• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Zeleninovou asi brzy udělám když jste mě tak navnadily. :slight_smile:
Co tam dáte? mrkev, květák, brambory, hrášek, co ještě????

Já miluju hrstkovou.
26. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Suny, já tam dávám mrkev, květák, třeba i rajčátko...hrášek nemám ráda :wink: Hrstková je super, ale tu jsem nikdy nedělala :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
suny já dělám mrkvev, petržel, celer, brambor a když mám tak i květák.

Jinak já jsem polívková hodně, klidně bych snědla hrnec na posezení:grinning:..Jinak holky na gulášové polívce není nic těžkého. Ale každy ji má rád jinak. Já dělám, že osmažím cibulku na paprice orestuju na tom zprudka hovězí maso a pak dusím do skoro změknutí, pak přidam brambory a vařím až to bude měkké a pak zahustím:slight_smile:. Samozřejmě taky koření sůl, pepř, masox, majoránka :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Jinak holky na hrstkovou polívku se dá koupit takový pitlík a v tom je ruzná čočka, hrách a dokonce i vločky a vzadu na etiketě je návod jak na to a je ta polívka opravdu výborná. Ted nevím název, ale to bych vám mohla zjistit, ale během 30 minut, ji máte hotovou skoro bez námahy. Není to pytlíkovka jen at víte, je to jen taková směs luštěnin :wink:
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Luci tu mám fakt moc ráda a ještě asi bych mohla udělat fazolovou ta je taky super.

ale já se přiznám že polívky jsem sama ještě nedělala neumím to moc.

Jééé to je skoro jak na guláš, :grinning:

Holky chodíte na nějaký to cvičení pro těhotné???? pro mě zatím nemají místo protože je to zadarmo až na půlku listopadu prý tak neívm no. jeslti to bude mít ještě cenu.

Jinak si budu muset zaplatit asi cvičení jinde no.
26. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
MOny no vidíš a já to všechno vařím zvlást a když toho mám hodně tak to zmrazím a mám to na příště.
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
suny jj jako guláš, strejda třeba do té gulášovky dává ještě lečo a celé feferonky, aby to jemně pálilo, byla opravdu vyborná, ale říkám, je to věc vkusu a kdo má co rád:slight_smile:

suny co vaříš zvlášt tu hrstkovou??
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
No jako kroupy, fazolu a čočku, to se musí napřed uvařit a pak tam dám ještě noky tak to je fakt bomba.
26. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Holkyyyyyyy dneska začínám 6 měsíc. ty jo tak to valí jak blázen.
do konce listopadu chci mít hotovou celou postýlku a ted ještě nakoupím ty dupačky a tak a bude to. v prosinci jen dárečky a kočárek a bude. jupí. a leden kosmetika aplínky koupíme asi už tedka nějaký no.
26. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
suny tak to co já kupuju je asi předvařené, jinak já to nikdy takhle nedělala. Ale taky by to nemuselo být špatné. :slight_smile: Jinak já miluju fazolovolu polévku z haluškama, to děla babča na slovensku a po té bych se mohla utlouct:slight_smile:...nebo bych si dala naší Vánoční my děláme zelnou polévku z uzeného masa a štouchané brambory mnáááám. Bože já mám hlad:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Mony to může být super věc nemusíš to vařit.
Mony my na vánoce děláme čočkovou a řízky a bram. salát. mnaaaaaaaaaaaam už at sjou vánoce.

jinak halušky jsem jedla na slovensku jednou a nějak mě moc nechutnaly ale byly se slaninou a mylsím zelím??? nevím
26. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
suny ty myslíš, bramborové halušky normální, ale já myslím polivkové halušky. To je jen mouka vejce a voda a to se do té polívky trhá víš? ale jinak halušky s brynzou bych si daláá:slight_smile:¨nic fičím na oběd, mám hlad:grinning: tak zatím pa ozvu se z domu:slight_smile:
26. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Moni, ta směska na tu hrstkovou zní dobře, ještě jsem to nikde neviděla :confused: :wink:

Suny, tak to já baštím halušky skoro každý týden :sweat_smile: Já je miluju :grinning:
26. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Ajooo tak to jsem nevěděla že existují další halušky :slight_smile:

Ajo tak to jsou ty noky co dělám já tak akorát jiný název. :slight_smile:

Monypapa já jdu zase zalehnout.
26. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj, tak jsem byla v řeznictví a mámek jsem se poprvé za těhu pozvracela :frowning2: , mam zážitek do konce těhu a myslim že si dam dneska oběd asi dýl :wink: .
Co se týká vaření tak já teda jsem vyučená kuchařka a tak nemam problém s čímkoliv a asi mam i trošku degeneraci ale nikdy jsem do jídel nepřidávala dochucovadla- masox, tekuté koření atd. proč taky, nejlépe dochutí sůl. a v těhu tuplem bych si na tohle dala bacha, polívky z pylíku jen minimálně, byla jsem se školou na exkurzi ve Vitaně a bohatě mě to stačilo :unamused: . taky si jí vařim ale v těhu fakt minimálně, glutaman je docela svinstvo.
sunny radši jez špagety každý den, ale zkus si na ně dát rychlou omáčku, lepší než jen kečup, ten se snažim taky omezovat, pokud nemáš domácí. ty už jsme bohužel zdělali :frowning2: . rychlá omáčka- na cibulce orestuj bu´d kuřecí maso na kostičky nebo by šla i šunka, přidej zeleninu jaká tě chutná, já dávam jen papriku a pak přidej sekaný rajčata z konzervy, povař a dochu´t jen solí a oregánem. omáčka za chvíli hotová a zdravější než kečup. my takhle děláme omáčku na špagety al dáváme mletý hovězí a ke konci dávam ještě olivy :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
http://betterfly.mimishop.cz/katalog.php?strana=1&typ=3543&kategorie=25835&vel=L%2FXL ještě jsem našla tyhle. co mylsíte ten hnědej, nebo jinou barvu k černym kalhotam, trička nosim modrá :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Markét já si dám dneska kečup já maso nedávám no ale tak snad to tolik neva já ho tam nemám tolik.

Ale vím že je to hnus, přestanu s pytlíkama, já teda polívky z pytlíku moc nejím to už musí být. a jak bude malej na světě tak budu vařit pak normálně ze zeleniny a mačkat mu to.

Jak to že jsi se pozvracela přímo jako v řeznictví??? mě děla syrový maso blbě normálně no.
26. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdu se nabaštit, dneska jsem fakt jak praštěná nejsem schopná ničeho fakt. odpol pojedu asi k našim do zítřka at tu nejsem sama přes noc. zítra mám v plánu vařit fr. brambory. dám tam vajíčko, párek, brokolici a hrášek mnam uz se na ně těším konečně normální jídlo. ale nevím jak se mám donutit jíst zeleninu. musím no nic jinýho mě nezbývá. fakt to flákám.
26. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
no v řeznictví, syrový maso mě nevadí, ale měli tam vepřovej mozek :frowning2: :frowning2: :frowning2: . viki už jí a já ani hlad nemam. Kečup tolik nevadí, spíš je prostě problém konzervantů, proto když už tak kupuju Hainz :wink: a třeba Viki domácí stravu nechtěl tak do roka byl na skleničkách od Hippu. Já právě polívky můžu v jakémkoliv množství a bohužel k večeři většinou pytlíkovka a tak teď si většinou nějakou uvařim a občas pytlíkovku ale bez glutamanu, mylsim že jí dělá knorr :wink: a Myslim že i maggi jí má, sice stojí víc ale alespoň tam neni tolik svinstva :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak ty knorky máme ty jsou dobrý. :grinning: no tak z toho mozku bych asi blila taky.

Markét jak tože ti nechctěl domácí stravu??? ty hippy jsou drahy že??
26. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj , tak jsem zpátky, šla jsem k dr. jenom aby mi napsala magnézko, a hned mě i zkontrolovala kvůli tomu předčasnému porodu u malého, tak mě kontrolovala čípek a ták. Tak jsem se chtěla zeptat na pohlaví, ale pak jsem si říkala, nebudu otravovat aby si nemyslela, že jsem tam přišla kvůli tomu :grinning:
Jinak mám brát 4x1 tab.
A víc odpočívat- vůbec nevěděla , že jsem malého porodila dřív. Změnila jsem dr., tak jsem myslela, že to ví z papírů a ona, že jsem jí nepotěšila a že se mám víc hlídat a víc odpočívat. :wink:
26. říj 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Mony ahojky a to máš jako tvrdnutí břicha nebo proč ti to dal to magnézko???
26. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Moni, a jaké máš? Magnesium lactici? A všechno bylo v pořádku? Musíš se šetřit, i když ono to asi dost dobře nejde, že? Když máš doma malého :pensive: :wink:
26. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sunny, malej byl na umělym mlíku a pak od 4 měsíce jsme začli s přesnídávkama od hippu a domácí stravu nechtěl, ale od Hippu to sněd celý :grinning: , drahý to je, na druhou stranu bych měla strach mu vařit klasickou mrkev a bio mrkev je nedostatková a dost drahá. od roka pak začal jíst s náma a bylo to ok :grinning: .
Moni to ses mohla zeptat, ale chápu, já se taky na srdíčku neptala :slight_smile: . tak zkus odpočívat, oni si tě pohlídaj když jsi měla minule porod dřív :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Markét aha no tak já nevím ty od toho hipu tam nejsou konzervanty? připadne mě že prostě si nevybereš prostě sračky dávaj do všeho no.
tak aspon že ti jedl něco no.
26. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Suny tvrdnutí břicha mám, ale to je v normě, když Ti tvrdne víc jak 10x denně, tak to dobré moc není a to mě né. Tvrdne břicho celé těhu, ale jen zřídka, nemá často.
A dala mi ho jako preventivně aby se svaly nestahovali a neměla jsem křeče-to vyvoválává , že se otvíráš.
Luci jo jo lactici a ty ho bereš jak? No jsem si tak říkala, že je supér, že jsem těhu přes zimu, že moc chodit ven nebudem a tak budu doma ležet nebo odpočívat.
26. říj 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Na srdíčku to zjistí? To bych se zeptala tam , jdu tam zítra
26. říj 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Mony to bys měla víc odpočívat ,třeba dneska je stejně hnusně. ale s tou zimou je to fakt lehčí odpočívat.

Já jsem ti ho koupila sama ale asi by mě ho měl dát neměla bych ho asi brát preventivně sama že?
Já furt nechápu jakse pozná to tvrdnutí.
bych dneska spala mám těžký nohy a víčka hrůza fakt
26. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Moni, já ho beru 3x1 a když mě třeba víc píchá v děloze nebo v břiše, tak mám užívat 3x2 :wink:
26. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
jejda holky tak já nevím jestli bych ho neměla brát taky čeče teda. ale nic mi neřekl tak nevím.
26. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.