• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny když kupuješ věcičky tak můžeš i plínky :slight_smile: Brzy není.... Já si koupila v akci 6 balíků ubrousků- jsou taky málo v akci a mají trvanlivost až do 12/2011, pak koupím ještě nějaké balíky jak budou v akci a pak ty pleny. Zásoby je třeba dělat, pak Tě budou stát skoro 500 ty pleny a budeš litovat, že sis je nevzala jak byli v akci a ten čas letí, že se nenaděješ a rodíš :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
Pokud máte místo tak je vem klidně te´d, oni se nezkazí. já tohle začnu i skosmetikou řešit až bude pokojík hotovej aby ch to měla kam dávat a proto i postýlku budeme kupovat až bude vš nachhystané aby jsme neměli doma překážkovou dráhu :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Car vypadá moc krásně ale furt nevím velikost tak si tam zkusím napsat a zeptat se no. snad mě bude.

No vidíš tak jsem je měla koza vzít no. a ubrousky nevím jaká je dobrá cena? u těch teda vůbec nevím
25. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Markét já vím místo moc nemáme no to je pravda.ale asi bych je dala do postele.
My budeme mít do konce listopadu doufám postýlku hotovou a koupenou matračku a peřinky a chci mít i povlečení aby byla komplet.
25. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
sun..a driv si mela C a ted uz ti neni nebo ted mas C?
25. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
car právě jsem si i všimla že na výstřih to moc nebude, i když je pravda, že vystřih ted moc nenosím, to jsem spíš ve sportovním. Ale to není kojící podprda, že?? Já hlavně nevím jakou velikost potom kojící podprdu, když se po porodu až nalívají prsa :confounded:
25. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
No dřív jsem měla C ale tu podprsenku 80C nosím pořád ale už mě řeže obvod a košíčky taky nic moc velký no :grinning:
25. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Suny já mám ty pampers 6 balíků za 299,- takže balík vyšel asi na nějakých 49,- a oni stojí normálně přes 70,-
Ale všimla jsem si, že se prodávají i na mmb pampers 6ks balení taky za nějak tak.
Pak chci koupit ještě ty nivea na hodně citlivou pokožku a taky v akci ted je měli ve Schleckru, ale pozdě jsem si toho všimla a promarnila to , tak příště :grinning:
Jinak se prodávají ještě růžové linteo myslím a ty jsou taky supér, taky výjdou nějak přes 40,- a krásně voní. Ty jsme kupovali tak v roce.
25. říj 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
by mě zajimalo jak vypadá ta tělová barva, takovou jsem nikdy neměla :confused:
25. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Já nevím abych něčeho nekoupila hodně a pak se malej neosypal právě to nevím a co v DM ty babylove, nevíš,???
25. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
No já bych právě koupila na tu citlivou pokožku, to by se malé nemělo osypat, teda mi nikdy neměli prblém z osypání jak s plínkami, tak s kosmetikou a plínkami, co jsme koupili to nám sedlo, myslím si, že z pampersek a takových těch značkových se neosypou, spíš bych se bála těch obyčejných a ty já neměla.
25. říj 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz
sun..z toho mam prave taky strach,ze toho nakoupim a prcek se mi osype..jsem myslela ze koupim zaklad a vemu po porodu,ktery budou nej..
mona.telovku moc nemusim..
25. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Mony takže určo pampers???? ju???? tak do 50 kč a kolik je tam kusu??? děkuju za info :grinning: kosmetiku budu kupovat až po novém roce ale ty ubrousky a plínky tak v prosinci.
25. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
carcul tak já ji neviděla ani na těle tak nevím jestli ji musím:grinning: ale černa by měla být fajn ne?? A ty máš jakou????
25. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Suny, pampers, nivea co tak si čtu a slyším jsou na ty citlivé pokožky a z toho by se nemělo osypat, no všeobecně by se nemělo mimi osypat ze známích a kvalitních ubrousků. A ty pampers a nivea jsou nejznamější, pak hugies, ale ty jsem nikdy neměla.
Já mám baby fresh s aloe a je tam 72ks. Jinak jsou drahé a výjdou tě tak na 70, 80 kč.
25. říj 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
mona..mam cernou :grinning: jinak telovku jsem nikdy nemela,jen videla a proste se mi uplne nepaci
25. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Mony takže pampers, no já třeba mám niveu oblíbenou ale krém na ksicht mít niveu nemůžu mám alergii prý je nivea největší hnus tak já neívm .
ale ty pampers teda koupím takže 72 ks do 50 kč jsou dobrý???? fajn huggies to ěm všichni varujou že je to šmejd ale to je asi zas věc názoru.
25. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
carcul ještě pouvažiju, ale jinak děkuji:slight_smile:..a co už ti přišla ta postýlka s tou komodou??
25. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Suny já bych pak chtěla tyto nivea kukni na ten popis, z toho se neosype..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23058179&tab=0
25. říj 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
NO vypadá to dobře tu sensitiv dětskou já mám na ksicht a dělá mě pupínky ale tělový krém mám taky niveu a v poho.
Jo a ještě jedna otázka já se po koupání musím mazat tel mlíkem a mám niveu ale je asi teda parfémovaná ta já nevím aby to mimí neublízilo co myslíte??
25. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
25. říj 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
mona..no prave ze ete neprisla :frowning2: snad v tydnu..uz je mi to divny
25. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Suny tak kup mimi těl. ,mléko dětské taky na jemnou pokožku.
25. říj 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Já nevím co za kosmetiku se kupuje asi koupím ten sebamed nevím
25. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
MOny tak mylsíš že normální těl mléko co používám neva???
25. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
sun..ten sebamed je pra dobry...pak weleda a ta biod(h)erma..co jsem tak slysela..a i od maminek..ted novopcenych..a ete hipp taky neni spatny
25. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Suny já bych spíš byla pro dětskou kosmetiku... Já budu kupovat vše dětské.
25. říj 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul no je to divné, ale počkej ještě do konce týdne a pak tam třeba zavolej. A ty jsi to ještě snad neplatila ne??
25. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdu se vrhnout na ty šátečky, tak zatím pá
25. říj 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
mona..nene objednavala jsem to na dobirku..ale je mi to fakt divny :frowning2: no ja tam zkusila vcera napsat,tak snad odepisou...

moni..paa
25. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.