• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky sama jsem zvědavá s čím přítel příjde, tak vás hned poinformuju, budete mít čerstvé zprávy:grinning:
25. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
car podle toho jak jsme doma ale max 2x týdně po 6 hodinkách přijde odejde vyžehlí, pere, okna prostě všechno plus běžný úklid pro mě je to velké plus
platíme ji 100 na hodku agentury jsou dražší ale zase známí mají uklízečku za 60 kč a taky dělá vše tak otázka kolik ji nabídneš ale my jsme velkorysí :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Míšo nevím ale taky rozdýchávám a mám pocit že se udusím.
Mony tak doufám že dorazí a nesežere mi ho
:grinning:

Mony teda tak dej vědět co to je co tam máte za akci

Já si uklidím sama nebo manža uklidí jenže my máme 2+1 tak to je klídek
25. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
mona to je fajn (pokud se teda nestalo nic vážného) u nás neštěkne ani pes
autor
moni jejda to nevím, přítel tam chodí už od 15 let :sweat_smile: ...ale děcka se tam normálně dají přihlasit jako do kroužku, ale kam se jít zeptat to nevím. A pro velké chlapy nevím, myslím, že kdyby se šel někdo zeptat přímo na stanici tak mu řeknou jaký je stav. Pro koho to chceš vědět??
suny a řešilas ty záda nějak? docela by mě zajímalo z čeho to je ale asi taky jak tam už možná někde tlačí co
jo tak to máš hodného manžela ten můj nestíhá nic ale popravdě ani já ne u nás to je jediné řešení jak tady mít aspon trochu uklizeno, já než vytřu celý dům tak je to 45 min a to se raději budu věnovat Sofielce
25. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
miso..no znami meli jednu a kamoska ji fakt mela rada a brala jak clena rodiny a ted uz do baraku nikoho nechce..jim kradla hadry(jelikoz jich maj mraky a nepoznali to dokud nezmizeli uplne novy saty z rima),parfemy atd..no potvora..
25. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Moni chci tam přihlásit malého a sním by tam chdil Lukáš, tak se sním o tom pobavím a zeptal by se kdyžtak souseda z byvalého bydliště on je přímo hasič , jako operátor a se svým synem chodí do dobrovolných. Malý je totiž hotový jak vidí hasiče a říká, že bude taky hasič :grinning: Tak at mají kluci nějaký program :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Míšo tak to je fakt no. manža je super akorát je pořád v práci no.
No řešila před 4 rokama a skončila jsem na kapačkách tak nevím no
25. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
car tak já s ní právě nějak kamarádský vztah nemám jinak bych ji nemohla jak to napsat slušně buzerovat to ne doslova ale tak víš jak řeknu to by chtělo to atd....
navíc nejsem tu tak s ní ani nemám čas mluvit jsem bordelář ale zase mám přehled co se týče mých věcí a zatím spokojenost, je dobré vzít někoho kdo má doporučení nebo uklízi i jinde dlouho
25. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Moni aha, no to se spíš když tak pobavit s Liborem, víš co já tomu nerozumím:grinning:, u nás bude malý chodit k hasičům každopádně, už to teda Libor mluví od té doby co ví, že jsem těhotná:grinning:..Dokonce začli i staří cvičit a budeme jezdit na závody už na jaře, tak jsem zvědavá jak jim to jejich cvičení dopadne:grinning::grinning:....Moni pokud se to malému líbí tak ho na to dej, Libor je z nich posraný taky od malička :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
suny nestraš, já musím fungovat žádné kapačky :confused:
25. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Moni joo uvažuji o tom už dlúho :grinning: Potřebuji i aby měl Lukáš nějaký program a k hasičům předtím taky chtěl jít, tak snad nebude proti, protože já tam sním chodit nebudu :grinning: Ale myslím si, že bude souhlasit :slight_smile: A malý by byl nadšený on se nikde neztratí si myslím :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
tak holky co se tam u vás děje???

Míšo já taky ted je nemůžu tak to musím vydržet no.
25. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Moni však malý tam může chodit i sám, tam kde dělá Libor tak tam mají nejmladší dítě 5 let a byl s nima i na vyletě víkendovým a v pohodě to zvládnul. Vím, že malému ještě není 5 let, ale třeba by to zvládnul:slight_smile: Ale kdyby tam Lukáš (myslím velkého:slight_smile:) chodil tak musíš počitát s tím, že kdyby byli povodně tak ho povolají nebo nějaké výjezdy tak musí jet. Prostě musíš tam robit a máš to vše zadara, to musí opravdu člověka bavit. Obščas tam má Libor nějaké odměny, ale to fakt málo.
25. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
no nic děvčata mějte se jdu relaxovat do vany a pak dělat nějakou práci ale vrátím se zítra :grinning:
holky ja musim bezet.tak se mejte krasne i s tema vasema drobeckama..paa

miso..prave ze doporuceni mela,ale tam ti bydleli kousek od dcery tak u nich si to nedovolila..

tak paa
autor
tak ted přišel Libor a říkal, že prý tam někoho asi sejmul vlak, takže mazec :confounded: ..beztak nějaký bezdomovec....
25. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Mony to je hrozný.

Míšo a car papa

Takže ted tu nikdo už nebude asi že?

No nic já jdu taky manža snad za chvílu dojede tak zítra papa
25. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Moni samotného bych ho nikam nepustila, to né, ho nechci moc dávat mamce natož ho někam dávat na noc :grinning: To né. Lukáše by ho to bavilo, tak uvidíme co mi na to řekne... :slight_smile: Tak to je mazéc no. :confounded: Ale Ti bezdomovci jsou též všude a tam obzvlášt, ještě když je zima tam tam postaví stany nebo tak. nebo nějaký sebevrah :frowning2:
25. říj 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
jdu taky, dokoukám na superstar a půjdu spát, tak pá holky, hezkou noc :slight_smile:
25. říj 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
My máme celkem supér budíček :angry:
Na chodbě kravál, venku houkali hasiči, tak jsem vstala čučím před barák a tady stojí 6 has. vozů, mají natáhnutou šnůru a hasí 10té nebo 11té patro, muselo tam drsně hořet, protože tady jsou ještě dlouho a furt se z toho bytu kuří :frowning2: No půjdem pak se psem, tak jsem zvědavá jak bude vypadat :confounded:
Jinak to spaní je děs, fakt nevím jak spát na boku mě to tlačí a zádech nejsem zvyklá na břiše nemůžu děs....
26. říj 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko,

tak ja od 5h nespim. A zdalo se mi o ko. Jsem mooc nervozni. Jdu za doma az za za 2,5h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bojim, bojim. Manza rikal,ze se neboji, ze vi, ze to bude ok.
26. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
jsem mooc ospala, uz se tesim az prijdu domu. ¨

holky, bude to dobry, ze jo?
26. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Mabe bude to dobré, neboj ....
My ted došli se psem a té paní shořel celý byt, komplet celý (3+1) jestli ho nemá pojištěný, tak to musí mít radost, stěny černé jako úhel a hasiči teprve před chvíli odjeli a byli tu snad od půl 7 ráno :confounded:
26. říj 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
moni, diky, ale teda nervy jsou to poradny. a horelo u vas v baraku?
26. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Jo moc dobře vím co jsou to za nervy v těhu a ten strach :frowning2: ale vše bude ok neboj. Jo hořela úplně nahoře, ted tam sou ještě policajti a nějací technici
26. říj 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
a nezatika vam dolu? nebo po schodech?

nervy jsou to poradny :unamused:
26. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Né nezatýká tady nic :slight_smile:
V kolik tam jdeš a výsledky budeš znát hned?
26. říj 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
jdu na 10:20, manza pro me prijede v 9:45h. nejdriv jdu ke geneticce a pak bych mela jit rovnou na UTZ k jinymu dr. uvidime, jak to bude dlouho trvat. asi me z toho jebne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.