítáš k nim ale tak zas tě chápu máš strach já dneska u našich vyšla schody a mylsela jsem že padnu srdičko bušilo hrůza děs
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky proste ale ted jsou nase mimi v poradku a budou :grinning: uz jsem rekla a basta :grinning:
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
neva, ze ses ptala. byla jsem tam tedka od zachranky 3x. uz tam nepujdu. myslim, ze to snad bude ok. ale jsem ve strehu, jestli nekdo nevola. :confounded:
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
carcu, presne tak :wink:
manza prijde za chvilku, tak uz na to nebudu sama a budu klidnejsi
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
To je dobře, ýe už příjde. mabe by se vám hodila ta chůvička abys nemusela běhat a poslouchat jen by si tě zavolali. víš?
8. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
suny, to je pravda. ale muzou zaklepat na topeni. ja myslim, ze uz to bude ok. kdyz ho prohlidla dr. a rekla, ze to bude od zaludku. musi mit tedka prisnou dietu. treba nebude moct jest jeste zitra a pit musi pomalu.
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
suny nakonec jsem měla vajčinu a k tomu jsem chroupala zeleninku:slight_smile:

car má pravdu, všechny musíme být vpořádku, jinak to prostě nejde, nesmíme se deptat, ale podporovat :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
jejda já vás nechci deptat, deptám jen sama sebe no.

Mony vaječina to je coo????
8. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
suny já to nemyslela konkrétně na tebe, ty nás nedeptáš, mluvím jen všeobecně:grinning:

ty nevíš co je vajčina?:grinning:..normální míchaná vejce :wink:
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
mona mnam-bych si taky dala...minulejak jsem mela chut na chlebave vajicku a nakonec jsem ho nedelala-nojo ta lenost
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
suny, nikoho nedeptas. musime se podporovat navzajem.

holky, ja mam zase hlad. co mam delat? pred hodkou sem mela koblizek. asi si dam kousek bananu nebo pulku rohliku? s takovou hodne priberu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Vajícka jsem měla v neděli, mnam.
No já nevím no, mylsela jsem že nějaký vajíčkový aspik, já tomu vašemu nářečí nerozumím, v Opavě máme kamarády s našima a to je mazec, nevěděla jsem co jsou štrample a tak. :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
suny-ja myslela ze je to smazenka..jsem to teda tak pochopila...

mabe-ja ted spapala tri chleby a ete jdu na jogurt a naky ovoce
8. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
suny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a jak říkate štramplím? :grinning: :grinning: ...mě to třeba jako nářečí nepříjde, příjdou mi to jako normální slova :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je pravda, že v českém jazyce moc dobrá nejsem :grinning: :grinning: to už jste si určo všimly :grinning: :grinning:

mabe bud vklidu, já přibrala za pouhý měsíc 4kg, jsem dneska na tu váhu čuměla jako puk:grinning:..a někteří lidi, že jsem prý zhubla, jsem jím říkala, že jsou slepí :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Smaženka??? to je taky super název. :grinning:

mony to jsou asi punčocháče ne?
myslím

Mony moje babička na mě pořád že snad čekám dvojčata že jsem vyžraná a měla bych ze sebou začít něco dělat.
přibralal jsem 3 kila a to jsem v 15tt hrůza děs no. já vím, lael oc mám dělat když ani moc nejím
8. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
smaženka se dává na chleba mazaným hořčicí, no ni?
:grinning:
suny no já právě nevím jak tomu říkate vy, ale já si pod punčocháčema vybavím silonky :slight_smile:

Jinak si s tím přibiráním nedělej starosti, prostě to k těhu patří, nikdo neříká at se přežíráš, ale taky at držíš dietu, jez normálně jak jsi byla zvykla a co si tělo žáda a kašli na ostatní :wink:
8. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
moni, ja jim ale vic nez normalne. v 21h koblizek a v 22h rohlik - to je hruza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prece me nebude spatne z hladu? :confounded:
8. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Mabe :grinning:

Mony no to je podle mě chleba ve vajíčku ale to je fuk. :grinning:
Holky jdu si lehnout, krásně se vyspite. ´papa

Mabe klidnou noc vám všem :wink:
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
sun des??ja mam nahor 2...me teda 3kg neprijde moc...

mona..jojo to jest smazenka...

jinak ja jdu pokracovat v jidle ,mam hlaaad
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
mabe kašli na to, alespon budeme mít co zhazovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
carcu, dobrou chut

suny, dobrou

jdu cucet na telku a cekat na manzu
8. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
no nic no, když všeechny odcházíte tak se mějte hezky, alespon se pořádně vyspím:slight_smile:...dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
mabe..dekuju..

sun..brou
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak teda brou
8. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak jak jste se vyspaly? Já docela dobře, moc jsem ani na záchod nechodila.... ted jsem se přežrala žemlovky s kakaem, uff ani se hybat nemůžu natož jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už mi ta žemlovka leze krkem, ještě že už tam toho moc není :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Brý ráno :slight_smile:
Malý byl zase vzhůru před půl 7 :confounded:
Já ještě ležela, pomalu usínala, ale bylo to takové na houby, pořád otravoval, tak jsem se nasrala a vstala.
No nevím kdy já se pořádně vyspím :frowning2:
Já jsem posnídala 2 kousky štrůdlu a chleba s čajem :grinning: A chce se mi hrozně spát, snad ten den nějak přežiju, doma se nějak nudím. :angry: Už aby šel do školky.
9. zář 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.