• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Dobre ranko devcata,

tak ja se moc nevyspala. Cekala jsem na manzu nez prijde z basketu a pak sme si povidaly do pulnoci. Porad jsem se budila, jestli je s dedou vsechno v poho. Nahore nebyl zadnej pohyb, tak jsem si rekla, ze asi jo. ale zdalo se me, ze jsem byla na zachode a litaly ze me kusy krve - potratila jsem. hroznej sen. to je asi z te kontroly. dneska budu delat cinu s hranolkama a tatarkou, mnam. muzu trosku tatarky, kdyz to nejim na kyble, ne? jinak budu zehlit. ale jsem mooc unavena. :confounded:
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Mabe tak já měla tatarku nedávno dva dny po sobě, nenapadlo by mě, že se nemůže. Vše se může :wink: :grinning:
V knížce kde mám psáno o jídle tak je tam psáno co hlavně jíst, ale nikde není psáno, že se něco nemůže. Vš so dpřít v mezích a mírou :slight_smile:
Jo a je tu psáno o to kofeinu, že spíš škodí zaživacímu traktu, tak , že by doporučovali maxim. 3 šálky denně a místo toho raději pít minerálku :wink:
9. zář 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
vše si dopřát v mezích a s mírou teda :grinning:
9. zář 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
ok, tak mam pozehnani na tatarku :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Mám kamarádku, která skoro celé těhu jedla hamburgery :confounded: A má zdravé dítě.
Já se nebojím žádného jídla, ale hambáčů z okýnek zrovna jo. Fůj i když je mám ráda, ale jako těhotná bych je nejedla, nejedla jsem je ani předtím jen sem tam.
V hnusném oleji se to dělá, ted těch bakterií :unamused:
9. zář 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
tak to me taky laka :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky, koukám že už tady skoro obědváte?
Mabe já držela s tebou basu, usla jsem koelm 3, jsem jak zbitej pes a to dneska dojede kamoška s malou holčičkou za dvě hodky jsou tady a já jsem uplně mimo. bych spala.
Blé hamburgery to mě taky nechutná. já mám chut na smažák s hranolkama. :grinning:
9. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj suny, tak ja dneska maso na cinu, ryzu a hranolky s tatareckou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tedka snidam. mam v sobe prvni rohlik s maslem a za chvilku si dam dalsi. rano na snidani mivam jenom rohliky s maslem. nemuzu salam nebo vajicka a tak.
9. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Taky jsem ráno vždycky jedla opatrně, měla jsem strach cokoliv sníst, tak vždy piškoty, počkala a pak snídani, ale taky lehčí :slight_smile:
My máme dneska ty těstoviny se sýrovou omáčkou a šunkou. Jinak my se budem nudit :confounded:
Nemůžem ani ven, jako vytáhla bych ho, ale je středa pořád smrká a chci aby už šel příští týden do školky tak budem doma, sice to není nic strašného, ale venkem se mu to může zhoršit a doma sním zešílím.
9. zář 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
No tak to já taky nemůžu po ránu, já si dala chleba s tavenákem a na to čili, mnam.
Já dneksa asi jest nebudu protože příjde kamoška kolem 11 tak envím kam pudem a co budem dělat.
ale na dlouho to nebude.
9. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Jejda mony to je blbý, že nemůžete ven já dneska na chvilu půjdu ale že by to bylo nějak na dlouho to taky ne.
Musím jít najít klíče od kočárkárny, mazec vůbec ěm nenapadlo že ju budeme v budoucnu taky potřebovat protože kočár do výtahu asi nedáme.
9. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
ja odpo s manzou musime natrhat broskve na zahradce. deda nemuze. a zaroven nakoupime. tak najedla jsem se, ale asi moc, uz me zacina byt spatne od zaludku - to ma zase z toho utrose. nesmim se tolik najest - 2 rohliky, pak je to horsi. ale kdyz mam hlad. :confounded:
9. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojte holky ako sa mate tehulky
mabe-ahoj ako?ani ja sunku nemozem ani salamu alebo parky :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz od zaciatku tehu :slight_smile:
ja mam dnes na obed kura na smotane :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Mabe to máš z toho utroše to je fakt, ted můžu snídat skoro všechno a v phodě, mě teda stačí jeden rohlík.
Víc nesním a nikdy jsem nesnědla.

Jé broskve, my včera trhali u souseda švestky, mnam byly uplně užasný moc mě jich už nezbylo. :grinning:
No měla bych začít něco dělat jestli chtějí příjet v 11, tak mám honky už ted.
9. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
sunku muzu, ale ne po ranu. :unamused: ten utros uz me nebavi, snad se ho brzo zbavim.
9. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
ja bych taky mela zehlit a umyt nadobi, ale zatim se me nejak nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Mabe už by ses ho měla zbavit. už máš 12tt to se už končí.
9. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo no je to nuda :confounded:
9. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
moni-ty to masted taky perny co s malym doma :slight_smile: hlavne nebud chora aj ty
9. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Holky vy jste toho napsaly, za tu moji cestu do práce :grinning:

Já bych taky ještě spala :sweat_smile: , jinak hamburgery taky moc nemusím, ale já je nikdy moc nejedla, spíš když jsem měla vyloženě chut. Já totiž když jsem byla malá, tak jsem si koupila hranolky s tatarkou a dostala jsem z toho salmonelu, tak proto moc těm rychlým občerstvením nevěřím, tatarky nemají v ledničce a pak jsou z toho problémy :angry:
9. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
holky mne se dnes tak nic nechce uplne som leniva :unamused:
9. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Mona12 no to mám no, jsem z něj zralá na Opavu.
Né to snad né, je nachlazený od čtvrtka a já se zatím držím :slight_smile: Ale stějně si myslím, že přes zimu to bude děs a nachlazená jednou taky budu. To malý bude ještě víckrát ze školky nemocný, přes tu zimu to je děs, takže to jednou příjde :frowning2:
9. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
od neděle teda. No už mi hrabe, píšu a zároven se sním tady bavím, protože má ukecanou pusu a to dost :confounded:
9. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Mony to jo, protože jak bude nemocný některý dítko ve školce malej asi bude taky. vím to od kolegy z práce jakmile děcka začaly chodit do školky okamžitě byl nachcípanej i on a my všichni s ním no. hrůza a to bylo i 6krát za zimu.
9. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
tak treba me zitra rekne dr., ze uz to jest nemusim. musim jit umyt nadobi - plno kastrolu. :confounded:

tedka mam pustenou jednicku, je tam manez :slight_smile: . legrace :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
No jo no. Ale správně by dítko nemocné nemělo ve školce co dělat a školka si to hlídá aspon teda ta kde chodíme, proto jsem ho odhlásila, není to hrůza, jen sem tam smrká, ale raději jsem ho odhlásila než abych poslouchala uču a i tak kvůli sobě, taky by mi bylo nepříjemné kdyby tam nechala nějaká mamina smrkající dítě. To oni si hlídají, ale všeobecně jde o ty bacili a ty děti mají ještě slabý organismus do toho ta zima než si zvyknout, tak to bude mazéc.
9. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
moni-maly je po kem viacej po tebe ci po muzickovy :grinning: ja som bola vraj velmi otravne dite :grinning:
ja som teras rada ze nejazdim metrom miliony ludi tam prejde londyn uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vselijaky cudzinci chory ani si to neda ruku na pusu ked kasle ale teras je to uz lepsie nakolko ta prasacia chripka je najviac rozsirena uz tady ale uz necestujem nikam takze super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Je manéž mám moc ráda, dík za tip Mabe aspon se nasměju, jsem ted byla na záchodě holky a poprvé porod skoro, bolí mě břicho z toho jak hrom.

Mony to je fakt ale někteří rodiče prostě nechápou že to pak ty děti roznáší.
:angry:

Mona, prasečí chřipka si myslím že nebude taková tragedie , jo měli bysme být opatrný ale určo to přehání jak s tou ptačí. :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Holky dala jsem fotečku do albíka z UTZ :wink: .
9. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
suny-vies tu je to horsie ako na slovensku tu to mali odomna uz traja znami tu to chytis kdekolvek ale ked to zacnes liecit hned uz v prvych naznakoch je to ako obycajna chripka a maju tu lieky aj pre tehotne keby daco :slight_smile: uz to niako neriesim len vysoka hygiena a je to
9. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.