• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car jo jo hodně jsem o tom četla , že tyto vitamíny jsou dobré.
Markét, nemám, zatím teda né, možná včera večer , že jsem byla tak vynervovaná jsem cítěla, ale u malého mi tvrdlo dost-proto jsem i otvírala tak brzo.
Tak chci ted dřív užívat magnézko a nechci nic zanedbat. Zítra tam skočím a zeptám se jí ,na poradnu jdu až 13.11.
25. říj 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
babulky pozrite sa mi do alba vsetky tie vecicky nakupujem v takom jednom obchode alebo sklade ci co to je to su vecicky ked sa zrusia obchody tak to tam daju zijem v anglii a tu je to strasne lacne akykolvek oblecek odtial za 1 euro a postovne nieje drahe :grinning:
25. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
mon...jee a kdybysme te mooc poprosili a nco ti treba pridali..poslala bys?? :wink:
25. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
carcul-poslem ziadny problem len mi napis cez ip alebo si dame skype a dohodneme sa co potrebujes a poslem ti to nieje problem to je taka cena ja by som tam nakupovala stale ale vdaka bohu je to otvorene vzdy len v nedelu ale nez to tam prejdes tak to su take 2-3 hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keby sa ti nieco nepacilo nafotila by som si to tak si to necham taka cena no nie? :grinning:
25. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
mon..tak supeer hned ti pisnu ip :wink: dekuju
25. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak my teď vstali :sweat_smile: Jsme si pěkně pospali, ale už se mi taky pěkně blbě spí na boku, někdy si tlačím n a bříško a je to nepříjemné, ůbec nevím jak si lehnout :grinning:
Moni, taky bych něco vzala, ale co? Nic mě nenapadá, co tak holky budete brát? :confused:
25. říj 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
moni,ja to ee rozmyslim do zitra..jestli uz se dozvime pohlavi..

holky ja byla s kamaradkou na jidle(mela narozky,tak ikdyz mi neni dobre tak jsem sla,uz jsem to slibila..)a normalne si tam ze mne delali prdel kuchari :grinning: ze pry maji i okurky se slehackou..
jsem mela candata po prazsku,pak utopence(mam na nej chut uz nekolik tydnu) a pak jsem si dala jablko v zupano-vyborny..jsem to ale prase :grinning: a nemuzu se hnout
25. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
No já to vidim na bodíčka a overálky :slight_smile: , zkusim počkat do toho 3D jestli se mimís ukáže a jinak asi budu muset brát neutrál :unamused: .
25. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
car :grinning: :grinning: :grinning: , já včera měla na 2 večeři taky utopence :slight_smile: . ty máš 3D zítra?
25. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
market,jojo zitra :grinning: :grinning: no kdybys ale videla jak cisnice byla v soku kdyz sem to do sebe ladovala a ta kamoska taky a pak se cisnice smala a rikala co tam rikali kuchari..no to jsem dopadla :grinning: kdyz ja to ntak mela vzdycky-ze ne to tlaskat teda dohromady,ale po sobe mi to nevadilo,ruzny jidla kdyz sem mela chut na vsechny :grinning:
25. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
tak sis měla dát ještě okurky se šlehačkou abys neurazila :grinning: mnáám jablko v župan nebo usmažené dělá miláček a je to výborné :slight_smile:
aha tak já overálky a bodíčka mám a ještě mi přiveze kamarádka...
25. říj 2009 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: to já právě moc kombinovat nemůžu, ale jinak toho snim víc než u Vikína :unamused: , ale co nadělam, tohle se ovlivnit nedá :grinning: . ty se máš že už budete ěvdět co to je na 100%, snad. hlavně musíte mimísovi ráno domluvi a´t nekouká do placenty :slight_smile: . pak musíš poreferovat jak to celý probíhá a´t vim co mam čekat :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
market,urcite pak povim a snad nebude mimo zlobit a ukaze se :grinning:

moni,ja toho bude chtit asi vic a od kazdyho neco..treba i kalhoty,mikinky(nebo svetriky a tak)
25. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
holky ale mysim ze bysme to meli nak dat do kupy a mone to napsat,at tam nemusi jezdit pro kazdou zvlast..
25. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Aha, tak já toho mám po malém dost, ještě mi donese kámoška po svojí malé neutrál a od sester po malích, tak něco vyberu od ní a nebudu to přehánět, protože dítě rychle roste, tak to by už pak bylo moc :unamused:
25. říj 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
to j fakt, aby tam nejezdila pořád. Tak by si to každá měla sepsat a třeba za týden, 10 dní to poslat aby věděla kolik čeho :wink: . Já toho taky budu brát víc, ale ráda bych už v barvě :slight_smile: . Já mam jenom ty 2 overálky a něco málo po Vikínovi, ale toho je fakt minimum :unamused:
25. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
moni tak je zbytecny to prehanet..treba muzes objednat az dyl a vetsi
25. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
ja ji to poslu uz v tydnu..ale treba se domluvit ze ji to do pristiho tydne treba do utery nebo stredy napisem...
a aby jsme to fakt tak udelaly...aby chudak,kdyz je tak hodna a da si s tim praci a i cas,tak at to trosku ulehcime
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
moni tak vezmi třeba až větší, tu 68. je fakt že 56 a 62 jsou na chvíli :unamused:. My nemáme ani po kom dědit tak tohle by se hodilo, když vidim ty ceny v HM a CA :confounded:
25. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Car já mám právě schované věci po malém víš i jak byl větší i ted si schovávám. Kdyby to byla holčička tak dokoupím pár růžových věcí, ale jinak mám po malém, tak zbytečně kupovat další a další, když mám po něm toho dost 3 velké krabice. Jen jak byl miminko tak jsem bodýčka dávala asi kamarádce, co zůstala sama, tak musím dokoupit to a overály, ale to má prý ta kámoška co mi něco přiveze. :slight_smile: Tak je zbytečné kupovat dál a co mi bude chybět i když si myslím, že nic můžu kdykoli dokoupit pak
25. říj 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
moni,tak kdyz mas je to zbytecne,to je jasny :wink:
25. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
No právě :slight_smile:
Kdyby to byla holčička, tak si na větší koupím od kamarádky, ta má holčičku a věci si schovává, ale pak říkala, že by mi je dala- já bych je koupila, tak uvidíme, ale věcí bych měla dost. Ještě nás podaruje rodina
25. říj 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak dneska jsme si změnili plán dne, využili jsme počasí a šli se projít ještě se známima na Hukvaldy. Pěkně jsme si to vyšlapali a já jsem ted šileně unavená, ale jsem ráda, že jsem byla na vzduchu a trochu pohybu měla:slight_smile: Dneska bylo venku opravdu luxusně. Co u vás nového?? :dizzy_face:
25. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: jsem zpět :wink: V Ikei bylo lidí, jako kdyby tam všechno rozdávali zadarmiko :confused:

Car, já jí to taky napíšu co nejdřív :wink: Už přemýšlím co :wink: Ty jdeš zítra na 3D? Jéé, Ti závidím :grinning: uvidíš prďolku, snad se ukáže v plné kráse :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
mona,lezim prezrana a nemuzu se hnout :grinning:
25. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
luci a co jsi uz vymyslela ze objednas??a co brisko dobry???
25. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
ahoj carcul, no já ted dojedla kuře s rýži ze včerejška a mám ještě pořád na něco chut:grinning:...vidím, že Mona tu bude zasobovat z anglie co??:grinning:

Luci ono to tam je tak často v ikey o víkendu, ale většinou když je škaredě, ale dneska bylo krásně, tak je to zajimavé:slight_smile:...Ses mohla stavit já vidim z okna na ikeu:grinning:
25. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Car, děkuji za optání...nechci to zakřiknout, ale už je to mnohem lepší :wink: Akorát jsme dlouho necítila malého, ale je fakt, že on se nejvíc projevuje, až když ležím a jdu spát...to kope docela dost :wink:
Já bych si vzala nějaké klasické dupačky 3x, kabátek(má na fotce pěkný v albu), mikinky 2x a klidně i ten spací vak :wink: A třeba i nějakou teplákovku :wink:
25. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Mona :grinning: :grinning: :grinning: to máš blízko :wink: Já to mám 20 min. autem od domu :unamused:

Holky, cítíte kopání během celého dne? Nebo třeba jen večer? Já ho během dne nějak nevnímám :pensive:
25. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Lucko ještě jsou malinký, já taky většinou když ležim v klidu, pčkej za měsíc :grinning:
25. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.