• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ne bude to všechno v poho neboj.

Mony tak to máte krásně rozdělený, tak dky můžu čekat na šáteček?
25. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
car ooo díky za komliment jsem ho přehlídla :sunglasses:
25. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
miso,tak je to tak ne.to urco vis sama...

holky nevite neco aby hodne rychle rostly vlasy?chci aby mi ete o kus narostly a rychle nebo je smiknu :grinning:
25. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
car to nedělej nestříhat - NIKDY!!!
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
myslis ze ne?
25. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
ne jen za situace zničených nepěkných vlasů to není hezké ale pokud je nemáš zničené tak určitě ne jen minimum konečky vydrž!!!!! Pokud je chceš oživit doporučuju brazilský keratin to se ti zažehlí keratin do vlasů a máš krásné lesklé vlásky vydrží to dost dlouho tak 4 měsíce za sebe doporučuju :wink:
25. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
miso a to dela kadernice vid?ja jen kde to mam schanet..a i po tom rostou vic?
25. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Holky vy jste teda toho propsali za tu chvíli, dostali jsme s přítelem chut na kaši s cibulkou tak už to chystá:grinning:

Mišo nechápu co si tím ten dotyčný dokazuje, že ti to píše, když je takový frajer tak at ti to řekne do očí, no ne??

Carcul, taky jsem ted pro moc ty vlasy nestříhat, ted se nejvíc ničí v těhu, takže bych počkala po porodu a střihla jen ty zničené konce. :wink:
25. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
mona..vis tohle maji zapotrebi jen ty nejvetsi slepice a ty se nepodepisou,coz vypovida o vsem,ze
25. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
proste zavistivci
25. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Suny, už to mám vytáhlé, čekám až se to trošku zchladí at to můžu vyválet v moučkovém cukru a pak pošlu ju? :grinning:
Malý mi už, hned jak jsem ho položila usnul, což teda čumím, to dělají asi ty atb :unamused:
25. říj 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky koukám na superstar a zatím teda nic moc a to zpívala i moje druhá favoritka.
Jinak umývám nádobí. hrůza fakt

jinak car to přesně jak to říkáš
25. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
carcul no jo no i tací lidé jsou mezi námi:grinning:
25. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
právě holky to je jasné by mi to někdo nepsal přes net anonymně.... vím své takže na to kašlu ale není to moc příjemné to ne

tak mě v každém těhu vlasy houstnou rostou kadeřnice jak mi dělá melír tak nadává že jak jsem těhotná at nechodím :grinning:
car já ho kupuju v USA a pak mi to udělá kadeřnice je to podstatně levnější ale zadej brazilský keratin a uvidíš sama je to fajn vlasy když dlouhé tak zdravé a tímto toho docílíš
u nás je to novinka ale v americe to je naprosto běžné ošetření vlasů třeba ty černošky co mají to afro tak potom mají ty leskloučké vlásky
MOny myslím že stopro to dělaj ty prášky. jéé tak já už jdu ke dveřím nebo k oknu jak to budeš posílat? ty jo já už tu vůni cítím mnaaaam ty jo to je mazec.
sun,taky jsem myla..a jinak jsem neudelala za cely den vubec ale vubec nic :sweat_smile: se ouplne stydim :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
No jo miši ale kolik ta kúra stojí???
25. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
car to nevadí. odpočívej mě ty záda rupnou nevím co s tím
25. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
v salonu na dlouhé jak mám já 6000 já si to koupím za 2000 a spotřebuju půlku takže tak
a dává se to co 3 - 4 měsíce
25. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
sun..nojo ale fakt se stydim,uz nekolik dni :sweat_smile: ..no zada a to se bude zhorsovat,co tehu masaz?
25. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak já se musím stydět asi tak 29 dní v měsíci :confounded:
víte co bolelo mě v těhu ted zatím ještě ne jak máte páteř a dole končí tak já tam mám takový ten výběžek ocásek a tak to mě ukrutně bolelo prý jak se roztahuje pánev
25. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
miso ale ty mas beztak nekoho na uklid ne?
25. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
:grinning: car dyt já taky furt lenoším tak se neboj je to asi normální.

no ocásek tak to musela být bolest jak kráva teda fuj. chudáku.

mě bolí pod levou lopatkou ale hrozně a pak dole v kříži bléé. malej mě v břichu tancuje. :grinning:
25. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
sun,no nas prcek chytnul tu lenost asi ode mne a spi :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
car já vyhlášený bordelář jedině paní na úklid jinak bychom se tady nehli :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc nejsem pořád doma tak nestíhám
suny jj to je bolest a nepřestává ani když jsem ležela nic, a víš co normálně občas mě taky bolí pod lopatkou ale zase pravou ani pořádně dýchat nešlo jak mě to bolelo no toto co to jsou za stavy
25. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Suny, už jsem poslala kurýra :grinning:
Jsou výborné, jsem na sebe pyšná :dizzy_face:
Taky koukám na supers. a nic moc teda, čekala jsem, že to bude lepší.
25. říj 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky nám se tu za barákem něco děje, už tam jela sanitka, 3 policejní auta a ted 2 hasičské. Přítel to nevydržel a jde se tam podívat:grinning:...jsem věděla, že tam půjde, njn dobrovolný hasič a ještě to tak žere:grinning: Tak jsem zvědavá s čím příjde:slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Moni, tak to byli asi hasiči odsud,protože tak 15 min. zpátky jeli kolem našeho baráku a houkali. :grinning:
25. říj 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
mona..tak nas pak informuj :slight_smile:

miso a jak casto k vam chodi?manza rikal ze pak casem by obcas taky nekoho mozna vzal,az bude prcek..vsak uvidime,jak na tom budem s penizkama
25. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Moni jak je to stěmi dobrovolnými hasiči? Jak se tam přihlašuješ?
25. říj 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.