• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car mám bee pro Sofi a pak cameleona pro mimi :grinning:
25. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mišo tak to mě se líbí víc teda věci na kluky ne barvy ale ty gatěčky a košile prostě super.

Ale chápu věc názoru. :grinning:
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
a hightreka na zahradu a ještě přibyde sourozenecký takže plná garáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
mišo no já taky prvně chtěla holčičku a když mi řekli, že kluka tak jsem taky byla v šoku, ale jsem ráda, že je zdravý. Taky mě štve, že na ty kluky toho moc není, ale snad z nich uděláme pořádné frajery:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
to víš že uděláme se budou holky pak o ně prát :grinning: :grinning: :grinning:

suny spíš mi vadí ty barvy víš takové ponuré mám ráda veselé a výrazné ne tak tmavé frajerských věcí si ještě užijou, chybí prostě barvy ale je fakt že jsem až tak moc nekoukala ještě
25. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
No jo barvy jsou blbé no ale snad to zvládneme. :grinning:
25. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Já taky chtěla holčičku Natálku a byla jsem přesvědčená že bude a on to kluk ale neva jsem ráda, že kope a je zdravej.
25. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo ahaa tak uz chapu..a bugaboo chameleon mas taky ruzovy jo:slight_smile:?
25. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
a ukazes nam pak fotecky se sofi?
suny u mě to bylo takové zvláštní prostě jsem porodila a byla jsem tak omámená tím mateřstvím že jsem chtěla hned další, musela jsem ale nejméně dva roky počkat (po roce se i přes zákaz pana doktora povedlo) a od začátku jsem ani na vteřinku nepočítala s klukem přišlo mi to že to bude jako poprvé chtěl ajsem holku byla a taky jsem nepřemýšlela s jinou variantou - prostě blázen no a tak to mám za to - i když dneska už jsem v klidu a těším se na kluka
Míšo tak to chápu no. ale je to super jeden kluk a určo na potřetí bude holčička.
Přes zákaz? měla jsi u porodu nějaké komplikace???
25. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
car jasnačka růžový :grinning: jo a vůbec ty víš co to bude respektive je???????????

ukážu a ráda hehe ale budou to nahotiny tak nevím jestli takhle veřejně ale něco sem určitě dám :wink:
25. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Nedočítám :grinning: :grinning: :confounded:
Tak šátečky jsou v troubě a za chvíli je budu vytahovat, už se na ně těším :slight_smile:
Malý je nějaký unavený na to že psal dlouho tak ho jdu uložit.
25. říj 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
spal teda
25. říj 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
suny jo masakr a to doslova jatka :grinning: jsem tak krvácela že jsem musela dostat tři transfuze čtyři dna na jipce malá tři týdny..... no děs běs :grinning: rodila jsem 18h až už jsem tlačila tak Sofi přestala dýchat a museli udělat akut císař mám celou dělohu rozřízlou a kvůli natažení mi dr řekl že dva roky at zapomenu
ted to vypadá dobře sice to bolí jak čert jak se to natahuje ale to je pry normální ale budu muset rodit dříve nejlépe tak o měsíc
25. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Mony jsi šikulinka pošli sem jeden. :grinning:
25. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
miso,ja mam taky album zamceny na rajceti,tak je taky hod tam...ja tam pak taky dam az se budem fotit,sem uz nedam nic,jelikoz lidi jsou zly..jinak my nevime :frowning2: snad zitra na 3d
25. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
miso a asi zas cisarem vid?no ale je super ze te to neodradilo..jo a v cem teda budes vozit kluka?prece ne v ruzovym
25. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jejda Míšo tak to je síla jsi statečná že valíš hned do druhýho, třeba ted budeš zívat a budeš v klidu :grinning:

Car my sme hodný :frowning2:
25. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo tááák pamatuju :wink:
jinak to tak asi taky vyřeším některé budou hodně intimní...
jo možná tam, já jsem právě ani nepočítala že se to dozvím tak brzy u Sofi až ve 30 tt jinak nešlo nic vidět a ted pokaždé v poradně mimo 3d teda :grinning:
25. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
sun,vy jo a taky se na to rajce muzete kdykoli juknout...ale dyt vis jak jsem to mela se smirakama a anonynama..naky slepice zly a zarlivy...

miso ete ze jste se dozvedeli jinak by byl celej ruzovej chlapecek :grinning:
25. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
car jde vyměnit potam boudy a sportáčku tak jako u bee stříška ....
no ono otázka v poradně 10. mi řekne doktor jak to s jizvou vypadá byla jsem u třech doktorů a ti mi řekli císař ale jeden řekl 50 na 50 že by se mohl porod vyvolat o ten měsíc dříve nebyla by ta děloha tak natažená a měla by ty kontrakce vydržet
pokud by byl císař tak už by to třetí dítko asi moc nemohlo být musím taky myslet na sebe že....
no a já chci tak udělám vše proto abych porodila normálně i kdyby to mělo být v tramtarii :grinning:
25. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
miso..a oni by treti cisar dr nedoporucovali vid?a mas velkou jizvu?
25. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Car pamatuju a je to pryč :wink: naštěstí.

NO Míšo ted paní porodila v letadle v 27tt nechci strašit :grinning:
carcul mě dnes přišly tři sms samozřejmě z netu jaká jsem opice škaredá atd.... že mě ten můj podvádí kde může a tak no :grinning: jako opice to jo ale škaredá to zase néééééé :grinning: :grinning: :grinning:
Suny děkuji, strašně ráda peču, a ten můj zase rád vaří :grinning: Tak to máme tak rozdělený, já taky vařím, uvařím vše, ale většinu se koukám do receptů a podle toho, to mě taky baví, ale víc to pečení, dobře pošlu :grinning:
25. říj 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Míšo jak na tebe mají kontakt???
sun..no ono nikdy nevis..odle me smirujou dal,ale utreli ze jsem se nestahla a ani mi neudelali zle..

miso..dyt si krasna baba..a vis kdo ti psal??myslim ze by s tebou tvuj nebyl a zrovna se svyma moznostma by ani nebyl se skaredkou :grinning:
25. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
car třetí už vůbec ta jizva je pokaždé v jiném místě to už by asi nešlo přece jen to je sval nevím no vzhledem k te první operaci kdy byla rozřízlá celá asi ne no
jizvu tam dole těsně nad ní :grinning: :grinning: :grinning: mám malinkou a tenkou ale uvnitř je to řízlé celé takže tak

suny jj četla jsem tak snad nehrozí u Sofi jsem letěla naposledy 32 a naprosto v klidu i když to dopředu nikdy nevíš no
25. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky kontakt no to je těžko ale když něco někdo moc chce tak to jde.....
kdo to píše já ti nevím ani ale nic bych za to nedala že je to ta bývalá opice popř jí někdo podobný protože to se jen tak nevidí
25. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.