• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ano i vařené, je to tak lepší mnam teda jsem se tak najedla že nemůžu ani dejchat :grinning:
27. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Market, s těma barevnýma nožičkama je ten pás moc pěkný :slight_smile:
Dneska při tom kýchání mám pocit, jako bych ze vnitř měla břicho nějak pohmožděné, jako kdybych tam měla bolavé modřiny či co? A cítím to pak i po tom kýchnutí.... :frowning2:
Ty vlastně budeš rodit i teďkom dřív, že? A to se při cukrovce musí? Vikínek byl dřív a měl takovou krásnou váhu? :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak suny pošli do plzně jednu porci :grinning: , asi je fakt udělam ale u nás bez zeleniny a s uzenym :slight_smile:
markét ale to musí být maličkyý až hrůza. snad budeme všichni rodit nejmín ve 38tt.
Markét tak jsem to poslala. já zeleninku můžu tak su ráda že jsem dneska jedla zdravě. :grinning:
holky objednala jsem deku dol kočárku se jménem.
27. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Suny, fakt? A jakou? :wink:
27. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
světle modrou fleecovou a na tom tmavě modrou vyšitý jméno a obrázek :grinning:
27. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jéé, tak ta bude určitě krásná :slight_smile: Mimichodem, jsem Ti zapoměla napsat, že máš krásné bříško i fotky :slight_smile: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jé děkuju, no už je větší kor ted po tom obědě tuplem. tak snad jo no akorát doufám že se dr nespletl. :grinning:
27. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Suny, víš jak to je...nikdy není nic 100% :grinning: Ale já s chlapečkem taky počítám :wink: Jinak jsem slyšela, že prý v porodnici hlásíš jméno i chlapečka i holčičky, aspoň ségra to tak měla :confused:
27. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jako před porodem hlásíš jména??? a co když si to ještě rozmywlíš? ale mě to neva páč máme jména pro obě
27. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Prý to někam píšeš, ale na to se ještě zeptám :wink: Pokud si to rozmyslíš, tak to netuším, co pak :confused: :wink:
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
suny tak zítra čekam oběd :grinning: . neumim si topředstavit, pro mě je tak akorát kolem 3 kil, mě viki vyhovoval. měl 3600 a ani hlavička mu nepadala dozadu :slight_smile: . no mě nejdýl nechají do 38tt, ale to už bude stejně veliké dost. od kud máš deku? Žebych pak taky ještě 1 vzala :grinning: , sicce jich mam dost ale žádnou se jménem.
u nás taky před porodem odevzdáš papír kde jsou obě jména, po porodu pak přijde z matriky, ještě porovná dle občanky a oddací list a pak to sama odnese a pak už jsme si jen došli pro rodný list :slight_smile: . Já si mylsim že splést se můžou ale pokud si je doktor jistý a potvrdí se to víckrát a kort na 3D tak bych věřila :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
no na 3D jsem ještě nebyla . objednala jsem ji na mimibazaru.
27. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
na MMb chodim furt, jestli máš někdo uložené její ID tak ho sem napiš ať tak kouknu :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
suny tak to vypadá fakt nádherně, tak do toho asi půjdu :grinning: a s tim jménem je to fakt originál vi´d.
27. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
jojo to je navíc je to pro někoho kdo to jméno už ví jistě. :grinning:
27. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky já si jdu lehnout zatím papa
27. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
koukala jsem že tam má i látkový plenky a hezký osušky :grinning: , tak to pak vezmu najednou. U nás jsou jména už asi na 100%, jen vědět jestli na kluka nebo na holku. Ale asi to bude chlapeček :slight_smile: , zase si říkám že alespoň unosí ještě věci po vikínovi a nebudu muset tolik dokupovávat což taky dost ušetřim :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Suny, dečka je parádní...asi si ji taky objednám :wink:
Já se teď válím u telky a nic se mi nechce...uklízení asi nechám na zítřek :sweat_smile: :wink:
27. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak jsme doma :slight_smile: Na srdíčku všechno v pohodě, mímo se mu pěkně mrvilo tak jsem smál jak je aktivní.
Pohlaví jsem se naptala bylo mi to blbé, ale se.. mě to pěkně :frowning2: Protože vše u něj šlo krásně vidět
27. říj 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
Moni :dizzy_face: super :dizzy_face: a kdy máš poradnu?
27. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Mony jsem moc ráda, že to dopadlo dobře, ukáže se časem hlavně že je všechno jak má být.

byla tu ted mamka koupila mě tatkovi nějaký věci k narozkám tak nebudu muset lítat po obchodákách je zlato fakt. já jí nemít. tak jsme pokecaly. a já ted utírám nádobí z oběda co jsem umyla, kolem druhé jsem padla za vlast ale nespala jsem. jen jsem nemohla vůbec nic. tak jsem to dneska asi přepískla.
manža je někde na dálnici v koloně, nesnáším tu D1 fakt snad dojedou v pořádku.
27. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Suny, tak to máš o starost míň :wink: Já jsem ležela a pak jsem vyžehlila prádlo, jinak jsem se na nic nezmohla :pensive: Zítra je taky den, že? :wink:
A ta Mabe se ještě neukázala :frowning2:
27. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Luci právě že ne a nikdo na ni nemá asi číslo že???
nevím co se děje. ale to by se ozvala mám o ni trochu strach. teda.

no o starost mín já dneska byla akční a ted se sotva hýbu a zítra jedeme na hřbitovy nevím jeslti to zlvádnu. to bude zase záhul.

Nevím co na véču manža je ještě na služebce a kdoví kdy dojede :frowning2:
27. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Suny, mě se to taky nelíbí...jsem si právě říkala, jestli to číslo níhodou nemáš ty, ale když se ptáš, tak je to jasné :pensive:
Jsi dneska vstávala hodně brzy, to já jsem se válela strašně dlouho, ale to taky není dobré, jsem pak celý den, jak přejetá a nic se mnou není :grinning:

Já si udělám chlebík se šunkou a s ředkvičkama...mi pak zase bude těžko, ale já mám na ně hroznou chuť :sweat_smile:
27. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Suny, který jsi týden? :wink:
27. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Luci nemám no, je to v háji nevíme co se děje snad je to v pořádku a třeba jim nejede jen net.

Mnam to je fajn to si dej já jsem ráda že jsem dneska obědvala konečně fakt zdravě.

Jsem 22+3 takže 23tt prooč???? :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Suny, jen tak :wink: nemáš to v pase, tak jsem se chtěla informovat :slight_smile:

No, já mám zase nervy...manžel teď odjel a já jsem měla pocit, že když se zaplo topení, že nějak moc hučí plynový kotel ve sklepě :confused: Tak mě tam poslal mrknout na display a já mám ze sklepa fóbii :confounded: Na nic jsem tam nepřišla, takže by údajně mělo být vše v pořádku. Máme ho jen rok, tak snad s ním fakt nic není....No, ale z toho sklepa mám tak stažený žaludek, že teď vůbec netuším, jestli do sebe nějakou večeři dostanu :frowning2:
27. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.