• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci já když jsem v pohybu taky to nevnímám, ale když si lehnu k telce nebo odpočívám a hlavně před spaním se pěkně uličník rozkope:slight_smile: Já měla dneska podobné bolení břicha jako ty, jak jsme vyšlapali ten kopec tak v pohodě, ale jak jsme šli dolů a já si potom sedla, tak jsem chytla brutální křeč, ale pak to přešlo a už je to pohoda. Je to asi díky fyzické námaze. :confounded:
25. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
moni,luci...a kdypak nam vyfotite briska???????no at vime

luci nebuj vecer te pokope..a jinak ted uz i pres den ale pred tim vecer a v klidu...

jinak luci-to je teda dalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mona..jste se pekne vyvencili vid..a kdyz ms chut sup neco bez zobnout
25. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Holky, tak jsem si postěžovala a prcek mi dla kopanec do pupíku :grinning: je to pusinka :dizzy_face:

Market, za měsíc už to budou asi bomby :confused: :sweat_smile:

Mona, já jsem ráda, že už mě to celkem přešlo...jen mě ještě trochu štve to, že když jdu čůrat, tak pak jak vstávám z wecka, tak mě bolí v podbřišku, jako bych tam měla kameny nebo pytel písku :confused: Máte to taky tak? Ale po chvilce chůze mě to přejde...
25. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Car :grinning: dálka to není, ale Mona to má blíž a to má super :wink:
25. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
tak ty mas bliz zas jiny veci,ne :wink:
25. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma. Jsem teda prezrataaaaaaaaaaaa. Pripada me, ze me to bricho musi prasknout. Nemuzu se poradne nadechnout, aby me neprasklo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nasich vybornej obed a tedka u manzove babicky. Jinak nerviky uz zacinaji. Snad to zitra rozdycham. Nasi i tchanovci me rekli, ze klidne se mnou pujdou, jestli chci, ale ja chci jenom manzu.
25. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
mabe,vsechny ti budem drzet palecky,ale urco bude vse v nejlepsim poradku :wink:
25. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Luci já to nedávno psala Moně, že mám někdy pocit jakoby mi měl malý vypadnout, že jak vstávám tak mám pocit jako by byl dole a chtěl jít pryč:grinning:..Takže to bude asi něco podobného.

car já už si si dala čokoládový jogurt, takže spokojená:grinning:
25. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
mabe hlavně klid a věř že bude vše ok. ber to tak že alespoň uvidíš zase mimíska :wink: třeba tě tam řeknou i co to bude až zkontrolujou pusinku a páteř :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
mona..a ja spapala nanuka :grinning:
25. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Mona, to bude asi ono :wink:

Mabe, budu na Tebe myslet...100% to dopadne dobře :dizzy_face: Já bych měla nervy taky, ale musíš se držet a věřit. A pokud jde manža s Tebou, tak tě určo podrží :dizzy_face:
25. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpátky od našich, měli jsme obídek pak byli na zahrádce a kecali já se vítala s pejsánkem našim. a pak sjme jeli do teska a hypernovy naši potřebovali na nákup ale jen malej. já koupila rychlozavinovačku a to je všechno. jinak v cherokee neměli bodyčka s dlouhým rukávem :angry: mě naštvali jinak všude sou akce na plínky akorát nevím jaký pak budu kupovat jsou bud 3-6 nebo 4-9 tak mě vysvětlite který.

A jak vy asi dočítat nebudu.
25. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Sunny kupuj vel 3-6 měsíců. Ty jsou akorát, dělají se i 2-5kg ale Viki měl 3600 a ty 3-6 mu byli akorát :slight_smile: . já začnu až někdy v prosinci. já chci syslit až bude prostě pokoj hotovej abych to mohla někam skládat a ne to válet še na předsíni :unamused:
25. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak jsme zpět z venku a teda se tam pěkně ochladilo :grinning:
A jsem se i zasmála na jednom chodníku my a přes cestu na druhém chodníku nějací kluci, ale starší a mluvili na sebe strašně nahlas a malý na ně dělal lva a oni na něj :grinning: Malý pak zesílil a ten jeden říká no však počkej pošlu na Tebe čerta a malý né né na Tebe pošlu tak se začli smát já taky, protože to bylo fajné jak to řekl.
Za chvíli se chystám na ty šátečky a malý je dneska celkem v klidu musím ho pochválit, dlouho jsme si pospali a hraje si ze zvířatkama, pořád si je někam skládá :slight_smile:
Mabe neboj vše bude v pořádku
25. říj 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
mabe budu na tebe myslet. Věřím, že bude vše v pořádku :dizzy_face:
25. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Markét to nebylo na kila ale na měsíce????? aha tak tno jsem nepochopila :wink: já už jsme to dneska chtěla vzít taky byly to pampersky a stály málo pod 3 kč jedna což je super snad taková akce ještě bude.

Car děkuju za odkaz tak tu podprdu hledám to je ona ale nevím jakou velikost je to na prd.

Mabe bude vše ok jinak to ani nejde fakt
25. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
holky tu je moj skype monika pollakova staci ked mi tam napisete :grinning:
25. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Suny pampersky co vím jsou na kila. Já bych vzala třeba 2,3 balíky 3 až 6kg a pak větší.
25. říj 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
moni a jak je malymu?

sun ja mam L..jak mas velky prsa?ja mela normalne 75C vetsinou D..a ted mam svy podprdy narvany tak jestli ti to trosku pomuze

sun -ja myslim ze jsou na kila
25. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
MOny mě se to zdá ještě brzo já jsem chtěla vzít prozatím jedno to a jedno to ale zdá se mi to fakt brzo no
25. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
carcul taky jsem se dívala na tu podprdu, vypadá hodně dobře, je i pohodlná?? Mám všechny podprdy malé jen jsem jednu dostala od známé, kterou si koupila a je jí mala a mě akorát tak mi jí podarovala, měla ji uplně novou a kupovala ji jen tak od oka a trochu to neodhadla. Tak mám ted co nosit, ale vadí mi ty kostice :confounded: . Já měla 75B ted už mám tak C, tak právě taky nevím jakou velikost, ale bude mít asi nějakou vůli ne??
25. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Mony právě bych si jednu vzala určo tal envím jako no ale pod obtáhlý tričko to asi nebude že??
25. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Car, malému je lépe, sem tam zakucká, nejhorší je to ráno, kdy vstane a kucká jak o závod, vše vykuckává a pak se zklidní.
Suny, pokud jsou plenky v akci zvlášt ty pampersky tak bych je brala, moc na ně v létácíchh akce nevidím a když už jo tak slevněné jen o pár kč, kdyby byli třeba za 299,- což jsou málo bych je vzala. No jeden balík Ti vydrží tak na půl měsíce, záleží jak často bude přebalovat a jak často bude mimčo pokaděné, to dopředu neodhadneš. Ale pro začátek do těch 3měsíců stačí ty do těch 6kil si myslím.
Tak vem třeba jak budou v akci 2 balíky ty menší a pak si koupíš ty větší.
25. říj 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
mona-jojo prave ze ma vuli a vydrzis s ni dokonce a je fakt super..moc pohodlna..jak rikam kupovala jsem si ji na spani a na doma,takze jsem chtela pohodlnou :grinning:
sun podle toho jaky strih tricka,mela jsem to pod cerny(mam cernou)s vystrihem do V a vykukoval ten lem ve vystrihu-kousek a vypadalo to moc dobre..a dela i pekny prsa
25. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
sunny je to na kila :slight_smile: ale když vezmeš 3-6kg tak ty budou fajn :slight_smile: a když vezmeš 3 balíky tak máš do začátku a pak uvidíš jak malej poroste :wink:
25. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Mony když bych vzala dvě jaké koli balení tak zaplatím za to jedno 299 a je jich tam 108 ks.

Já chtěla vzít jedny ty malý a jedny ty větší.
A není to fakt moc brzo je to ještě 4 měsíce do porodu.

Car já chci určo černou a netlačí ta guma co je pod prsama?? já nevím naposledy jsme měla 80C tak nevím jakou velikost no. :wink: ale vzala bych si ji vypadá fakt dobře
25. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Suny, ale myslím, že v pamperskách v nějaké velikosti je dost plenek, tak ty by vydrželi déle, jen nevím jaké to balení je. Myslím, že 94ks, ale to nevím zda je v akci.
25. říj 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Já asi ještě počkám apak koupím mě se to zdá ještě brzo ale holky to tam hodně brali.

Já chtěla koupit bodyčka s dl rukávem a fakt v tesku neměli. to je blbý. ale aspon mám zavinovačku to jsem ráda
25. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
A měli tam akci na kosmetiku HIPP to tam brali taky
25. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
sun,me teda netlaci vubec..a hlavne fakt mi prijde ze drzi a je moc pohodlna
25. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.