• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Aha, tak at to máš co nejdřív za sebou... Vše bude v pořádku...
26. říj 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
moni, diky. tak uz jsme oblecena, jeste udelat neco s hlavou a manza muze prijet. jezis, ja snad odpadnu nervama
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky:slight_smile:,

mabe budu na tebe myslet, ale neboj určo to bude dobré, nic jiného si taky nepřipouštěj :wink: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
monako, diky. snazim se si to nepripoustet, ale nervy to jsou. vis, jak uz mam hodne spatnych veci za sebou, tak se bojim.
26. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, moc držím palce...všechny!!!! Bude to dobrý :dizzy_face:

Moni, tak to jste teda měli veselo, ještě, že vám to nikde neteče, ale smrdět to muselo hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák paní, a to jí vyhořel úplně celý byt?

Já jsem teď voalala na výsledky moči a mám vše negativní, akorát mi vyšlo, že musím víc pít...to nechápu, vypiju tak 2,5-3 litry denně...jestli budu pít ještě víc, tak budu potřebovat mobilní wc, když někam půjdu :grinning:
26. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
luci, diky. tak to ja piju teda min nez ty... :confounded:
26. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
mabe jasně, chápu že se bojíš, taky bych se bála. Ale i tak prostě bude vše ok, uvidíš. Jsou to jen ty debilní trepple testy, které by měli zakázat :angry:
26. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahoj Luci tak to je fajn, že je vše ok:slight_smile:..já jdu do poradny zítra :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Luci, my bydlíme ve 4 patře a paní zhořel komplet celý byt ve 12 patře. A tady teda nebylo cítit vůbec nic, kdybych neslyšela ten kravál a neviděla ty hasiče před barákem tak bych nevěděla , že hoří. A jak jsme šli s Lewisem tak na chodbě taky nic nešlo citět byli všude otevřené okna tak se to asi nejspíš rychle vyvětralo, ale pokud nemá pojištěný byt tak je v prdeli i Ti hasiči říkali, nezbyla jí tam prý ani bota :confounded:
Já jdu zítra na srdíčko, tak jsem taky zvědavá. A za chvíli půjdu za dr. poptat se na to magnézko.
26. říj 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Mona :dizzy_face: já jsem dávala tu moč jen z důvodu podezření zánětu močáku, tak jsem ráda, že bude vše ok. Doktor mi říkal, že pak kolem 25tt se dělá rozbor moči na nějaké bakterie a záněty. To už máš za sebou? Já mám poradnu příští úterý, poslední dobou mám pocit, že to nějak letí :confused: :slight_smile: Tak už se na zítřek těšíš, že? :wink:
26. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Moni, tak to je teda smůla...no, není co závidět :frowning2:
Holky, kdy se chodí na to srdíčko? Je to jedno? Mě o tom doktor ještě nic neříkal, jen o cukrovce, tak nevím :confused:
26. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Luci mě říkala ta sestra, že se srdčko dělá ve 20tt, něco malinko po 20tt. Tak jd zítra, je divné, že Ti nic neříkal, měla by jsi jít :confused:
26. říj 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj , Lucko na srdíčko chodí rizikové pacientky a chodí se ve 21tt, ale u nás je docela dlouhá čekačka tak jsem se objednávala už v 18tt :grinning: . pokud tě doktor nedal doporučení tak tam asi už nepůjdeš, já tam musela kvůli cukrovce :unamused: .
jakou vel máš toho pásu, furt váham jaký vzít, asi půjdu nakonec do modrýho :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Moni, a to se chodí někam jinam nebo na gyndu? Protože já měla minulý týden ten velký Utz a doktor tam hrozně dlouho sledoval srdíčko-mnohonásobně si ho zvětšil, pořád si to tam přepínal, házelo to tam různé barvy a říkal, že je vše v pořádku, nemohla jsem to mít v rámci tohodle vyšetření?
26. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Markét tak já nejsem riziková, vše je v pořádku a stejně mě tam poslala, poslala tam i kamarádku, která taky není riziková... Na srdíčko se posílá normálně.
26. říj 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Luci je to možné, já jdu sice na polikliniku kde chodím ke své gyndařce, ale jdu na dětskou kardiologii
26. říj 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Market, já jsem si vzala M a je dost velký, ono se to moc nedá srovnávat s klasickýma velikostma, je to vždy větší :wink: Ten modrý je moc pěkný :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Aha tak každý to asi dělá jinak, co vim tak ani každý doktor neposílá na cukrovku :unamused: . Já byla na dětský kardiologii, většinou těžká vada se pozná na normální ko, ale kardiolog se specializuje jen na srdíčko a tak víc vidí :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Luci jojo už se těším, jinak ten rozbor moči nevím, já musím nosit pořád moč, ale jinak o ničem nevím. Jinak já na srdíčku už byla, ale ted si nevzpomenu, který týden. A když jsi byla na tom vyšetřiní pouštěl si i ozvy?? je možné, že ti to vzali při jednom. :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak tady posílají všichni dr. všude asi :slight_smile: Protože co si tak píšu s kámoškama nebo těhulkama, tak každá měla všelijaké vyšetření. Tady chtějí mít asi dr. všechno vyšetření za sebou :grinning:
26. říj 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Fičím k dr. zatím se mějte
26. říj 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, koukám že jste toho od rána napovídaly.
Já jsem ted vstala, manža jel na služebku v 6 a já ještě usla, jsem uplně hotová z toho včerejska záda mě bolely do půl 2 jsem lezla málem po zdi.

Maba dopadne to dobře určo, moc na tebe myslím kočko.

Mony pak písni jestli se to magnézko může aniž by ti to doporučil dr. mám ho doma ale nevím jeslti ho nemám radši užívat.

S tou paní je mě lto líto je to chudák ale nechápu rpoč nemá pojištěný byt??? chudina
26. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Mona, ozvy si nepouštěl...uvidím, co mi řekne příští týden, se na to zeptám :wink:

Ahojky Suny :dizzy_face:

Holky, poraďte mi jakou mám uvařit polívku, mám na nějakou hroznou chuť, ale nevím na jakou :grinning:
26. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Luci ahojky a co máš doma za ingredience? bych ti poradila podle nich. :wink:
26. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Suny, mám tady rajčatovou šťávu, tak jsem uvažovala o rajské. Minulý týden jsme měli koprovou, zeleninovou a drůbeží. Dneska musím jít nakoupit, kromě mrkve, ředkviček, brambor a papriky doma nemám téměř nic :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak my dneska děláme, tedy manžel gulášovku :grinning: . my střídáme jen určité polévky,- bramboračku, gulášovku, zelnou, hovězí, kuřecí a kulajdu- ale nesnášíme kopr tak bez kopru :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
:sweat_smile: Aha tak zkus tu rajskou ale tu já teda neumím

Já dneska budu tradičně obědvat špagety páč prostě se mi nic dělat nechce , jsem rozlámaná hrůza a záda další hrůza prostě dneska jsem jedna velká hrůza.
26. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Luci já měla minulý týden květakovou a byla vyborná, doporučuji:slight_smile:
26. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky jak to tu popisujete tak jsem dostala chut na polívku, jenže vařit ji dneska nebudu manža dojede až zítra večer tak aby to tu nebylo navíc gulášovou neumím.
tak si udělám pytlíkovou asi nebo nevm, ted jsem snědla buchtu na snídania le asi začnu mít brzy hlad.
26. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Moni, květákovou plánuju :wink:

Suny, já rajskou taky moc neumím :sweat_smile: vždycky mám problém s dochucením :rolling_eyes: :wink:

Market, mi máme strašně rádi zeleninovou a tu jíme skoro pořád :grinning: Ale gulášovku bych si taky dala, tu ovšem neumím :unamused: :wink:
26. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.