• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Moni :dizzy_face: vypadl Thomas a Nikoleta :pensive:
26. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tak thomas mi nějak nevadí, nikolety je škoda, ale už to tak půjde postupně, co se dá dělat. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Moni, njn, někdo vypadnout musí :unamused: Tak jste si to pěkně užili? My ještě koukáme na telku, ale už se těším do postele :wink:
26. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Luci jojo bylo to příjemné, jen se asi zítra nepostavím na nohy :grinning:....taky se docela těším do postele, ale přemýšlím jestli ještě jíst či ne :slight_smile:..jestli teda budeš mít někdy chut a čas tak se klido můžeme někdy domluvit na tom srazíku. At se taky odreagujeme:slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Moni, klidně :wink: budu ráda :dizzy_face: Akorát se sama jen tak do Ovy nedostanu, když neřídím...budeme to muset nějak vymyslet :wink:
26. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
luci jak to, že neřídíš? jasně to se nějak domluvíme, my sice prodáváme auto, chceme větší, ale snad bych ještě měla být mobilní :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Moni, já jsem poseroutka a mám fóbii :frowning2: Mám řidičák (už 11let), ale nemůžu se překonat :frowning2:
26. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Aha, no ono když dostaneš řidičák a nezačneš řídít hned tak pak je problém, začít později. Znám už více takových holek. Já si proto dělala řidičák až jsem věděla, že budu mít k dispozici auto a ted nemám problém. Samozřejmě byli nějaké oděrky autíčka atd., ale to patří k tomu a člověk se chybama učí no ne?? třeba se někdy překonáš:slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Moni, chtěla bych...hlavně by mě to dost osamostatnilo. Ale momentálně na to myšlenky nemám vůbec, to bych fakt nedala :sweat_smile: Já vždycky tak závidím kámoškám, že si zajedou samy kam chtějí...I když já mám hodného manžu a vezme mě tam, kam zrovna chci nebo potřebuju... :wink:
26. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Luci, tak až budeš připravená tak to přijde samo neboj. Od přítele sestřenka si kdysi taky udělala řidičák, ale neřídila. Pak se s manželem odstěhovali do baráčku daleko a nechtěla sedět s malým jen doma, protože její manžel je dost vytížen a tak si zaplatila jen pár lekcí na oživení v autoškole a ted už řídí bezproblému sama. Tak až se na to budeš někdy cítít, tak se k tomu taky dostaneš :wink:
26. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Moni, díky za podporu :slight_smile: jsi hodná :dizzy_face: Já už jdu do peřin...
Doufám, že se Mabe ráno ukáže :confused:
Dobrou noc :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Luci není zač, musíme se vzájemně podporovat :wink: . Taky už fičím.
Taky jsem zvědavá co ta mabe.
Dobrou noc přeji :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Holky, ani nám se na diskuzi neozvala :frowning2:
Doufáme, že je vše ok.

Dobrou těhulky :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu od našich. vstávala jsem v 5 teda malej tak už jsem neusla, dala jsem pračku, vařím brambory na francouzský, musím se vysprchovat. takže práce dneska hafo ale zavírají se mi oči tak nevím nevím.
27. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Jééé ještě dočítám, car no tak gratuluju k princezně. hlavně že jste obě v pořádku. :grinning:

Co ta Mabe, snad je všechno v pořádku
27. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky
Toooož mabe kde vezíííííííííííííš????? :confused:
Já ted vstala z postele a pěkně se mi motá hlava :confounded: Jdu se dát na úklid, jdeme dnes na to srdíčko a odpol. příjde mamka
27. říj 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, koukam že mabe nás napíná :slight_smile: .
Mě se zase vrátily nevolnosti :unamused: , týden mě bylo fajn aod včera opět je mě na zvracení od rána :unamused:, ale nepřekvapuje mě to, u Vikína to bylo do 32tt :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já už myslela, že tu mabe bude a zradila nás :unamused: ....

Holky tak nevím jestli to je tím, že jsem jela včera MHD nebo bazeném, ale od rána mě pěkně bolí v krku sakra. A to jsem pořát navlečená :frowning2: . Snad se to hned zpraví.
27. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky no já myslela, že si tady dneska budu psát sama, jsem vzůru už od půl paté a nějaká akční su.
už mám skoro uvařený, jsem vysprchovaná i s hlavou a vypranou pračku už mám.
jupíííí. jinak jsem dneska jakýsi malinký křečíky měla ale asi to je perlivou vodou si myslím teda doufám.
Kubík v noci chytl škytavku tak jsem se musela smát.
Mabe nás napíná moc no.

Markét já je mám zpět taky už asi 5 dní je mě blbě cokoli sním asi se tam malej roztahuje do všech koutů. :grinning:

Mony spraví ale bumbej čajíka a dávej na sebe pozor. ted to lítá ve vzduchu všude. u nás ráno byla taková mlha že jsem tím autem málem přejela náš barák :grinning:
27. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Suny ty jo ty jsi šikovná:slight_smile:, alespon budeš brzo dneska odpočívat:slight_smile:...Jinak já piju čaj od rána tak snad to pomůže, nemocná byt nechci to mě nebaví :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Mony to je jasný lež a nikam nechod i když se tady vyčasilo, bych šla na procházku ale spala jsem tak 3 hodky a to moc takže udělám jídlo a šupsnu asi do pelechu.

Manža přijede se služebky až kolem 9 snad tak to tu musím porychtovat aby se nelekl kam to vlezl. :grinning:

Takže dneska jsi zůstala doma????
27. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
suny nene nezůstala, ale kolem 11 půjdu. Musím ještě dneska do poradny. A večer mi příjde paní se podívat na štěnata, takže zase nabitý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
No to teda máš hektický a on tě zaměstnavatel takhle pouští bez problémů??

Ty jdeš na kontrolu s mimískem???
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
suny pustí nepustí to nevím, vůbec tu ted nechodí, když nám dluží 2 vyplaty, tak se radši neukazuje. Takže já tu taky sedět celý den zaadarmo nebudu.
Jj jdeme na kontrolu s mimiškem. Jsem zvědavá jestli dnes bude UTZ nebo ne:slight_smile: naposledy jsem ho neviděla :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Určo se ukáže. a bude v pohodě uvidíš. tak to bych tam teda nebyla to je fakt. se zbal a běž no.
to sou lidi to je šílený fakt.
Mě práce chybí i ty děcka i šéfka je v poho ale prostě už to doklepu doma no. ale chodím z anima co 14dní se podívat.
27. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
suny tak v pohodě snad určo bude, od rána se pěkně ozývá :grinning: . Začínám ty kopance už citit i přes den. Vždy jsem ho spíš citila večer, ale hlavně jak jsem psala, že vystrčil nožičku nebo ručičku to nevím, tak ted to dělá pořád. Hlavně kolem pupíku, kde to dvakrát příjemné není. :sweat_smile: Na jednu stranu jsem moc ráda, že se mi ozyvá bobek, ale na druhou stranu se bojím, že se akorát obmotá pupeční šnurou kolem krku. Tchyně říkala, že přítel než se narodil tak taky pořát kopal atd. a narodil se uplně modry a málem se uškrtil. Tak snad to bude ok.
27. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Mony fakt už to tak je vidět? mě zatím teda skáče jen břicho a dneska od půl 5 proto nespím. :grinning: a ještě spíš jako dole a pak kolem pupíku.

Mony neboj se určo to bude ok a já myslím že ještě nemá tu šnůru tak dlouhou. malej sebou taky mele ale stačilo by mě jak to dělá ráno a večer. abych věděla že je v pořádku.

Nevíš co ta mabe???
27. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
no vidět to jde hodně dobře někdy, ale někdy mě jen něco tlačí tak si šáhnu na břicho a citím bouličku, která hned ucukne. Je to fajné:slight_smile: Tak já taky doufám, že se to s tou šnurou nestane, ale i tak znám hodně případů, tak mám trošku obavy. Ale radši si nic nepřipouštím at to nezakřiknu....

nevím co ta mabe, je to fakt divné, že se vůbec neozvala. :unamused:
27. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
holky je tady někdo kdo bude natírat postýlku jinou barvou než je její původní nátěr?. Našla jsem postýlky za slušnou cenu, ale chtěla bych bílou a ty nemají. tak nevim co třeba koupit za barvu, jestli je taková kterou se může natřít postýlka a bude nezávadná :slight_smile: .
dneska se mimís taky nějak ozývá :slight_smile: , možná i proto je mě hůř když tam tak cvičí. nejela Mabe ještě třeba k rodičům? snad se dneska ozve jak dopadla :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojte holky mabe sa este neukazala?
27. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.