• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak to jsem asi na tom nejhůř :unamused:
holky koukám a paní porodila v letadle ve 27tt a je malej v pořádku ot je síla
25. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
tak koukám že mám nejvíc kileček :frowning2:
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Mišo a kam odjíždíte??? ke chlapečkovi gratuluju.
nemáš já mám 8 :grinning:
suny tak třeba nebudeš přibírat ke konci já bohužel u prvního dítěte přibírala celou dobu až na konečných 17 kg bléééé ale týden a bylo to dole :wink: tak co bych to nevydržela navíc ted je jasné když čekám kluka že bude brzo třetí :grinning:
25. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Suny, já to viděla...maličký byl bojovník :wink: Tou váhou se nestresuj...pak půjde všechno dolů :wink: Hlavně, že budete zdraví a váhu můžeš řešit až po porodu :wink:
25. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
jeee miso tak gratulace ke klukovi ..a kdo plakal tatinek nebo ty? :grinning:

luci jen 3??tak ja se tu uklidnovala ze 5jeste o.k....no jdu se zakopat :confounded:
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
no jo to já trochu stresuju snad přiberu do těch 20kg max.

Mišo tka to jsi dobrá že plánuješ třetí
25. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
miso..ty chce ete tu holcicku vid :grinning: ..
autor
luci no oni fičí už dlouho ty boty, ale nějak jsem se ještě nerozhopala je koupit, ale ted jsem chtěla pohodlí.

suny jinak já chtěla černé k tomu kabátku, ještě minulou sobotu tam měly všechny barvy a jak jsem tam šla v pondělí tak tady ty byli uplně poslední :angry: , ale říkali, že by jim ještě měli přijít, tak si černé ještě koupím za tu cenu,proč ne že?:grinning:

Ahoj Míšo no já mám takových 6 7kg na vrchu:grinning: víc se dozvím u dr. v ůterý:slight_smile:
suny Sarasota to je Florida už se těším i když ted jsme 3 dny doma, my pořád někde trajdáme....

jinak odolábám těhu oblečení zatím to jde maskuju to páskem popř. delším trikem u Sofi jsem si pořídila těhu kalhoty až v 8 měsíci tak snad vydržím i ted :grinning: ta moda není nic pro mě :grinning: podpatky 12 cm jsem vyměnila za 10cm jinak nic nového Sofi mi nedá chvilku klidu
v úterý se jdeme fotit já Sofi a bříško tak jsem zvědavá jak to vyjde bude to pro tatku překvápko
25. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Car, no...já jsem ještě zdaleka neskončila :sweat_smile: Moje ségra přibrala do 7. měsíce 6kg a poslední dva měsíce ještě dalších 15 nabrala, takže se obávám, že to budu mít podobné :pensive:
25. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
ale ty kila jsou jedno v podstatě stejně to shodíme a budeme ještě štíhlejší než před těhotenstvím já jen tak jestli se nějak nevymykám průměru :grinning:
25. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Ježiš luci tak to je mazec. to snad ne no. tolik kil se poseru fakt pardon. už nic nejím

Mišo jako jedete tam na dlouhou dovču? nebo tam miáte příbuzenstvo
25. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
miso ja si koupila uuuzasny tehu kalhoty-uzky do kocazk,oply a nejsou vubec poznat ze jsou tehu,holky je moc chvalili a kdyz jsem rikala ze jsou tehu tak koukali..a jinak ted se nosi delsi svetriky i trica tak to pekne sedi i pres brisko a nemusi byt special.tehu
25. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
suny máme v plánu tam přežívat zimu tak to tam jedeme omrknout, nějaké ty domečky :wink:

car ani nevíš jak jsem si byla jistá že je to holčička. koupila jsem i růžový kočíár a naušničky o hadříkách ani nemluvím takže porodím a hop další jinak nevím co s tím :grinning:
25. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
to tak moc chcete kluka??? :grinning:
25. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
ježiš promin chtělaj sjem napsat holčičku??? páreček je fajn ne??
25. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
carcul ty jsi koupila uzké těhu kalhoty?? a já žádné nenašla:-/ do kazeček by se mi ted hodili víc no, ale co už. Přežiju to v těhlech:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
carcul taky mám takové asi dvoje ale tak já jsem blázen víš u mě je to jen o pocitu :grinning: prostě těhu neeeee

už jsem se s tím klukem nějak srovnala - tatka je rád že ten je přímo nadšený no ale u mě to byl šok ale tak říkala mi to i kartářka u které mi vždycky všechno vyjde.....a říkala že to bude můj miláček :grinning:
25. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
a jaky kocar si pro prcka koupila?a manzilek souhlasi se tretim??zas teda nevim jestli pritel nebo manzel-jsem zapomnela...tak snad to treti nebude zas kluk..a co tatinek na kluka?
25. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
holky tak já neodolala a davám si ještě sladkou rýži:grinning:
25. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
mona..jojo koupila a fakt jsou super :grinning: tady je takovy kramek s tehu modou..fakt pekny veci maji..

miso a vejdes se zatim do vsech svych?..no tak vidis nakonec to bude mazlik
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
krásné úzké jsem viděla v benettonu nebo river island má pěkné atd je toho mraky

ty koupil ajsem si bugaboo klasika ale nechala jsem si ho dovezt z usa a vyšel mě podstatně méně ale doma máme vozový park :grinning: navíc si chci koupit ještě sourozenecký kočár
budu rodit dokud to nebude holka - to je můj postoj k této věci :grinning: :grinning: :grinning:
tatínek je přítel manžel je zatím někoho jiného :grinning: ale samo že jsme spolu už dlouho jen je to složitější už jsem ti něco psala......
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Suny, no jo no :sweat_smile: ale neboj...i kdyby to tak narostlo, tak to dáme dolů :wink:
25. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
mišo kluci jsou vždycky mazlíčci, já jsem ze tří sourozencu a mám bráchu a segru. No a brácha je snad do ted mazlík :sweat_smile: a to mu je 18:grinning:

carcul tak to je fajn, že jsi takové fajné sehnala:slight_smile: pak musíš hodit fotečku:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
miso jojo uz vim..jen si mi to pomotalo...jee tak to jsem zvedava ,abys pak nemusela mit na deti autobus...snad treti bude holka..ja myslela ze to bugaboo bee mas pro sifi,vis..vim zes ho objednavala
25. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
luci no to doufám no. já ted cokoli sním tak je mě blbě to nechápu.

Mám tu kopu nádobí a měla bych s ejít vysprchovat se mi nechce ani jedno.
25. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
mona..musim rict manzovi aby me v nich vyfotil :grinning:
25. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
mona věřím že to tak bude, dneska už jsem i ráda a le štvou mě věci na kluky takové tmavé všechno u holek takové pestré barevné a kluci klasika tm. modrá a zelená žádné barvičky to mě štve

jinak holky s břichem se netrapte já porodila 4 kg macka mrkněte do galerky na můj pupek ve 40tt a to vás jistě uklidní :grinning:
25. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.