• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car tak prosím najdi odkaz já juknu. a co budete používat za kosemtiku? a jaký ubrousky?? a plenky???

Mony já m ám maso s hranolkama.
25. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Car a máš vyhlídnutou nějakou značku té kosmetiky?
25. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
suny ty se máš, se těším až přijede miláček a udělá mi steaky s nějakou omáčkou a hranolkami já to neumím ty steaky jak on :sweat_smile: Holky kde vás mimča koupou dolů? Protože mě jak tam silně kopne se leknu, že se prokope ven :grinning:
Ubrousky už mám pampers, pleny taky pampers budu kupovat a pak budu kupovat ještě nivea ubrousky na citlivou pokožku miminka :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Co jsem tak pochytila tak prý dobrý je ten sebamed ale to jaá vím co malýmu bude nej??? aby nebyl alergickej. a ještě v dm ty ubrousky bíle babylove prý sjou taky dobrý ale to taky nevím jeslti to mám vyzkoušet na sobě napřed.
ajéééé kubulka se vzbudil. no že mu to trvalo :grinning:
25. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: my máme pečené maso + sekanou a bram. kaši ze včerejška :wink:
Co máte dneska v plánu?
25. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Mony kope mě dole a naboku jo jo jsou to fest kopance, většinou dole a vlevo a večer chvíli cítím i v pravo.

No nic holky jdu se nachystat nevím kdy tady naši můžou být.
tak se mějte krásně a já se tu večer ukážu

papa
25. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Suny, no vidíš :grinning:

Moni, mě kope nahoru kolem pupíku a nad pupík...na Utz měl hlavičku v levém podbřišku a nožky nahoru, ale ona to klidně může být i ručka, když je to slabší ťuknutí, že jo? :dizzy_face:
25. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
sun,hleda,hledam..musite pockat..ja to kupovala v kamennem obchode v praze..a maji je i u nas-jsem zjistila...jinak zkousim najit

moni..no ja mela C/D(spis D)i normalne a ted narvany decka..uvidime jak dopadnou

luci..no urcite koupim bepanthen(na bradavky a opruzeniny mimcu-ze zcatku),pak koupim ete jeden krem na opruz-dobry ale zapomnela jsem jmeno(je o neco levnejsi nez bepanthen),ale ze zacatku budu pouzivat ten bepan. a pak je stridat...no a pak koupim biodermu(dopor.ji i ve francii dermatologove)je neparfemovana atd..koupim myci gelik na telicko i vlasky,kremik do mrazu,telovy mlicko(vsechno rada pro miminka),pak maji ete dalsi veci ale pani mi rikala ze to az by to bylo aktualni a potrebny(jako na naky problem nebo tak)..noa pak aviril olejicek(je za pakatel a je to takova klasika)...ubrousky jeste nevim jakou znacku..a plenky asi pempers newborn a huggies nebo fixies
25. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Luci mnáám sekanou, pečené maso no téda ty si dáváš :slight_smile: Ale tak to má být. Holky já používala u malého zn. Johnson&Johnson a byla jsem sní spokojená, mají různé sprchové gely-uklidnující, taky různé šampony uklidnující, nebo taky tělové mléka, je toho hodně tak jsem používala tuto značku.
25. říj 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
papa sun..zkusim najit ten odaz a dam ho sem
25. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Suny pá
Luci tak já to mám asi nakopak, kope dole sem tam nahoře. Nebo se tam točí jak na kolotoči :sweat_smile: jo jo ručka to klidně může být při těch slabších, zkouší třeba kung-fu :grinning:
bepanthen jsme měli, dokonce ho ještě někde mám, ale my používali jenom odřejovku, v nemocnici nám jí doporučili a krásně voní :slight_smile: Ale obodvoje jsou dobré, malý neměl ani jednou po ondřejovce opruzeninu a to byl kolikrát pokaděný až někde u lopatek :sweat_smile: :grinning:
25. říj 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak my před hodkou vstali:slight_smile:..půjdu něco vařit, ale netuším ještě co a pak půjdeme na bazen a pokud zbyde čas tak i něco upeču, mám na něco chut:slight_smile:
25. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Moni, kung-fu :grinning: :grinning: :grinning: No, my jsme včera měli tu oslavu, takže jsem toho navařila víc, ať máme i na dnešek :wink: S tou kosmetikou to bude oříšek, je fakt, že každé miminko je jiné a nemusí mu vše sedět.

Mona, dobré ránko :dizzy_face: :grinning:
25. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
http://www.spuntik.cz/carriwell-podprsenka-tehotenska-bezesva/
tak tuhle mam(na doma a spani)

moni-Johnson -pry se po tom deti osypaji dost casto...jinak bracha to pouzival taky jako maly a v poho..ale ted to moc nedoporucuji..

jak psala sun-ten sebamed je pry dobry...

mona..ahooj
25. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Car, ta vypadá moc pohodlně :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Luci no ty se máš :slight_smile:
My budeme mít oslavu 15 listopadu to má mamka nározky tak se těším, dělá výborné chlebíčky, jednohubky a směs na ně a ták. Kurna ráno jsem neměla na nic chut a ted dostávám dost chutě :grinning:
Moni ahoj, já dělám dnes šátečky s jablkovou náplní :slight_smile:
Car, tak záleží na pokožce dítěte, my jí používali celou dobu a neměli jsme problém a holky kolem, co jí kupovali, tak co si pamatuji, tak jí taky kupovali celou dobu. Tedka jí bud kupovat zase a uvidíme.
Sebamed je levný, tak tomu jsem moc nevěřila, ale když je dobrý tak za tu cenu supér :slight_smile:
25. říj 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
luci,proto chci tu biodermu..jelikoz mi byla dopoucena...a i jedna holcina co jezdi po svete rikala ze ji v ty fr.doporucujou lekari..ze je hodne setrna a hlavne neparfemovana atak..jo a nebo welada je pry dobra-je prirodni
25. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojte peny den :wink:
holky ja mam teras take velke prsa ze bych 2 cisla kludne niekomu dala
vy uz mate take kopance ja zatial slabucke ale uz citim niekolkokrat za den predtym len ked som bola v klude som citila steglenie a teras aj ked chodim a je to silnejsie :grinning: je to nadherneeee
25. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj mona
Holky bere tu některá magnézko? Něco jsem předtím četla, ale nejsem si už jistá kdo, Luci ty?
A to Ti napsal dr.? Proč? Na křeče nebo tvrdnutí? Já ho chci brát a tak nevím zda říct dr., jestli mi ho napíše, nebo jít rovnou do lékárny, ale asi se zeptám dr.
25. říj 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
luci ne welada ale weleda-jsem se prepsala..

moni..no ona pry driv byla dobra ale uz ne..deti na ni reaguji nejvic z tech vsech..i pani v lekarne to rikala,holky taky atd..
25. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
holky a co mam ja dnes na obed :slight_smile: rizky a zemiakovy salat :grinning:
25. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Car uvidíme, koupím jí a uvidíme, zda nám bude vyhovovat nebo né, protože to není zas tak dávno, kdy jsem malého tím mazala a koupala :slight_smile: A mažu ho mlékem na tělo dotedka :slight_smile:
25. říj 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
mona řízky, ty udělám zítra nebo v úterý, mám na ně už dlouho chut, jen mi to ted nevycházelo :dizzy_face: :grinning:
25. říj 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
moni-aku mam ja na ne chut uz terasslintam len cakam co sa mi uvaria zemiaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj Mona :slight_smile: hele, plánuješ posílat nějaké ty oblečky? Bych si něco zajímavého určo vzala :wink:

Moni, já ho beru, protože jsem dokymu říkala, že mě sem tam píchne v děloze. Nejdříve jsem asi 5 týdnů pila rozpustné a teď užívám 3x denně Magnesium lactici. Brát to můžeš a ani si o to nemusíš říkat :wink: Akorát, že na recept je to levnější :wink: Mě doky vysvvětloval, že je dokázáno, že hořčík, jako jediný z vitamínů je v těhu opravdu prospěšný. Ostatní prý brát můžu taky (já beru Mamavit), ale nikdo mi nepotvrdí, jestli to má nějaký smysl nebo ne :wink:

Car, díky za info...ta francouzská kosmetika bude určo dobrá :wink: A Sebamed můžu taky zkusit :wink:
25. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
luci-staci mi napisat ce ip co budes potrebovat a nieje problem :wink:
25. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
jakepak oblecky holky?
25. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Já vím no, ale těch magnézek je spoustu né? Tak nevím který vzít, ale vždyt je to vlastně jedno, mají stejnou funkci všechny, jen nevím kolik denně no asi se zeptám dr. jsem zvědavá co mi řekne.
Já neberu jinak žádné vitošky a četla jsem na porodnici.cz jak tam psal ten porodník, že Femibilon nebo jak se jmenujou ty vitošky , že jsou ze všech nejlepší co se týče obsahu, že prý ostatní nemají v sobě tolik těch vitamínů, nebo, že je mimčo tolik nevyužije nebo co. Chci si pak taky ještě nějaké koupit
25. říj 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
moni..femibion je pry nejlepsi na trhu..a hlavne treba kys.lis..tam ma uz rozlozenou(naky zensky ji neumi rozlozit tak je k nicemu-a to docela velky procento zen)
25. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
o jaký oblečky jde, že bych se taky přidala :grinning: a pokud vyjdu za lepší cenu než tady tak 100% :wink:
mini v lékárně nedostaneš tak silný jaký tě může napsat doktor. tak jestli nejdeš hned te´d na ko tak se zeptej v lékárně a pak se domluv s doktorem a on tě ho napíše. Máš tvrdnutí bříška :unamused: ?
25. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.