• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky, koukám, že se tady ještě spinká.

Já jsem vzhůru, páč jde manžel do práce a pak jedeme na ty hřbitovy.

Co vy máte dneska v plánu??
28. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj, tak koukam že mabe stále nic. tak má nejspíš problém se dostat na net :unamused: , určitě se nám ozve :wink: . je fakt že pro tyhle případy by to chtělo mít na sebe kontakt. Já mam akorát kontakt na Carculku a to proto že bydlíme blízko sebe :slight_smile: . takže ty co bydlí blízko sebe by si ho mohli dát taky :wink:
28. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak já jsem dneska sama, posnídala jsem, vyvenčila zvíře :grinning: a válím se u Popelky. Navařeno mám, takže se jen dokopat k tomu utírání prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad se dneska Mabe ukáže :pensive:
28. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobre dopo,

tak kde zacit. V pondeli jsme sly s tema rozstepama. Nejdriv u geneticky, ta rekla, ze mame jit na UTZ. Takze jsem hned sly na velkej UTZ. Vsechno v poradku, srdicko jsme slysely, zadny rozstep parada. Pak pani dr. se divala na nos. Zdal se ji dost malej. Polovicni nez ma byt. Rekla, ze je to znak Downa, i kdyz nemusi a ze se mame rozhodnout na plodovku. To byla rana jak svina. Takze zpatky ke geneticce a rozhodovani. Ja jsem rikala, ze na plodovku nepujdu, ale vubec jsem nevidela ktera bije. Do brezna bych to nervama asi nevydrzela, takze jsme sly. V pondeli jsem prolezela, vcera taky, dneska poposedavam, polehavam. Odber plodovky nic nebyl a zatim je vse ok, tak snad to bude dobry a uz se nic nemuze stat. Do nedele budu doma a hodne se setrit. Ja premyslela pak nad tim, jestli jsem udelala spravne nebo ne. Ale co uz, uz jsme tam byla, tedka mam dva dny za sebou, tak jak rikam snad to bude ok.

Verim, ze je mimisek v poradku. NT naprosto skvele, triplle testy - krev zvysena na rozstepy. Byla jsem teprve 18+6tt a mozna i 18+2tt podle MS. Tak si rikam, ze mozna na ten velkej UTZ bylo jeste brzo.

Jinak cekame holcicku - Anicku. :slight_smile: Je to neco neuveritelnyho, kdyz uz vite pohlavi. Uz to neni tak anonymni a mam o ni snad jeste vetsi strach. Verim, ze je zdrava a akorat protoze je to holka, tak ma nos po me. Mamka rika, ze ja jsme mela malinkatej nosanek. :slight_smile:

Diky za podporu a starost.
28. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Mabe to je dobře že rozštěpy nejsou a asi bych taky na plodovku šla, protože čekat do porodu. Ale mylsim že když to je holčička tak nebude mít velkej nos ne :grinning: . Věřila bych když 1 screening vyšel ok že to bude dobrý ale pro ten klid to za to stojí.
ale řeknu Vám že jsem tady už jediná co neví co to bude :unamused: , doufam že v pondělí taky to budem vědět a jak říkáš je to jiný. A to je ten hlavní důvod abych to věděla. Sice bych radši holčičku ale tak o 1%, ale i u Vikína jak řekli že to bude chlapeček tak jsme mu už říkali jménem a už je ten vztah k mimču jinej. Sice m doktor na UTz řek že asi kluk ale prý jistej si není akdyž mělo šnůru mezi nohama tak ještě čekáme co řeknou na 3D.To budeš čekat 3tt :frowning2: , škoda že Tě nanabídly ten rychlotest, ten je právě hlavně na DS a máš výsledky za 3 dny :wink:
28. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
mabe uff, ty jsi nám dala. Tak ještě, že to dopadlo dobře. Gratuluji k holčičce Aničce :dizzy_face: tak a už tu máme dvě princezny :slight_smile: . jinak s tou plodovkou se neboj, pry holky po 30 na to musí chodit běžně. Byla jsem jednou na nějakém forum a tam se o plodovce bavily normálně a normálně na něj chodily.
28. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
holky dneska to na mě nějak dolehlo a rýma jako hrom a bolest v krku. Budu to muset vyležet:-/.
Market ještě Mona to taky neví:slight_smile: jinak jestli ti řekli asi kluka tak to nemusí být kluk, carcul celou dobu taky říkali asi kluka, ale neví na 100% a vidíš na konec to bude holčička:slight_smile:
28. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
mabe-tak sme sa o tebabali holky co hovorite tomu napadu na tu tabulku
28. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
mony já nejsem proti :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
moni-vies potom keby sa niektora neozivala alebo by mala nieco z netom len napise sms a vieme ze je v poriadku :wink:
28. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
moni právě proto čekam. U vikína to řekla doktorka hned ve 20tt na 100= a teď ve 20t že by jen hádala a až doktor v rizikovce že asi kluk ale na jisto to neví :unamused: , možná i tim že mimís blbě ležel a i na genetice v 18tt říkal doktor že by jen hádal tak uvidíme. na 3D počítam že by to mohli konečně poznat. na jednu stranu si říkám že bych radši holčičku, když už máme kluka na druhou stranu zase když to bude kluk tak viki bude rád a věci po Vikínovi se unosí na 100%, kdežto holka toho tolik po něm neunosí :unamused: . Možná bych radši holku kvůli manželovi, ale ten sám říká že je mu to jedno jen aby už věděl co to bude :slight_smile: .
Mona já nevim, zase veřejně tady dávat tel, spíš by stačilo kdyby soi každá na někoho vzala tel. já mam na car a i to bude fajn až třeba budem v po´rodnici tak se bude vědět jak na tom kdo je :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
mony jojo je to dobrý nápad. Ted jen co ostatní na to :slight_smile: a co všechno do té tabulky chceš?? Ti to už můžu napsat jako první do IP :wink:
28. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
market to by nebylo veřejné, mona to myslela tak, že ji tel. napíšeme do IP a ona udělá tabulku a pošle nám to na e-mail, myslím, že tady to nechtěla dávat. Teda myslím :grinning:
28. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
holky, diky a verte, ze ja si to taky vyzrala. jdu lezet, ukazu se az zitra.
28. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
mabe jen jdi odpočívat :wink:,
moni tak to jo, já právě aby to nebylo někde veřejně :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
mabe pěkně odpočivej.

market taky by mi vadilo, kdyby to tu bylo vystavene veřejně:slight_smile:
28. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
market-ja vam tu tabulku poslem potom mailom kazda ju bude mat u seba nikto iny sa k nej nedostane :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Mabe, jsem ráda, že jste v pořádku...věřím, že vše bude, jak má :dizzy_face: Odpočívej a pohlaď za nás Aničku :dizzy_face: Jinak moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Market, ty už se to taky brzy dozvíš :wink: A Monča určo taky :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
mona tak to jo, já právě to pochopila že to bude někde k vidění :grinning:
lucko snad jo, ani nevíš jak Vám tohle závidim. a to ani nejde už o to co se dozvim, ale abych to věděla s jistotou, takhle pořád musim čekat i s oblečenim a to to chci mít tentokrát do 30tt nakoupené. nevim kdy si mě třeba nechaj v nemocnici tak a´t to mam nakoupený a připravený :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
market ta tabulka bude len pre nas
keby ste mi mohli napisat cez ip-meno,odkial pochadzate,skype(ked je) to samo email,facebook,tel cislo a keby ste mali este niaky napad co tam chyba len mi pisniteked budeme vsetky tak vam to poslem na mail :wink:
28. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Market, já tě chápu, taky by mě to štvalo...hlavně v tom nakupování je to velká brzda :unamused:

Ahoj Mona12071, a co tam máme konkrétně napsat?
Joó, ještě jsem se chtěla zeptat, co ti mám napsat k těm věcem, které bych chtěla...Jako třeba druh zboží, barvy, velikost, atd:? :wink:
28. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
luci-jo marketka mi uz pisala a ta to napisala perfektne kolko kusu ake barvy a co konkretne chce :grinning:

luci-nad tebou som napisala co by bolo dobre napisat mi do ip -meno,odkial pochadzate,skype(ked je) to samo email,facebook,tel cislo
to je asi vsetko keby tam nieco chybalo len mi pisnite a ja to doplnim
28. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Mona, dobře :wink: Hned Ti to pošlu :wink: :slight_smile: A děkuji za ochotu a za tvůj čas :dizzy_face:
28. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
luci-v pohodicke :grinning:
28. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
market-sorac ja som napisala ze ty si mi napisala kolko chces ale myslela som carcul sorac :grinning:
28. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
lucko právě že jde jen o to to vědět :grinning: a je fakt že bych si klidně už něco i koupila ale takhkle mě to furt drží zpátky :wink:
Mona tak já Tě to napíšu do IP a co se týče těch věcí tak když se tě to povede sehnat budu moc ráda :wink: . přece jenom nemáme po kom dědit a tady ty ceny jsou fakt jinde :unamused: . koupila jsem po kontrole srdíčka v HM 2 overálky a cena 399 :frowning2:
28. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Mona, už jsem to poslala :wink:

Market, v HM jsem byla taky...mají tam i krásné Disney dupačky, ale jsou to pálky :confused:
28. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky
Mabe tak hlavně, že je všechno v pořádku a stím nosíkem si nedělej starosti, je to holčička a určitě nebude mít velký nosánek, gratulujíííí :dizzy_face:
Holky já se bavila včera s miláčkem a asi se necháme překvapit, asi to necháme tak :slight_smile: Protože když nám to neřeknou ted tak později už vůbec né stou jistotou, protože miminko je už větší a je v poloze , že má pokrčené nožičky a nejde to moc vidět, tak pokud nám to neřekne ted nebudem to hrotit ani se už nebudem ptát a necháme se překvapit tak uvidíme.
Jinak konečně jsem si na chvíli sedla. Byli jsme nakoupit ted vařím květákovou zeleninovou polévku a jsem už utahaná, ráno vždycky vstanu s motákem tak nevím zda to je tím, že beru to manézko nebo čím, ale od té doby co ho beru se mi chce ještě víc spát a jsem více a více unavenější, předtím to tak nebylo :grinning:
28. říj 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
Mona to nevadí, právě že CAr to napsala pro nás pro obě :grinning:
Lucko právě že ty ceny jsou šílený no. ale já tam byla kupovat těhu kalhoty a těm overálkům jsem nemohla odolat :slight_smile:
Monika tak možná překvápko jo, já si taky říkam že jim dávam čas do 30tt a pak už to vydržíme. ale do 30TT mam ještě asi 5-6 UTZ tak nsad se to dozvíme, ale po 30tt už to neřešim, protož to chci mít stejně vše nakoupený a vzala bych všeho míň a pak dokoupit :wink:
28. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Moni, tak to jsem zvědavá, jestli se vám mimčo ukáže nebo jestli budete mít překvápko :dizzy_face: Mňam, takovou polívečku bych si dala :wink: A nejsi unavená víc z toho počasí? Já z toho Magnesia nic nepozoruju a to už ho beru 2 měsíce, ale každá to můžeme mít jinak. Já jsem poslední dobou unavená spíš z toho, že už jsem delší dobu těhu a jsem ze všeho taková rozlámaná...Včera večer jsem měla pocit, že mi roste břicho...se mi tak napínala kůže na břiše, že jsem si myslela, že prasknu :confused: :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.