• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No jo nemám no já vím že jsem hrozná no. chjo ale víš jak no.

Proč se bojíš sklepa? se ti tam někdy něco stalo??? :frowning2:
27. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Suny, nevadí...pokud nechceš, tak si to tam nedávej :wink: Se sem tam zeptám :grinning: Abych měla přehled :wink:

My to tam máme takové strašidelné, musíš sejít schody za roh, za který nevidíš, je tam nízký strop a já se tam necítím vůbec dobře...Náš pejsek stojí nahoře na schodech, protože se tam bojí taky...a čeká až se vrátím :grinning: Navíc se bojím i toho kotle...no, ale něčím topit musíme, že? Ohříváme tam vodu, topení...prakticky všechno :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Já klidně to budu psati jak budete chtít. :wink:
Ted jsem zaplatila tu deku tak jsem zvědavá.

Ajo, no tak to spš jako malej prostor. ti poradím, já když jdu třeba k babičce do sklepa pro cibuli nebo brambory taksi normálně pískám nebo zpívám a když jdu někam kde je malej prostor tak umírám já jsem klautrofobik a bojím se i ve výtahu :angry:
27. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Suny, díky za radu...to zkusím :wink: Mě výtah nevadí, ale ten sklep je pro mě zážitek :rolling_eyes:

Na tu deku jsem zvědavá, tak pak musíš poreferovat, jak vypadá ve skutečnosti :wink:
27. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
No já vám pak dám do albíčka fotku ale snad bude hezká no. trochu jsem se plácla přes kapsu ale 245 se mi nedzá uplně tolik.

Kde všichni jsou,??

Já se z těch mých zad jednou zblázním
Přemýšlím co na véču a nic mě nenapadá.
27. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Suny, deka je moc hezká a myslím si, že za ty peníze je navíc originální :wink:

Mě dneska taky bolí záda...mezi lopatkama a v kříži. Nic se nedá dělat...musíme vydržet :sweat_smile: Ta kámoška co je ve 35tt mi dnes psala, že ji teď ke konci těhu začaly bolet i pánevní kosti, jak se roztahují a to je prý taky veselé :confounded:
Nevím, kde všechny holky lítají :confused: :grinning:
27. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
:grinning: No snad to bude kluk a nerozmyslíme si jméno

Já dycky u levé lopatky a v kříži a nevím co s tím jen balon mi občas pomáhá.
No ještě to tak ale je fakt že někomu se rozjíždí i kyčle no . blééé.

Mě doporučili alpu mastičku tak občas máznu to můžu ale nechci to přehánět.

No holky někde lítaj a mabe teda o tu mám už fakt strach. :unamused:
27. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Suny, teď jedna otázka na tělo :sweat_smile: :grinning: svědí tě někdy bradavky? Mě šíleně :angry:
27. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
No nesvědí ani. spíš ještě občas bolí. a teče mě z nich vodička a to hodně že se v noci vzbudím a mokrou košilu :angry: ale nesvědí mě.
27. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Pořád by byla úplně nejlepší ta varianta, že jim nejde internet...takovou zprávu bych uvítala :pensive:
Jojo to bych taky uvítala ale tohle se mi nezdá že by se neozvala. tak snad je to tím netem škoda že nemáme číslo protože chudina byla z toho vyšetření celá špatná ale já jsem přesvědčená že je vše ok. :wink:
Suny, mě nic neteče, ale občas mě svědí, jako blázen a poškrábat se nemůžu, protože mě to bolí...no děs!
27. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
No to jo a lepší je když tě to bolí a jdu pod sprchu a ten proud vody uaaaa bych se zbláznila :grinning:

tak to mě teče a připadám si blbě když ráno vstávám a mám flek na sobě navíc mě to dělá i přes den tak peru trička pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Já taky a doufám, že se brzy ozve :pensive: :wink:
Koukám na Ulici a přemýšlím, jestli se najíst nebo ne :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
No tak to máme stejné teda.
Ulici jsem neviděla mega dlouho ale ta simona mě prostě dycky rozesměje je to taková super magorka.
Mě tam totiž neba ta Lenka co si léči komplexy ředitelka blbá tu nemám ráda.
27. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Suny, Simča je komik :grinning: A s tou ředitelkou jsem s Tebou za jedno...taky mi moc nesedí, ale třeba půjde časem do sebe :wink:
A co Teda budeš baštit?
27. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Je to koza furt ty její ksichty a furt to řeší doma hrůza fakt. už mě to neba a měla by dojet Hejlová s Peškem ti mi tam chybí.
A malej se vzbudil a kope. mi skáče celý břicho.
Luci mám dotaz taky se ti někdy stane že jdeš třeba 5 krát za půl hodiny na záchod a máš plnej močák?
já se bojím někde ježdit že to nevydržím a to je fakt síla. někdy v poho a někdy hrozně a to třeba piju normálně ba někdy i mín.

No právě nevím co budu jíst. přemýšlím co ty,?
27. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Suny, mám to docela často a jak na sviňu vždycky, když mám někam jet...jsem nervózní, že budu muset hned hledat wecko a tak chodím doma co chvíli - mě to nutí, mám pořád pocit plného močáku. No a když někam dojedeme, tak stejně hned musím, protože bych to nevydržela :rolling_eyes:
Ale doma občas chodím taky stále :grinning:
27. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
No jo já tedka si lehnu a za dvě minuty jdu prostě síla fakt, je mi teplo ale nohy ledový a já navíc mám operovanej močák když jsem byla malinká tak to mám asi jetě znásobený.
ted jsem si dala malinko fr. brambor jen asi dvě lžičky jinak prostě nevím co si dám asi zase tavenák a tvrdej sýr a čili.
27. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Suny, já jsem si dala chleba s taveňákem a se šunkou :wink: Ty si dáváš čili?
27. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Jééé manžel už dojel domů, hladovej zmrzlej tak valí do sprchy dá si večeři a zaleze do pelechu.
zítra jedeme na ty hřbitovy tak enívm kdy se sem dostanu.
Luci měj se krásně a zítra se tu objevím. a šetři se. :slight_smile: papa
27. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Suny, ty taky...papa :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
No takový tekutý ale jen malinko enpálít o skoro vůbec spíš je to pikantní
Luci papa :wink:
Dobrý večír :slight_smile:
Nedočítám, není na to moc čas :frowning2:
Holky ta mabe mě štve, furt na ní myslím proč tu není :fearful:
Jinak jdu chystat malému véču a pak jde spát, je jakýsk unavený a to usnul ve 3 a vzbudil se před 5tou. :confused:
27. říj 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já ji taky pořád vyhlížím :confused:
27. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
To není možné, včera nic, dneska nic, co se děje??? :confused: :frowning2:
27. říj 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Nechápu to :frowning2:
27. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Já taky né. Snad je fakt vše v pohodě, ale proč nepíše, no tož :unamused:
27. říj 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
holky mame to tak v jednej diskuzi kde som s holkami od zaciatku snazenie vela ich uz rodi :grinning:
a mame spravenu tabulku meno priezvisko cislo tel ,skype,facebook keby sa nieco stalo aby sme sa mohli skontaktovat keby sa nieco stalo tak keby ste chceli mohli by ste mi poslat cez ip udaje ja vam napisem ake a ja spravim tabulku a poslem potom na mail
27. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.