• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No u malého jsme to věděli dost brzy a tedkom nás mímo napíná, že mě začíná být i celkem jedno jestli to víme nebo né. Tak uvidíme...
28. říj 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
tak holky ja to chcem uz vediet :frowning2:
28. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Akdy jdeš na UTZ :wink: . Záleží na poloze no, já byla v 18 na tom genetickym UTZ, kamarádce to tam naznačili už ve 13tt a čeká holčičku a u mě nic. Takže jde i o štěstí, u Vikína to bylo vidět taky hned a te´d je to čekání od UTZ k UTZ :grinning: . A většinou ten kdo chhce překvápko tak to je vidět a kdo to chce vědět brzo tak neví nic :unamused:
28. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky holky...

jakpak se mate??nedocitam..jen kousek jsem prelitla..mabe-vse bude v poradku,mimisek jen dela naschvali aby jste meli o to vetsi radoost :wink:

a uz mam kojo polstar-je super a ten barev.povlak fakt krasnej

jinak my jdem v po k moji dr a hned v utery na cukrovku-fujtajbl..jo a vcera jsem koupila naaadhernou sukynku s laclikem..pak vyfotim
28. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahooj :slight_smile:
Tak my měli dnes pohodový den, koukali na pohádky, jedli pořád něco dobrého a odpočívali :dizzy_face:
Mě už taky přišlo povlečení do postýlky :dizzy_face: Tak se těším až si ho vyzvednu na poště ......
28. říj 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak mi je pořát nějak mizerně tak jsem vyslala přítele do lekárny:slight_smile: začiná mě škrábat v krku tak at mi koupí nějaké cucavé bonbony.

carcul neboj tu cukrovku zvládneš :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem ze hřbitovů a od babiček a z nákupů doma, vyjeli jsme v 9 a před chvílí jsme se vrátili.
necítím záda nohy ale jinak bomba. koupila jsem malýmu ješgě nějaký věcičky super fakt.

Jdu dočítat co je nového ale denska asi brzo padnu za vlast. a budu tu zítra.
28. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
No téda, celou dobu nic a najednou píšeme 3 :grinning:
28. říj 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Mabuško udělala jsi mi radost, no to je jasný že holčička nebude mít velkej nos. bude mít nosánek jak knoflíček.
Moc gratuluju druhá princezna. jsem ráda, že jsi v pořádku měly jsme o tebe velký strach.

Jinak jsem nedočetla všechno ale tak zběžně.
28. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Čaute holky :slight_smile:
Já jsem se celý den válela, nebylo mi moc dobře...pořád mám těžké břicho, jako bych tam měla kameny a pořád přemýšlím nad tím, jestli je prcek v pořádku :frowning2:
Jinak jsem dneska koupila na MMB dvě parádní košile pro malého na frajeřinku :grinning: A mikču s kalhotama, tak až to dorazí, nafotím :wink:
28. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdu se najíst a pak si lehnout dneska jsem uplně hotová.
Tak se tu mějte a zítra papa
28. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
luci neboj vše bude ok. Jen si malý dělá místečko:slight_smile: taky mi není nejlépe, ale nepůjdu do práce a vyležím to :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Moni, jsi hodná :dizzy_face: Se za poslední týden cítím prostě jinak...tak nějak hůř, mám pocit, že mi praskne břicho, jak je napnuté...si říkám, že tam prcek nemá vůbec žádné místo :pensive:
Je mi Tě líto, snad se z toho brzy dostaneš...a horečku máš? Do práce raději fakt nechoď...Já s hrůzou očekávám, kdy mě zase nějaká chřipajzna přepadne :confused: :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
luci já měla taky takové blbé období, kdy jsem měla pocit, že mám malé břicho a že má malý málo místa a jestli mu něco není. protože mě pořát bolelo břicho, ale nic to nebylo, jen se roztahovala děloha a to příjemné moc není.
Jinak já naštěstí horečku nemám, ale cítím se slabá. Samozřejmě zase rýma a bolest v krku. Ale vyléčim to čajikem a citronkem.
28. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Vidím , že nejsem sama koho bolí bříško, taky mě tedka dva dny po sobě bolelo až jsem měla strach. A i jak si lehnu na bok tak mě celé to bříško spadne na jednu stranu tak je to pak takové nepříjemné :confounded: Než usnu to taky trvá.
28. říj 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Moni, díky moc...zase jsem klidnější :wink: To, jak se ti zkracoval čípek, jsi nějak pociťovala? A už to máš v pořádku? :wink:
Čajík a citón musí zabrat :dizzy_face:
28. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky četla jsem na porodnici.cz jak tam psal dr. Koucký, že kapky do nosu v druhém a třetím trimestru nejsou vůbec zakázané, že by doporučil Olynth... V I trimestru se prý nedoporučují, jen nepsal proč. Chtěla jsem to najít a poslat tady, ale už to nemůžu najít, bylo to na někde na 200 něco stránce a prošla jsem asi 40 a nemůžu to najít, tak se nebojte, kdyby jste měli rýmu. :wink:
28. říj 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já to mám úplně stejně, jak vstanu, tak mě bolí a když si lehnu na kterýkoliv bok, tak je to nepříjemné :pensive: :frowning2:
28. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Luci jak se zkracuje čípek by jsi neměl citět, kamarádce se zkracoval od 29tt, musela jen ležet a necítila nic, prý žádné bolesti nic, zrovna včera jsme si o tom psali nakonec vydržela a rodila v 37tt.
28. říj 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
holky co ste mi este nenapisali tie udaje tak keby ste si nasli cas tak mi to poslite do ip aby som to mohla spravit
28. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Moni, fakt jo? A já jsem se tak dlouho trápila s rýmou! Sice jsem užívala mořskou sůl do nosu, ta sice na chvíli ulevila, ale výlsledný efekt nebl nic moc :confounded:
28. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
luci nene o čipku jsem se dozvěděla až u dr. jinak jsem nic nepocitovala a včera dr. dělal jen normální prohlídku a říkal, že je vše vpořádku, ale na UTZ jsem opět nebyla, ale budu mu věřit:slight_smile:

včera jsem se ho i ptala na nemocnice, jestli si musím zaplatit v nemocnici to, abych měla jistotu tam rodit, protože plno holek mi řeklo, že je lepší si to zaplatit, ale je mi líto těch peněz. A on mi říká, že co to je za blbost, že to se tak dělá jen v Praze, že u nás to tak žhavé není. Jen říkal, že to hlavně dělá nemocnice ve Vitkovivích, protože tam mají malo sálu tak at máš tu jistotu, ale říkal, že tam mají málo kdy plno, ale jinak tě všude vezmou bez problému.To jen tak pro info :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
něco jsem našla
http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha-v-tehotenstvi
nečetla jsem to ještě, jdu na to :wink:
28. říj 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Mona, já jsem právě o těch Vítkovicích četla...já tam totiž asi nakonec půjdu rodit. A chtěla jsem si to zaplatit-i když je to teda pálka a pokud je to zbytečné, jak píšeš, tak nevím. Zkusím si tam zavolat a třeba bych se tam šla i podívat-pro zajímavost :wink:
28. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo, já používala normálně kapky do nosu, paní mi v lékárně v těhu doporučila ted nevím tu značku už a v pohodě, za chvíli jsem měla po rýmě, kápla jsem si ráno a na půl dne jsem měla klid :slight_smile:
A pak jsem četla to co jsem psala. :wink:
28. říj 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak já bych chtěla do Poruby. Rodila jsem tam poprvé a to co pro nás udělali hlavně pro malého, bylo 100% a nemocnici bych už neměnila, fakt tam bylo supér. Tak snad bude volno pak :grinning:
28. říj 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni no já normálně používala olinth a když se seřvala div ta lekarnička tak jsem si koupila tu mořkou sl, ale je to na prd a Libor mi ted dovezl znovu olinth, ale použiju ho jen na noc, protože to mě nějvíce trápí, když se nemůžu vyspat, takže já to taky neřeším :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Já chci taky do Poruby, už jsme se s přítelem domluvili. Mají tam lepší zařízení kdyby náhodou se něco stalo, protože kdyby se něco stalo, tak by nás stejně převezli do Poruby. tak at jsme rovnou tam :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Moni našla jsem toto, takže lékarnici bych poslala do ...... :wink:
http://www.porodnice.cz/node/12801
28. říj 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Takže to si myslím mluví o všem. Nemusíte řešit kapky o nosu a klidně je používejte :wink:
Moni na Porubu nedám dopustit nejen, že tam zachrání už 500g děti, ale i ten přístup byl supér, byli jsme moc spokojení a chci tam jít znova. Luky nechce slyšet o žádné jiné nemocnici než o ní :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.