• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Market mí rodiče, když se narodila segra tak chtěli taky bílou a natírali to potravinářskou barvou a ještě že to tak natřeli, protože segra tu postýlku hodně hlodala. Ale nevím jestli to natírali nějakým lakem nebo ne. můžu se dnes zeptat tatky.
27. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Mona nene nikdo právě nic neví. :unamused:
27. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
achjo to sa mi nepaci
27. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj Markét ano my budeme šmirglovat a natírat postýlku jinou barvou protože ta po mě je oprýskaná a to byl vlastně mylsím jen lak. Barvu máme balakryl a je nezávadná a speciálně i pro děti.
Ahoj mona no neozvala no.
27. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
ptala jsem se holek na MMB a prý mam radši koupit rovnou bílou :slight_smile: . je fakt že manžel toho bude mít dost, předělat celej pokoj a ještě aby natíral novou postýlku na bílo :slight_smile: . tak připlatim asi 500 a koupim rovnou bílou a bude to bez práce a je fakt že jí chceme kupovat až v lednu a ani nevim kde by se to natíralo :unamused:
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
mona taky se mi to nelíbí, normálně tu už bývá....
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
market tak vidíš a máš to vyřešené :grinning:
27. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: ¨protože už vidim jak by si klepal na čelo proč chci novou postýlku natírat a je fakt že kde natřít. v bytě 2+1 asi těžko :unamused: . Asi by to bylo zbytečně náročný tak to necham tak a kouknu kde mají za slušnou cenu bílé postýlky :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Markét my to budeme dělat příští víkend.

No my to budeme natírat u našich mají barák takže v pohodě ale v bytě je to dost na prd no.
27. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojte kočky :slight_smile:

Tak jsem před hoďkou vstávala :grinning: to nechápu :grinning:

Teď musím uvařit, utřu prach, dám prát prádlo a jinak nemám v plánu nic, budu se válet :wink:

Mabe, mě trápí...už aby se ukázala :confused: Jindy už tu dávno je.... :frowning2:
27. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
No holky stou mabe se mi to nelíbí, nebo nás chce schválně napínat :unamused:
Ještě pořád uklízím a za chvíli půjdem s prckem na oběd, pak se psem a pak na srdíčko. Pak příjde mamka obj. pizzu a budem kecat :grinning:
Malý ten se kuká na pohádky a je hodný, tak jsem ráda a já jdu zase do úklidu :confounded:
27. říj 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
:confused: holky, zase s drzostí k Vám nakukuju a Mabe ani tady není. Nešla k rodičům?
27. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Pavli, to netušíme...vždycky podá info i když někam jde a tak :unamused: Chjo...
27. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
lucko tak to ses vyspala vi´d :grinning: . my vstávali v 8 a stejně když je mě zase na zvracení tak ani ležet moc nemůžu :unamused:
moni tak pak přijď jak jsi dopadla a třeba se tam doktorovi ukáže i pohlaví :slight_smile: .
právě mě manžel volal že děda umřel :frowning2: , dalo se to čekat a asi pro všechny nejlepší řešení ale i tak to je smutný. bylo mu 84 a prostě tohle je život no :unamused: . někdo umře a někdo jiný se zase narodí. Akorát včera babi říkala že se bojí aby jí ho nevrátli domů :unamused:
27. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Market, to mě mrzí, to je ten dědeče, co ho odváželi?
Já bych ještě spala, ale manža uklízel nádobí z myčky a docela s tím třískla, tak mě to probudilo :rolling_eyes: :grinning:
Ty máš zase nevolnosti? To je pech, a trvají celý den a každý den? Nebo jen občas? Lízátka užíváš?
27. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak já už mám uvařeno jen ještě jsem odhadla málo brambor tak dovářím abych mohal dodělat ty frazcouze. ale moje jidílko se už peče v troubě. jse od rána na nohách a jsem totálně nepoužitlená hrozně mě bolí zas ty záda a le koukaám že dnešek máme všechny pracovní teda.
Mony tak třeba ukáže nejen srdíčko ale i to co má mezi nožičkama :grinning:
27. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Markét, to mě je moc líto ted to dočítám. chjo ted ato je síla. a to ho tam manža vezl minulej týden.
27. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Moni, tak držím palce na srdíčko a pak dej vědět...a na to pohlaví se zeptej, třeba tam bude příjemný doktor a nic mu to neudělá, když se mrkne :wink:

Ahojky Suny, děláš dneska dobrý obídek :dizzy_face: bych si dala...Já dělám zapačené boloňské těstoviny s mletým masem :wink:
27. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Lucko jo to je on, ale víš jak. To už stejně byla otázka času. tohlenebyl ani život, 4 roky seděl v pokoji na židli a žádný zájemprostě nic ani ven nechodil :unamused: . Smutný to je ale ne nečekaný, my jsme teda mysleli že tam bude třeba rok no :unamused:. T´d tam jeli, měli tam ject na návštěvutak jeli asi pro věci a jen nevim co udělají s nim když ani hrob nemají, prodali ho před 10 lety a nic náhradního nemají :unamused:
Sunny tak to si dneska dáš dobrotu vi´d. já francouzský nedělam, manžel je v dětství jed furt ale teď na ně mam docela i chu´t tak mam natento a příští týden už jídla naplánovaný :grinning: ale pak je asi taky udělam :wink:
Víe jak se to říká, někdo umře a někdo jiný ho nahradí :wink:
27. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci ahojky, no dělám ale jsem už hotová jsem fakt na nohách od půl 5 tak jsem vyřízená no už. záda a nohy necítím ted se pudu napapat.

Markét je to smutný ale jestli to bylo vysvobození tak ještě že tak no. ale je mě tě líto. :frowning2:
27. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
suny ty jsi dneska akční :grinning: . Fakt to bylo vysvobození a byla to otázka času :wink:
27. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Markét no akční jsem ale už mě bolí všechno tak už pudu papat a pak asi spat ale nevím co ta mabe. :frowning2:

Co máš v plánu ty dneska??
27. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
já nic :grinning: , jen jsem malýmu uvařila br kaši a my máme ještě gulášovku ale i se mě motá hlava tak asi budu odpočívat :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Market, už sis objednala ten pás? A co kojící polštář? Využíváš ho nebo jen Vikča :grinning:
Já jsem teď hodila těstoviny do trouby a za půl hoďky bude obídek hotový...
Od doby co jsem vstala kýchám...a vždycky se musím přikrčit, protože mám pocit, že mi maličký vypadne...je to nepříjemné :angry:
27. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky, dneska mi psala kámoška, která je ve 35tt a už je měsíc 1,5 cm otevřená a hrdlo má zkrácené na 8mm, že už to má za pár :confused: Maličký váží 2,5kg, tak by to už neměl být takový problém,no... :wink:
27. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
No já se tedka najedla, fr brambory super a k tomu zeleninovej salát mísu jsem přežraná jako to prasátko.

Luci tak to jde to bude mít dobrou váhu. to už je v pohodě. někde psali že se mimi dá zachránit od 24tt ale to je velký riziko.
27. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Suny, já jsem se narodila o měsíc dřív a vážila jsem 2,75 :sweat_smile: A bylo to v pohodě :wink:
Jak děláš ty brambory? :wink:
27. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Luci uvařím je ve slupce, pak je oloupu a nakrájím na plátky nakterý kladu nakrájenej párek vajíčka a brokolici na to hrášek a brambory nahoru posolím popepřím a zaliju rozkvedlaným vécem. je to pracný jak kráva ale co už necítím záda
27. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Suny, ty vajíčka tam dáváš i vařené, jo? :confused: :wink:
27. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Lucko no nakonec ještě ne.Asi vezmu ten bílej, říkám si že se to na mě oživý když jinak nosim vše hodně do tmava, ale bílej se mě líbí jak jsou na něm bu´d modrý nebo růžový nožičky tak čekam do pondělí a hned v pondělí snad budu moct objednat :slight_smile:
to kýchání je fakt hnusný, taky mam pocit že mě břicho upadne. Tvoje kámoška to už má ok, Viki byl v 36tt a měl teda 3600gr :grinning: ale jinak tak mají přes 2,5 a to už je dobrý :slight_smile: .
suny s malym na JIP leželi kilový děti a přišli mě fakt jako mini panenky a rodit půlkilový musí být hrozný :frowning2: . ale někdy se nedá nic dělat a mimís prostě chce moc brzo ven. vim že minule když jsem byla ve 30tt tak mě doktor sám řek že kdyby náhodou malej šel ven tak už je to ok :wink:
27. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.