• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
hodila jsem fotečku z výletu :grinning: :grinning: , ale nesmějte se mi:grinning:.....Holky budete se potom profi fotit bříško?? Já už jsem domluvená s kámošem co je profi fotograf a říkal, že přijede mě vyfotit 27.11. tak se už těším:slight_smile: ale budu se stydět:grinning:
25. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
No já myslela jako tělový mlíko na sebe ne na malý to je jasný dětský. ale jeslti mám dál používat tu niveu těl. mlíko nebo mám na sebe dávat něco jinýho???

Mony tak at se ti povedou
25. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Mony hezká fotečka, proč bysme se smáli? moc ti to sluší.

Já ty profi fotky nedám ani finančně. a navíc fotit moje tělo není nejlepší nápad
25. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
sun..myslim ze se tim muzes normal mazat pokud ti vyhovuje
mona..krasna fotka..ti to slusi a brisko uz je paradni...a to uz si 26tt?ty jo toto leti...ty blaaaaho..jo a my urco profi fotky chcem..budu ed ty holcine volat a domlouvat se,ale nevim jestli prosinec nebo az leden..
25. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
tak já budu platit jen za vyvolání (teda myslím, třeba nebude chtít nic:grinning:), jinak kamoš říkal, že to bude i pro něj novinka, že prý ještě maminy nefotil:grinning:
suny jinak díky:slight_smile:
25. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Holky, tak jsme povečeřeli (já 3 chleby), už jím víc, než manžel :sweat_smile: Pak jsem dala spršku a lehnu si k telce :wink:

Mona, fota z výletu je pěkná...jsi šikovná těhulka :dizzy_face:

Holky, kolikrát denně se mažete?
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Holky tak myslíte že se mazat niveou můžu teda, já bych totiž nezvládla se nemazat bych umřela asi. ted jsem snědla dva malý chlebíky, s pom máslem sunkou a sýrem a ještě bych si něco dala
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci já se mažu jen po koupání ale mám ten elastin Q ale prostě se nemazu jsem na to lajdák
25. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
carcul jojo už 26tt:slight_smile: od včerejška:slight_smile: toto letí, sama čumím:slight_smile:...tak já taky chtěla později ty fotky, ale nemůžu si vymýšlet, protože kamoš se přestěhoval do prahy, fotí tam pro nějaký časopis a jezdí tu jednou za čas. Tak mi už hlásil, že tu bude konec toho listopadu, ale to už budu nějaký 30tt takže budu mít už určo mega břicho:grinning:
25. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Mona, taky se budu fotit (asi v lednu), kamarád je taky fotograf a slíbil nám fotky, takže to bude taky za babku :wink:
25. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Téda holky vy jste dobrý já bych se nevystavila jsem na to teda hrozná.
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Luci já pravidelně ráno a večer. Jinak děkuji... :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Suny, s tím vystavováním to bude pro mě náročné, ale chtěla bych hezkou památku :wink:
25. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
luci ja se mazu 1x az 2x ,vecer vzdy ale rano to flakam..a ty?
25. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
holky teda já jsem uplnej nemazač teda. bych asi měla no. přemýšlím že bříško začnu mazat misto té nivey nevím.

Luci to je krásná památka já tohle nedokážu a vás obdivuju.
25. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Holky, koukáte na zprávy? Já zase bulím :cry: :wink:

Moni, nemáš zač :wink: však je to pravda :dizzy_face:

Car, pravidelně večer a ráno jen zřídka...fakt úplně minimálně...moc se mi nechce. Střídám to-někdy se namažu Elasti Q a někdy olejíčkem Eucerin :wink:
25. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Luci z čeho brečíš? já koukám na zprávy a nic
25. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
luci jojo ted jsem koukala, je hrozné když je člověk zoufálý a neví co má dělat.

luci u mě ty fotky taky budou problém, sice je to kámoš, ale budu se hrozně stydět, když se mám fotit na povel tak vypadám jak magor:grinning: ale musím to nějak překonat když něco chci:slight_smile:

carcul tak já to mám naopak ráno pravidelně a večer občas zapomenu:grinning:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Suny, byla tam ta maminka 7. měsíčního chlapečka, jak ho dala do babyboxu a teď jí pomůžou a ona ho dostane zpět :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
jo to tak to jsem zrovna neslyšela.

mě zas začínají ty záda uááááá
25. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Suny, a to tě bolí celé záda nebo jen bedra a kříž?
25. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Holky jinak ty boty co mám na fotce jsou uplně luxusní, u nás je ted prodavají v každém obchodě, ve značkovém obchodě dokonce i za 1.600,- a já je mám za 250,-:grinning: jsou to takové papučky, které jsou ve vnitř chlupate a luxusně se mi v nich chodí:slight_smile: vřele doporučiji, i když vzhledově vypadají srandovně.-D
25. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Mony vypadají dobře ale já bnych nemohla mít bílý botky jsem prasátko.

Luci bolí mš pod levou lopatkou a v kříži
25. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Moni, za 250,-? :confused: Já je mám už 3 roky, světle modré, ale ty tvé se mi líbí víc...sluší ti :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
luci-ten eucerin taky stridam-obcas :grinning:
25. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky po dlouhé době tady, kolik máte kilo nahoře??? Já jen tak pro kontrolu :unamused:
25. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj Miso..ja asi 5 :confounded: a ty??a jakpak se mas?a kdy odjizdis?
25. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj Miši tebe tu neznám ale ahojky. :sunglasses:
Já mám 8 a to je síla jsem ve 23tt. a jak je jinak užíváš si těhu??
25. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Míšo :slight_smile: máte se dobře? :wink: Já jsem přibrala cca 3kg a ty?
25. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ahooooj už to víš že čekám kluka asi ne co..... i slzyčky byly :wink: odlétáme 15.11 - 20.12. na vánoce jsme zpět a pak se uvidí jak to bude. no já mám 6 kilo a u Sofi touto dobou jen 3 kg tak mě to mírně deprimuje :grinning:
25. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.