• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já taky nespím. nejde mi to dala jsemsi malý kafčo s mlíkem. a popíjím je mi slabo a nic moc.
přemýšlím jeslti si k našim mám vzít ten balon nebo tu noc vydržím bez něj.

ik dyž je to asi 15 minut chůze tak pojedu autem páč se mi fakt nechce jít v tom hnusu akorát nevím kde zaparkuju. chjo teda
26. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Já si dám asi prát pračku a vytáhnu si na véču z mražáku kuř. křidélka a upeču si je v troubě.
Jdu něco dělat, zívám, bere mě jaksik spaní :sweat_smile:
26. říj 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
Mony ještě dotázek prosím, můžu se v těhu koupat ve vaně??
26. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Suny můžeš, ale ve vlažné vodě. Ale preferuj spíše sprchu a taky vlažnou vodu ani né teplou ani hrokou, dnes mi dr. říkala že toto taky podporuje stahovaní dělohy tudiž ty cesty se pak otvírají, takže vlažná voda a chvíli mi říkala.
26. říj 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
Aha tak to já mám ráda vřelou vanu a co nejdýl, ale co jsem těhu tak se sprchuju protože u nás doma máme jen sprcháč ale říkala jsem si že u našich bych se natáhla do vany takže radši ne,ju??
26. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Sunny radši jen sprchu a pokud trpíš na záněty tak vanu fakt ne. taky miluju horkou koupel ale v těhu fakt bacha. A jít do vlažný to bych nechtěla tak radši sprchu :slight_smile: . horká voda je nebezpečná, na začátku těhu může způsobit až potrat av našem období ztahy dělohy co ž taky neni zrovna ok :unamused:
26. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
No a když se srpchuju teplejší tak to neva???
já v tom mám bordel já prostě bych tam vlezla ale do vlažné to nedám teda. tak asi až v 8 metru se budu moct jako koupat? ale to se zase nevlezu do vany :grinning:
26. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Suny jak chceš, vanu nezakázala, ale říkala spíš sprcha a vlažná né teplá ani horká
26. říj 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
No jasný to chápu. tak snad jindy no. si uvařím čajík vlezu do sprchy a budu relaxovat.
26. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
sprchu klasicky, ve sprše moc horkou vodu asinezmákneš. Já se taky jen sprchuju a myslim že v 8 měsíci bych z vany asi sama nevylezla :grinning:
26. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
No to já asi taky ne naši mají anvíc tvarovanou takže bych se tam zasekla takže bez šance tak až příští rok
26. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
my máme teda sprcháč ale ten kout je tvarovaný a hluboký takže si tam můžu i sednout ale radši to nezkoušim :grinning:
26. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
No tak to mymáme na stání jen protože na sednutí bych tam sedla a zůstala tam takže to se fakt nedá no :grinning:
26. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky já si sbalím pyžamo a balon a valím k našim. protože už bude tma a jááááá se tu bojím huaaaa,
blbý je že tu budu asi až zítra dopoledne no.
26. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Nevíte co ta Mabe chudák vůbec se neozvala tak snad je vše v pořádku.
26. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Nic valím tak se mějte krásně papa
26. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
no aj ja som sem namrkla ako mabe a ona sa este neukazala dufam ze je vsetko v poriadku
26. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Taky vyhlížím Mabe :confused:

Kdepak všechny jste? My jsme se vrátili z Ovy, koupila jsem si kalhotky a prckovi pidi ponožky :grinning:
26. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Ahoj luci, tak když tu tak pořád jezdíš tak se taky někdy stav jako :grinning:...by jsme mohli udělat nějaký ten menší srazík i s Monou pokud by chtěla. by jsme zašli do cukrárny třeba :grinning:

ta mabe mě už taky znervoznuje :confused: ...

my jdeme za chvilku na bazen, potřebuju protáhnout tělo. :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Moni, klidně můžeme něco domluvit, akorát já neřídím, víš... :pensive: jinak bych už dávno dojela :grinning:
Já bych se taky šla protáhnout do bazénu...a kam jezdíte? Já mám vždycky problém s tím, že jsem alergická na chlór, takže jsme hodně jezdili vždycky jen do aquaparku, tam jsem ten chlór až tak nevnímala :wink:
26. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
holky ahooj,nedocitam..jak se mate?
tak co myslite ze cekame?
26. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Jéé, Carculko :dizzy_face: tak jaký to bylo? Povídej, přeháněj :wink: A nenapínej :grinning:
26. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
car tak co, prolomíš klučičí barieru :grinning:
26. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
HOLKY TAK PROLOMUJEM KLUCICI RADY :grinning:

jinak to nebylo az tak dlouhy,jsme tabulkove veliky a vsechny organy mame v poradku,ale moooz hezky..mame fotecky i dvd :grinning:
26. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
jinak zas nozicy furt u sebe,potvurka nase..dr rek ze 95proc.holka.a ze pry nikdy nemuze rict 100(ikdyby bylpindik az ke kolenum) :grinning: ,ale ze tdy je to dost jasny :grinning: .ze to pozna podle jinych znaku(co maji jen holcicky)..ale pekne nas natrapila,se nechtela ukazovat...
26. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
no konečně, alespoň někdo :grinning: :grinning: :grinning: . Ale zážitek to byl vi´d. Já jdu za týden :slight_smile: a snad už to taky budem vědět :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Car, velkáááá gratulace :slight_smile: Hodíš pak nějaké foto na rajče? :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak a první princezna je tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
a asi poslední :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
market,myslim ze vam fakt reknou :wink: a jeto super...
luci..dekujem :grinning:
26. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.