• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, moje ségra třeba brala jen jednu tbl. denně, to ti neublíží :wink:
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
moni asi jo, u Vikína mě ho sám potvrdil ale teď jen koukal na srdíčko apohlaví nezjištoval a já se ani neptala. přišlo mě to blbý :slight_smile:
Sunny já ho taky neberu, proč když tě nic neni. Na tohle jsem netrpěla ani minule :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
já nevím já to tvrdnutí prostě nepoznám no.
26. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak to nemáš :grinning: , to bys fakt poznala, já to mam někdy po sexu, ale fakt pár vteřin a ono tvrdnutí je normál pokud něni moc často, tak se zeptej pak v poradně, ale když Tě nic neni a nebudeš mít známky na předčasný porod tak je to zbytečný. Já občas mam brnění v prstech a na to mě stačí jen magnesie :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
aha, no na tom srdíčku by mě to taky bylo blbé se ptát. Tvrdnutí břicha poznáš, je dost tvrdé a jak tvrdne tak to bolí :wink: magnézko určitě neublíží i kdybys to brala bez doporučení.
26. říj 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Mony no já ho mám tvrdý pořád ale nebolí tak nevím a to tvrdne dole nebo kde???

No já tam jdu 13. listopadu. tak se dr zeptám.
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
tak už jsem doma:slight_smile: a jsem pěkně unavená, bych normálně spala a to odpo nikdy nespím. Ale musím se přemoct a ját uklízet, přijde mi kamoška tak at tu není velký bugr:slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mony to seš dobrá já dneska jsem uplně v prčicích je mi slabo na spaní vadí mě světlo bolí mě záda a oči a nevím co to je asi půjdu spát a k našim půjdu až večer.
Jsem zvědavá jak ta Mabe je tam dlouho
26. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Suny břicho tvrdne celé stahují se svaly, to bys poznala. Já jdu taky na ko 13 :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
Já vím jdeme spolu. tak snad nám to dopadne dobře. a příští úterý jdu na 3D.
Koukám na noc v muzeu je to bomba ale normálně jsem se najedla a usínám.
Hrůza fakt a navíc jsem se přejedla těch špaget dala jsem si tam hodně sýra a málo kečupu mnam.
26. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
suny mě hlavně bolí svaly na nahách. včera jak jsme měli tu menší tůru tak dneska je to znát a bolí mě všechno:slight_smile:, ale přemýšlím, že bud dneska nebo zítra to půjdu protáhnout na bazen. Musím na něj zajít když to o víkendu nevyšlo:slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Vy jste tak aktivní holky a já nic. do bazénu nemůžu a cvičení mě ještě nedali protože nemaj místo tak si ho asi zaplatím někde jinde bo já nevím.

My včera strávili v obchodákách asi 3 hodiny jsem myslela že mě šlehne protože tam měli hrozný horko nechápu to .
26. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
už dvě ko máme stejně :grinning: no já čučím na novu a taky mě bere spaní :slight_smile: malý už spí...
26. říj 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
sunny já taky nikam nechodim, a tim že mam rizikový těhu tak i doktor říkal že na nějaký cvičení mam zapomenout a spíš odpočívat :slight_smile: . tak odpočívam :grinning:
26. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Sun nás obchody čekají o víkendu, jdeme něco koupit už k vánocům malému, máme toho pro něj vybraného tak at to nekupujem najednou, něco ted a něco potom.
26. říj 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
No já nevím jeslti mám rizikový když jsem dvakrát krvácela každopádně jsem víc doma než venku no. ale asi chodit budu páč mi to nezakázali. tak uvidím no.

jejda tak za dvě hodky jedu k našim jsme uplně mimo bych fakt nejradši spala doma ale já tu neusnu a bojím se tu jsem fakt pako no ale fakt se tu bojím normálně tak budu spat u našich i kdyby se třeeba něco nedejbože stalo tak at je někdo doma a tak no. a nebudu sama.
26. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mony tak to si užijte protože nevím jak u vás ale u nás v tesku a v olympii maj přetopeno až hrůza.

My jdeme ve středu na hřbitovy a pak odpol s petrem pro dárek tatkovi k narozkám a babičce. čtv volno a v pátek valíme pro věci na postýlku abysme ji mohli udělat. v sobotu oslava a v neděli asi začneme s tou postýlkou šmirglovat a natírat a dávat dohromady. su zvědavá.
26. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
My u nás v těch větších obchodech máme taky vždycky plno lidí, ale to je asi tak všude :slight_smile: Hlavně se chci vyhnout pak tomu davu před Vánocema :grinning:
26. říj 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
No tak to plně chápu já budu vymýšlet dárky a na konci listopadu je chci mít všechny nakoupený protože ty vánoční shony mě zabíjely i netěhotnou natož tedka no
26. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
no právě, my minulý rok nechávali malého u babičky a šli nakupovat at to nevidí, a když jsme ho s sebou vzali, že nebylo hlídání,tak jsme jeden ho zabavili, druhý nakupoval a šup rychle do kufru.Ted ty lidi do sebe žduchali, no to bylo něco. Tak se budem snažit dárky nakoupit ted, co nejdřív a pak jen na rychlonákup.. :grinning:
26. říj 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
no tak to je uplně ideální. letos teda budeme nakupovat jen pro rodinu ale fakt drobnosti tak si to chci sepsat at pak vím po čem jdeme ale hodně věcí budu mít z avonu tak dostanou sprcháče a babičky ještě k tomu sypanej čaj a azbytek prostě musím vymyslet no.

ty jo mám tu zas nádobí a nechce se mi nic dělat. ale nechci ho tady nehcávat do zítřka.
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
já tam mám nádobí taky, ale zklízím si to vždy večer jak jsme sami s malým, to mám čas :grinning:
26. říj 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
No já už ho mám hotový a ted mrknu na telku na chvílu a pak kolem 5 asi pojedu no. je blbý že všude kam jedzím spát tak musím mít balon. jinak to bez něj nedám.
venku je tak hnusně holky že to ani není možný
26. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Vy asi všichni chrupkáte že? jsem tu sama. a snažím se nespat
26. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahojte babule :wink:
26. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj Mona, videla jsem te v prehledu, jakpak to jde? Uz jsi 19, to to leti:slight_smile:, co testiky, doufam ze vse ok.
26. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
oldri-ahoj moja vsetko super testy na down syndrom dopadli dobre no dlho som ta nevidela ako to ze mna takto zanedbavas hm?????budem sa hnevat :angry: ani na tehulkach ta nieje vidiet :confounded:
26. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Mona, tak to jsem mooooooooc rada, ze mas vse v poradku.

Ja na tehulky chodim nekolikrat za tyden, ale jen na chvilku, mame v praci hrozny fofr, pripravujeme vystavu, takze se nezastavim :frowning2: .Doma net jeste nemam. Snazim se alespon aktualizovat albicko, asi ti budu psat alespon IP jako Ofince. U me zatim take vse v poradku i po 2 velkem UTZ, za mesic jdeme na 4 D, tak snad bude i kloudna fotecka :slight_smile: . Musim zase bezet, takze na sebe davej pozor a kdyztak pis na IP:slight_smile:.
26. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj Moni
Suny jsem zde, ale věnuju se i malému, před chvíli vstal, tak odbývám odsud. Sním se tu někdy nedá být :wink:
Mylsela jsem, že usnu a neusla. Tak aspon půjdu brzy večer :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
monci-ahoj :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.