• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony ten je krááásnej. komu je podobnej??? :grinning:

Mona to je teda síla jsem nevěděla že je to tak moc rozšířený. na mě se něco taky chytá snad to nebude prasečí chřipka
9. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
suny to nějak netuším :grinning: :grinning: , ale děkuji :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
suny-neboooooj :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Mona12 no to nevím :grinning:
9. zář 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i-co nevies? :grinning:
monako-roztomiloucke baby :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
tak holky ja na chvilku mizim idem si spravit chlebik s maslom a na to pokrajat oharek mnam
9. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
mona12 děkuji :wink: ..a jak se ty jinak citíš?
9. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
No ptala ses po kom je :grinning:
9. zář 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
monako3 - moničko, mooooooc gratuluji k chlapečkovi !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taťka musí mít radost !!! Hlavně ZDRAVÍ a jen zase zdraví, vše ostatní se dá nějak zařídit (ještě krom lásky, štěstí a počasí :slight_smile: )

Tak ať jste oba v pořádku a užíváte si společné bydlení :grinning: :grinning: :grinning:
budeš moc krásná maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PS: holky, občas sem na Vás juknu a moc na Vás myslím, abyste byly všechny zdravé, stejně tak poklady, kt. nosíte v bříšku !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já byla včera na KO a vše zatím ok :wink: ještě je to čerstvé, takže mám ještě 14dní zakázáno cvičit a nesmím hlavně prochladnout ...... dostala injekci na stažení dělohy, tak začnu zase asi krvácet, ale je mi o moc lépe .....

Soustředím se na jiné věci a u mě se potvrdilo to, že se musí stát stát něco ošklivého, aby člověk přehodnotil své priority .... snad mi to vydrží, i ten úsměv, kt. jsem týden necítila .....

Krásný skoro - podzimní den !!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Jéé ahoj Verunko, moc ti děkuji jsi hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky docela často na tebe myslím, tak říkáš, že už ti je lépe? Tak to je fajn :slight_smile: Ted už bude jenom dobře uvidíš :wink:
9. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mona, gratuluji k chlapečkovi :slight_smile: je krásný :dizzy_face:

Ahoj Verunko, jsi hodná, že na nás občas mrkneš...přeju Ti vše dobré a hlavně se drž a dále bojuj :dizzy_face:

Holky, já byla včera u očního-dobrý, dnes na krev na alergologii-musela jsem vstávat v ž, takže jsem to teď dospávala :wink: Jdu naplnit pračku, uvařit a pak žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Vstávat v 6 :wink:
9. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj Luci taky ti děkuji :dizzy_face:
Tak at ti ta práce jde pěkně od ruky, mě to dneska taky doma čeka, už je tam velký bugr :grinning:
9. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Veru, moc ti přeju, aby sji byla brzy zase štastná a usměvavá určitě se to podaří. :wink:

Luci ahojky, ty jo vstávat v 6 to by mě zabilo. Usla jsem kolem 3 a vstávala v 8 a jsem grogy.

Mona dobrou chuť
9. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky Suny, mě teď posledních pár dnů docela kolí únava...včera jsem šla spát něco po 9 hod. a pořád to nestačí. Nejvíc mě štve to noční čůrání...od večera do rána jdu tak 4x a prý bude hůř :confused: :sweat_smile:

Moni, zatím se válím na sedačce a nejsem schopná se donutit něco dělat. Manža už téměř dovysával a já jsem pořád lenivá :sweat_smile: Musím se nějak přemoct :wink: Já jsem z toho Tvého chlapečka taky hotová :confused: mám všechny příznaky, jako ty, že by to mohla být holčička, takže to abych taky začala přemýšlet na klučičím jménem...ho taktéž nemáme :pensive: :wink: Ale co, hlavně, že bude prcek zdraví a holčičku si uděláme příště, ne? :grinning:
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Luci no jasně :grinning: ..holčičku chci každopádně :grinning: ...Ale i tak mi to příjde neuvěřitelné, nějak jsem počítala s holkou:grinning:..no a to jméno bude pro mě pěkně težky bojový ukol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Jinak neboj ten nepořádek ti neuteče, bohužel:grinning:
9. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky já jsem si od začátku myslela že budu mít holku, protože ten ksicht je hroznej, mě všichni říkají že budu mít kluka tak jsem fakt zvědavá. :grinning:
9. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
suny bud vklidu já jsem uplně na tom stejně, já všem říkala holka a ostatní, že neví proč, ale myslí si, že kluk...kurnik tak mě naštvali:grinning:...to nemám moc dobrý mateřsky pud:grinning:
9. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
No Mony já tě taky uklidním, já asi taky budu mít kluka když to všichni říkají, ale jebáku mám plnou pusu a to jsem níkdy tolik nemívala co jávím.
a holka bere mamce krásu což u mě
to tak je tak nevím no. proč si všichni mylsí že budeme mít kluka
9. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj Lci ahoj Verun.
Verun je supér, že sem chodíš nakukovat, brzy sem zase příjdeš, držím pěstičky :dizzy_face:
Jsme ted došli se psem úplně jsem na něj zapoměla a musím taky uklidit :unamused: Malý tu udělal pěkný bordel a nechce se mi. Furt tu do mě hučí, že mám udělat už oběd a mě se tááák nechce, je to hotové za chvíli a chci aby šel spát po 12
9. zář 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
veru, drz se. a co nejdriv dobre zpravy. :wink:

holky, rozbila jsem sklenicku - na te plovoucce se me to rozprsklo na strasne moc malych kousku -treba me to prinese stesti. :wink:

musim jit delat obed, uz mam hlad.
9. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Mabe to bude určo štěstí co jinýho že??? :grinning:

Tak běž si dělat obídek. a dobrou chut
9. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
suny však za chvíli by jsi se to měla taky dovědět co?
Já i když vím, že řekl kluka, tak pořád váhám jestli kupovat už modré věcičky, protože kdybych začla kupovat modré věci a byla by to holka tak to bych byla naštvaná. Protože i takové věci se stávájí. Asi počkám na úterní kontrolu, jestli mi to znovu potvrdí :slight_smile: ...

Holky nevíte někdo stránku na fifejdskou nemocnici? Chci se objednat na ten 3D UTZ a můj doktor ho tam dělá, ale říkal, že se mám objednat sama. Můžu jít sama i jinde na ten 3D UTZ, ale nevím kam :sweat_smile:
9. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Mony no já bych kupovala neutrální barvy, zelená žlutá béžová a tak no a pak se uvidí no.
Ještě bych s modrou počkala až to bude 100% i když to bude až se to narodí že??? :grinning:

No nevím kdy nám to řeknou.
9. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
suny, snad ano.

holky, takze se to vi az kolem 20tt? ja pokud po zitrejsi kontrole neco koupim, tak neutralni barvy
9. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky jdu pro kamošku, mějte se krásněa já se tady odpol stavím ju? papa
9. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Moni, já jdu na 4D Utz do Havířova, jsou tam prý fakt dobří :wink: doporučil mi to můj gynďař...ale já jdu až 8.10. :angry: To budu v 18tt, řekli mi, že dřív to nemá smysl...tam bych se už mohla dozvědět, co čekáme :wink: Dají Ti 10 fotek na fleshku a natočí 10ti minutové video nebo můžeš chtít jen jedno z toho...dohromady to stojí 1000,- Můžu Ti na ně poslat do IP adresu, jsou tam i fotečky a videa, které udělali :wink:
9. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
zitra v tuhle dobu, uz snad budu vedet co a jak a budu se radovat :wink:
9. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
holky, taky vas obcas picha v prsach. me treba tedka - takova bodava bolest sem tam od hrudniku k bradavce.
9. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Luci to by jsi byla hodná...já se včera ptala na rozdíl 3D a 4D a říkal, že to je jen rychlejší mašina (4D) jinak je to prý stejné...No mě řekl, že jemu se ten UTZ dělá dobře až ve 25tt :unamused: ..tak já fakt nevím...
Holky jdu na oběd mají kachničku se zelím tak ji jdeme ještě zastihnout :slight_smile: ..budu tu později papa holky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.