• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Moni taky si myslím, že ty kapky naublíži a když si fuknu 1x max 2x denně tak se určo nemůže nic stát. Já to chtěla hlavně na večer, jinak budu používat tu mořskou sůl ta ti zase uvolní cesty v čele. At se to tam neusazuje, protože pak mě bolí hlava. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky, já bych šla do Poruby hned, ale mám to dost daleko...Vítkovice sice taky nemám úplně blízko, ale pořád blíž, než tu Porubu...to mě štve :pensive: Moje ségra tam rodila a byla nadmíru spokojená :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Moni já ty nosné kapky používala myslím, že taky 2x denně a měla jsem klid.
Luci kamarádky rodili jenom ve vítkovicích a ani jedna si nestěžovala :wink: Já jdu do Poruby nebo bych chtěla jen proto, že jsem tam už rodila a byla jsem tam moc spokojená i jak se starali o malého bylo supér.
28. říj 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
Moni, půjdu tam no...taky jsem na ty Vítkovice neslyšela nic negativního, ale je jasné, že Poruba konkurenci nemá :wink:
28. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
luci já proti Vítkovicím taky nic nemám, pokud by náhodou nebylo místo v porubě tak půjdu určo tam. Mě jen štve ta socialka na chodbě a bojím se, že by mě dali s romkou na pokoj, jich jsou plné Vítkovice :grinning:, ale jinak kamošky si taky ani jedná nestěžovala :wink:
28. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky taaaak co j novyho,,

luci,to brisko je normalni,dnes jsem vylezla z auta a mela jsem takovou krec ze jsem se nemohla narovnat a silene me brisko chytlo..jinak poboliva furt v posl.dobe...
28. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky Car :slight_smile: jj, já mám pocit, že už to lepší nebude :unamused: :wink:
A co polštářek? Jsi spokojená? A jaký máš? :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
luci,moment musim najit odkazek :wink: a spokojena:slight_smile:jinak taky si rikam ze uz ted je mi v posl.dobe furt na nic a co nas teprv ceka :frowning2:
28. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Car, ty povlaky jsou nádherné :slight_smile: Já jsem se na tom polštáři dnes válela celý den :grinning:
No, myslím, že nás toho čeká ještě dost, že je to zatím jen kapička z toho co přijde :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
luci,presne tak..uz ted se toho hrozim :confounded: uz jen to ohybani mi zacina cinit problem :grinning:
28. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Car, o tom mi povídej :grinning: Já jsem si zapínala kozačky, tak jsem u toho funěla, jako prase :grinning: No, a jak jsem si je sundávala, tak to byla ještě větší komedie :grinning:
28. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky tak funis??me to prijde az komicky..a to ete nemame ete ty pravy pandera :grinning: pak asi nazuju je pantofle a pujdu..a co teprv pak dalsi cinnosti,nad tim si lamu hlavu jak to budu delat :grinning:
28. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Car :grinning: :grinning: :grinning: jsem ufuněná, až to pěkné není :confounded: :grinning: Ani si netroufám pomyslet na to, co budeme dělat za pár týdnů a měsíců :confused:
Jdu chrnět :dizzy_face: Dobrou a pa zítra :wink:
28. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak brou :wink:
28. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky dneska jsem jak praštěná po té včerejší celodenní procházce :grinning: a navíc je hnusně asi blbej tlak tak budeme odpočívat.
Co vy tady se ještě asi spinká se nedivím venku je fakt hnusně.
29. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak chvilku sedim. Dr. rikala, jeden lezet a pak dva dny klidovy rezim. Ja teda budu tak polehavat az do nedele. Nevite, do kdy je riziko prasknuti vody? Ja myslim, ze uz je to za mnou.

Vcera vecer jsem lezela u telky, ruku na brise a citila jsem dva kopance. :slight_smile: urcite to byly kopance a pak uz nic.
29. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Mabe vidíš a kopanečky se dostavily, takže víte už výsledky z plodovky???
29. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
suny, az po 14 dnech. jdu si zase lehnout radsi.
29. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
tak to bude ok neboj se. běž si lehnout nevím jaky je riziko. ale radši do té neděle fakt jen lež. at si to nevyčítáš.
tak papa
29. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, hezky odpočívej :wink: Kopanečky? To Ti dávala Anička znamení, že je v pořádku a že se o ni nemusíš bát :dizzy_face:

Ahojky Suny :wink: U nás taky prší ani pes se nechtěl jít vyčůrat :rolling_eyes: Já musím povysávat a pak jsem chtěla upéct bábovku. Manža se dneska kolem oběda vrací z Prahy, tak už aspoň nebudu sama :wink:
29. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj Luci, no tak to se máš že ti přijede manža. já měla dneska tak hroznej sen, že jsem z toho celá špatná. :frowning2:
Dneska fakt budu ležet včerejšek mě dal zabrat ale máme skoro všechno oblečení snad. ale když uvidím něco hezkýho, tak to samo koupím. :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Suny, špatné sny nejsou nic příjemného, navíc, když jsou jako živé :frowning2:
A co jis včera Kubíkovi koupila pěkného?
29. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Koupila jsme dupačky a tepláčky s mikinkou, čepičku, ponožky prostě bude krásnej pusinka naše malá. :grinning:

Živej sen byl hodně tak se to snažím ted nějak nevnímat no.

Takže ted si projdu seznam a začnu kupovat nůžky na nehty a tak. prostě chci mít už všechno krom plínek, ubrousků, a kosmetiky. no a příští týden budeme dělat tu postýlku. su zvědavá, pak koupíme deku, matraci a jeto
29. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Suny, já si taky musím udělat seznam...Začínám v tom mít mírný chaos :sweat_smile:
Tak to jste pěkně nakoupili :slight_smile: Já jsem nikde nemohla sehnat takové ponožko, aby neměly moc pevnou tu gumu kolem nožičky. Mám zatím jen troje :wink:
29. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Jojo taky jsem chtěla jen jemný a ne tu gumu mega velkou.
Jinak luci chci se zeptat, co vščchno má mít autosedačka. já mám vyhlídlý dvě, obě chicco O-13kg a je tam taková ta vložka pro mimi na hlavičku a pásy víc nevím no.
29. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Suny, tak v tom se taky nevyznám :confused: Si budeme muset nechat poradit od někoho zkušenějšího :wink:
29. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
No to jo, já ted nevím, mám dvě sedačky na obhlídku zítra, jedna je po jednom dítěti a druhá taky ale rok jim ležela, páč chtěli druhý a ted se rozhodli ji prodat tak já nevím a kterou. jestli tu asi o 80kč dražší nebo tu levnější a navíc když jim tam ležela?? neívm chjo. zítra máme jet k oběma ale já se v tom nevyznám
29. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Suny, třeba Ti poradí oni...se zeptáš, jak se tou používá a jestli k tomu ještě není něco třeba. Snad budou solidní a neošulí vás :sweat_smile: :wink:
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
No to ne no to si myslím že je v pohodě no ale je fakt, že autosedačka pro malý je tak nějak jen provizorní pak koupíme pořádnou ona se používá tak do roku. myslím
29. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.