• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci tak to máš taky plán a já půjdu aspon k našim no. jela bych někam nakupovat ale asi nepojedeme.

Měla bych už vylézt z pelechu apomalu se chystat naši tu budou za 45 minut a já v pyýžamu neumytá
25. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
car a Luci díky, to mě nenapadlo že je to v kuse :grinning: . Já si říkala jak se zapne :slight_smile: . nevim možná s tim miminkem, ty kamínky jsou super ale bojim se aby nevypadaly :frowning2:
Sunny tak to ho nepotřebuješ, já mam normální trička a tak už mě lezou do pasu tak proto a jiný trika kupovat nechci a timhle to mylsim vyřešim :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Suny, mě se moc nechce, ale ležet taky pořád nemůžu...záda mám úplně v háji :confounded: Ty jdeš k vašim? Oni jedou za tebou, ne? :wink: Já jsem taky ještě v pyžamu, musíme ještě přenastavit hodiny :wink:
25. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
:grinning:

Luci no oni jedou z pařby z opavy tak se staví pro mě a jedeme k nim víš? tady je to takový složitěšjí

Markétko tak to si kupovat nebudu asi jen ten polštář kojící
25. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Luci o zádech mě nemluv to je síla co????
25. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
sun,jak rikam pokud mas ten pas u kalhot je to zbytecny..a koupit ho muzes kdykoli..jinak s kabatem mam taky dilema :confounded: v cem budu chodit..

holky ja dnes budu mit zas valeci cely den :grinning:
25. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Suny, pokud máš těhu kalhoty, tak bych ten pás neřešila...penízky můžeš použít na něco jiného :wink: Já těhu kalhoty nemám, zatím do všeho vlezu, ale už to není to, co to bývalo :wink: Jinak nosím na riflích zaháknutou gumičku a zapínám to přes ní :wink:

Market, ty kamínky tam jsou dost napevno :wink: tak doufám, že nevypadnou :sweat_smile:
25. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Luci no to máš ještě dobrý já se rozjela i přes zadek takže mě vadí i ten no. takže mám jedny skoro letní gatata tak si musím koupit nějaký zimní teda. no.
25. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Car tak si to užij já jsem se válela do ted tak dneska trochu protáhnu svalíky myslím že půjdeme se psem ven
25. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
sun tak aspon mas na dnesek program :wink: to je moc dobre
25. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
lucko já mam těhu kahoty ale zase se mě nelíbí že je vidět ten náplet od kalhot tak to vyřešim timhle :slight_smile: . ty kamínkový mě lákají ale asi vezmu to miminko, fakt se bojim že po vyprání to může vypadbnout, ještě odhadnout velikost :unamused:
Suny, tak to jo :wink: Záda děs...hlavně kříž :confounded: Koukala jsem na ty těhu rifle a to jsou teda pálky...zkusím dnes mrknout v HM a CA jestli nebude nějaká slevička :wink:
já koupila v HM, ale slevy asi nemaj. Džíny měli asi za 1300 a já mam nažestrový za 999 a na zimu si myslim budou lepší :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Car, pořád ti je tak mizerně? :sweat_smile:

Market, jasan...chápu :wink:

Holky, s těma zimníma kabátama je to děs...sice mám novou dlouhou bundu, ale kdo ví, na jak dlouho :confused:
25. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Luci jsou to pálky ale něco na tu zimu mít musím no. takže nevím nějaký asi oteplený rifle.
záda jsou masakr to je fakt, ale já už si na to pomalu zvykám.
Tak jsem se převlíkla a ted si jen nachystám věci k našim a povalím nádobí nechám na večer asi.
dneska je debilní tlak zas mije nějak divně . holky já se ted oblíkala já mám na zadku celulitidu jak kráva jsemse zhrozila uplně :frowning2:
25. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
no holky,ja svuj obepnuty kabatek z lonska nedopnu..pak ten druhy asi jeste jo ale dlouho nevydrzi..bundy mam kratky..a v lyzarsky se mi chodit nechce..ale mam dobry tip na levny kabatek-za 500..v praze :grinning: novy :grinning: tak snad ho ete budou mit...

luci..nojo,chvilku to bylo lepsi,ale posl.par dni zas nic moc :confounded:
25. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
car tak to je super když ho ještě budou mít já mám kabát od kamošky sice je velkej ale budu to muset vydržet nebudu kupovat nic novýho, mikiny a nějakej svetr mi budou a zbytek nějak zpytlíkuju.
musím si koupit ty gatě a nějakou podprsenku ta moje mi ničí prsa už je malá.
25. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Suny, taky musím koupit podprdu...I když jsem dostala 2 úplně nové od ségry, sice jsou kojící, ale jsou pěkné (bílé) a ještě kousek a budu je mít dobré :wink:

Car, je to děs, ale musíme vydržet...já byla včera úplně na prášky, ale asi si budu muset zvyknout, že se tyhle obtíže budou stupňovat :pensive:

Suny, měj se hezky a večer se ukaž :wink:
25. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
sun ja mam tehu podprdu na spani(bez kostic),stala neco pres 400..kdyz sou velky prsa a ete se zvetsi je lepsi ji nosit furt(vubec nechodit bez),pak tolik nespadnou dolu :grinning:
25. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Car, fakt jo? A ty v ní i spíš? A netlačí tě to? :wink:
25. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Luci já ještě nikdam nejdu naši tu budou asi kolem 11 a místo procházky venku půjdeme asi někam do obchodáku.
že bych mrkla na nějaký věcičky???? uvidíme.

No já doma chodím bez, car u nás všechny těhu stojí kolem 800 já chci bez kostic jen postě aby držela a nemůžu ji nikde sehnat.
25. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Suny, aha :slight_smile: Já doma chodím taky bez...podprda mě štve...ale ta kojící je hodně pohodlná, takže ji co nevidět začnu nosit :wink:
Holky, vám už teče to mlezivo? :confused: Mě teda vůbec...snad budu mít nějaké mlíčko :pensive:
25. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Luci teče mi snad už dva měsíce je to síla se v noci probudím a flek na košili.

Tak já nevím jeslti kojící nebo koupit tu těhu. co myslíte??
25. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky kdy začnete kupovat kosmetiku pro malý??
25. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Suny, já mám takovou kojící bez kostic a vůbec nevypadá, jako kojící...dá se nosit i běžně :wink: A ty těhu podprdy jsou nějaké speciální?
25. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
sun pokud chces usetrit,tak delaj tehu ktery se daj pak pouzit jako kojici..je od stejny firmy co mam ja..ale ja chci kojici s kostici..uz mam vyhlidlou

luci jinak me mlezivo taky netece...jo a spim v ni..jsem si ji kupovala za ucelem na spani...ze je pohodlna..zkusim najit odkaz..kdyz nekam jdu,nosim jeste svoji..ale mam narvany decka,a co jsem slysela-zkusenosti i rady..je lepsi fakt mit furt neco co prsa drzi,prece jen pro kuzi to neni takovy zaber..a vite ze jsem nekde cetla ze prsa meni tvar hlavne v tehu(jao ze spadnou atd) a ne u kojeni jak si vsichni mysli..ale myslim ze velky vliv ma oboji
25. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
No téda vy jste toho zase popsali, nedočítám :slight_smile:
Co máte dneska na oběd, já dělám špagety se sugem a sýrem, už mám na to chut :grinning:
Tak jenom takovou rychlovku nic se mi nechce.
25. říj 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Suny, kosmetiku si až po novém roce...budu si muset udělat seznam, vůbec netuším, co všechno bude třeba :confused: :wink:
25. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
sun..zacnu asi na konci prosince..uz mam ale vyhlidnuto
25. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
car tak já měla v těhu krásné velké pevné prsa, později nalité-předtím jsem neměla nic :grinning:
A kojením je mám vytahané a spadlé :grinning: No ted se zase zvetšili tak je to lepší :sweat_smile:
25. říj 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.