• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
market...a ta mamina prodava novy?pokud ano docela by me to zajimalo pokud je z plzne obzvlast
5. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
suny bud vklidu já taky sama nevím co je třeba, musím se taky všech ptát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky myslim ze jsme na tom vsechny tri podobne
5. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
jj to jo no v tom obchodě budu jak tele.
5. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
no já hlavně nevím co všechno na tu zimu, švagrová říka, že nemám nic kupovat že už má pro mě 3 pytle že at si je proberu, protože měla malou taky v zimě a babi něco prohodila že mi něco uplete, tak nevím jestli kupovat nebo čekat jestli si vyberu něco od té švagrove nebo mi ta babi uplete..no hrozně špekuluju co?:grinning:
5. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
No já nevím jeslti fusak ale asi určo jo když máme termín na začátku března
5. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Holčenky já jsem tu zůstala sama????
5. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
já tu jsem:slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
suny jinak fusák budu mít po segře stejně to mám jenom na chvilku a myslím si že u tebe možná nebude potřeba stejně měsíc nebudeš moct chodit tak ven a v dubnu byvá už teplo....ale taky nevím, jen to je můj vlastní názor, ale můžu se mílit:slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
No téda, taková rychlovka, ani dočítat nebudu, nechce se mi :grinning:
Sny fusák určitě, může rodit třeba o něco dřív v únoru a to je ještě zima. Já stím třeba počítám raději, kdybych měla rodit třeba o 2 týdny dřív, mám termín 10.3
Si pamatuju, že mě s malým v polovině března odvezli do nemocnice a to byl ještě sníh.
5. zář 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Moni měsíc? Měsíc nééé :grinning:
V zimě se doporučuje tak na půl hodky, hodku po týdnu a jinak se chodí už po 4řech dnech.
5. zář 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
holky,musim..paa
5. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
já si taky myslím žze budeme trajdat brzo po venku snad takže fusak jo? ale nevím jake jsem vyřízená :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
car měj se papa

říkám že se v těch fusacích nevyznám :grinning:...no já určitě kupovat nebudu bud si vezmu ještě po mě, který je jako nový a krásný a nebo od te švagrové...stejně v zimě nebudu moc trajdat a pokud ano tak pojedu autem...
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
moni tak do mě hustí moje mamka a libikova, že musím být tak měsíc doma, že by miminko mohlo někde chytit nějaký bacil, tak fakt nevím.....a podcenovat to zase nechci, byla jsem nedávno v ikey a tam měli čerstvě narozené miminko a bylo tam lidí jako by dávali něco zadarmo :grinning: a tam si myslím, že to mimčo chytne bacil snadno.....
5. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Suny, já mám fusák, malý je v dubnu a byl využitý i později, pak vyfotím a dám do alba, je dost teplý a hrubý, jsem sním moc spokojená. Fusák určitě, pokud je s mimísem vše v pořádku, tak se chodí ven normálně. My se kdysi s jednou maminou bavili v nemocnici s jedno sestrou , která byla dost fajn a říkala, že tak 4 dny až týden doma a pak se může normálně. Kamarádka obě děti rodila v zimě a po 3 dnech šla stou malou ven, oblékla jí pořádně a na chvíli šla at si zvyká pomalu :wink:
5. zář 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já fakt nevím, potom se poradím s doktorem až se budeme chylit ke konci a babičky poslouchat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Já bych taky šla ven tak po týdnu na chvilinku samozřejmě když nemude pršet a tak no.
No fusak nevím jeslti novej nebo po někom protože to bude fakt jen na chvilinku tak nevím no.
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
suny já bych samozřejmě novej chtěla, ale je to škoda, když to budu mít na chvilku...no ještě je čas přemýšlet nad fusakem, ještě se do té doby rozhodu stokrát :grinning: jak jsem psala, zatím mě děsí ta vybavička, abych na nic nezapomněla :unamused:
5. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
No Moni, ono by se to nemělo přehánět, tak samo může dostat bacil v nemocnici, kdy chodí samé návštěvy na pokoje, nebo jsou tam různí lidé, jen v obchodě jich máš víc, tohle my jsme nikdy neřešili a jezdili s malým jak byl mimčo nakupovat normálně, po venku taky a nikdy žádný bacil nechytil a spíš naopak si rychle na ně zvykl, zvykl si na venek a poprvé byl nemocný snad po roce, jinak co jsem se včera dívala do památní knížky tak do roka neměl ani rýmu, ani kašel, ani horečky, prostě nic.
Některé věci se až moc hlídají a řeší, ale samozřejmě je na každém kdy se svým mimčem půjde ven.
Já každopádně pokud bude vše ok, půjdu zase tak jak u malého. :wink:
Stejně bude i návštěva chodit k Tobě dívat se na mimi, kamarádky kamarádi atd. tak uvidíš sama, ale já tohle neřeším. Nám v nemocnici řekli, že 4 dny až týden doma.
5. zář 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
no ani nemluv já mám sice suer kamošku která mi poradí ale i tak je to prostě v háji je to ho tolik že mě je jasný že na něco zapomenu třeba oblečení pro malý do porodky
5. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
moni já měla uplně stejný názor, že čím víc bude doma tak nebude mít žádnou imunitu, ale jak se do mě pustili ty dvě tak jsem se lekla, že budu hrozná matka:grinning:
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mony nebudeš hrozná matka jak říká monča to je monik najednou, tak se vrátím k tématu
čím víc ho budeš držet doma tím to bude horší
moje kámoška má dvouletýho chlapečka každej den utírala prach aby ho nedýchal a je těžký astmatik protože prostě neunesl když byl někde tu nečistotu a byl zvyklej na sterilitu tak to má ted no.
a druhá má roční holčičku ta se plazí furt po zemi a tak a je zdravá anic ji není
5. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
no už mi pomalu začinají depky, že to nezvládnu :slight_smile: ...

Holky já mám pocit, že za pouhé dva dny se mi nějak hodně zvětšilo břicho :confused: už se mi dotykají prsa o břicho což je nepřijemné :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Suny ze začátku stačí fakt od všeho tak 3 , 4 ks. Pak co Ti bude chybět si dokoupíš. Koupila bych hlavně nějaké overály, dupačky, trička, mikinky, kalhoty, kombinézu, pižamka, ten fusák, no co Tě napadne, jen to nepřehánět at nedopadneš jak my, má dost věcí schovaných a nevyužitých, tak stačí ze všeho fakt 3 ks, 4ks a i to je si myslím dost. Ponožky, štramlíky, čepičky. Co Tě napadne
5. zář 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni to abych si začla psát seznam at na nic nezapomenu, je toho docela dost, jestli od utery budu vědět pohlaví tak začínám v plném proudu nakupovat :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Pyžamko pro mimi? nespí v dupačkách nebo v overálku????
Jejda jsem v háji fakt a to sjem chtěla na noc dávat a spon látkový pleny. to nezvládnu.
Mám pocit že ani psychicky ani finančně :astonished:
5. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Suny, Moni jj je to tak. Nějakou imunitu si vytvořit musí a když bude doma dlouho, tak to pak bude horší, musí si zvykat už jako miminko.
Ale jak jsem psala je to na každém, každá jsme jiná.
Moni taky se mi za poslední týden zvětšilo dost břicho, že si musím koupit nějakou tuniku, v tričkách co jsem chodila už vypadám dost blbě, vylízá mi celé břicho.
5. zář 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak nejsem jediná v tom 14 tt jsem myslela že semě nějak všechno zmenšilo, hrůza, břicho jak u dvojčatek fakt. tak to jsem ráda, jenže já jsem jak buldozer tak je to na mě vidět ještě víc
jdu ve čtv k dr a na váhu radši nepolezu
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Moni, no mě to nakupování čeká jen když to bude holka, tak něco ružového, jinak to nechávám tak a přeberu věci od malého.
Suny v dupačkách nebo v overálku spát může to jo, ale já měla u malého i kombinézku na spaní teplou a i noční košilku :grinning: Prostě jsme toho nakoupili fakt dost a zbytečně, tak hlavně neblbněte :grinning:
Co ušetříte dáte třeba za kosmetiku pro mimi
5. zář 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.