• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, to máš pravdu...můj synoveček má 9 měsíců a už se do ní pomalu nevleze, tak už plánujou novou atosedačku :wink:
Copak budeš dneska kuchtit?
29. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
No já mám ty francouzský brambory,tak je budu baštit.

Ale ted jsem snědla rohlík se šunkou a sýrem a je mě jaksi šoufl.
29. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
A co ty máš dneska v plánu?
29. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Suny, mě je dneska od rána blbě...jsem do sebe soukala chleba se sýrem půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám taky ještě zapečené těstoviny, ale už je budu jíst třetí den, tak se mi do nich moc nechce :unamused: :wink:
29. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
No, musím povysávat, pak chci upéct bábovku, počkám na manžu, až dorazí a odpo pojedeme asi nakoupit...Ale nechce se mi vůbec nic :confounded: A Ty? Budeš odpočívat?
29. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak to se ti nedivím mě dřív nevadilo, že to jím tři dny ale v těhu mě to vadí no takže brambory jen dneska a zítra už asi nic.

Já dneska budu ležet a nic nedělat koukat asi na pohádky. envím ale ten maraton včera mi stačil uplně bohatě. a zítra bude nanovo takže paráda no,
a jakou budeš dělat bábovku??
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Suny, mě dneska nějak blbne net...se to seká :angry: Budu dělat normální vanilkovou, ale ještě nikdy se mi nepovedla :frowning2: Vždycky ji vyhazuju...já jsem ji začala dělat teprve před nedávnem, takže se teprv učím :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
No to neva já jsem se palačinky taky učila prostě se to jednou povézt musí.
tak ted jsem mluvila s kamoškou a prý u té sedačky se mám mrknout jeslti není prasklý rukovítko, jinak prý pohoda a můžu koupit i starší.

Jsem ostuda jsem ještě v pyžamu. koukám na Zítra to roztočíme drahoušku a pak si pustím pohádky. a hotovo.

má mě dojít zimní kombinézka tak doufám že ji poštačka donese.
29. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Suny, já jsem teď povysávala a cítím se jak po cvičení...No, zapoměla jsem si vytáhnout vajíčka na tu bábovku, tak ji asi dneska dělat nebudu. Chuť by byla, ale dělat se mi nechce :sweat_smile:
No vidíš, takže nemusíš mít obavy, jen ji pořádně zkontroluj :wink:
29. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Luci tak se na to vykašli a pěkně odpočívej. máš se za chvilu tam máš manžu a co břiško???

Jinak ted mi volala kamoška za 3 týdny má rodit a malej má 2 kila tak je z toho špatná. chudák je mi jí líto.

Ty jo to zas budeme mít výdaje, ted budu mít tisícovku avon už na vánoce a sedačka. to je mazec fakt teda.
už jsem šáhla dva tisíce do rezerv je to hrozný asi budeme hladem do příštího týdne.
29. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme konečně doma , zase ráno klasika vyvenčit psa a do obchodu. Muím si koupit nějaký batoh, protože ty těžké tašky v rukách nosit nechci, ale nic mi nezbývá :confounded:
Dneska mě čeká úklid celého bytu a pečení :dizzy_face: Zítra kooonečně dorazí milášek. :slight_smile:
To počasí je děs...... :pensive:
29. říj 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
Suny kámoška at není smutná, tak váha je jen plus-mínus :wink: Může mít mnohem,mnohem více, nikdy Ti to neurčí přesně, můžou se klído splést i o půl kg. :wink:
29. říj 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
Suny, bříško pořád stejné...ráno prcek kopal a teď jsem měla takový tlak kolem pupku, jako by mi tam tlačil hlavičkou :grinning:

Aoj Moni, a copak budeš péct dobrého? :wink: A jak se cítíš? Já jsem četla v letáku u Magnesia, že může způsobovat i únavu :confused:
29. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci budu dělat Lukymu-drahé půlce střehu z bebe sušenek, to on miluje, měli ten svátek a předtím jsem nějak nestíhala a pak budu dělat buchtu s tvarohovou náplní a s povidlovou :slight_smile:
Jinak to jde, unavená jsem pořád stejně, ale to bude asi tím, že tedka víc ležím než předtím, předtím jsem byla více akčnější tak mi to tak ani nepřipadalo, ted ležím více a proto i ten moták asi :unamused:
Ty tlaky kolem pupku mám taky :grinning: Že by míma nám dávali hlavičky? :grinning:
29. říj 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
AHoj Mony no vyřídím je z toho špatná no.

Jé tobě přijede miláček tak to je super. já jsem si ted ohřála brambory. mnam. ale zas už envím co vařit v sobotu.
29. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Moni, tolik dobrot? :slight_smile: Nic z toho, co jsi psala neumím :frowning2: Já půjdu asi nakonec udělat lívance :grinning:
29. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
No mony ta je výborná, babička ji dělá taky.
jo jinak mony ten poslíček hajzlík si ten šáteček asi sezřal a nedorazil co jsi mi posílala. zmetek. :angry:

Mě tancovalo ráno celý břicho a ted jsme se najedli a jsme v klidu.
29. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Suny smutná nemusí být, dr. jí taky měl nebo měla říct, že to je jen orientační.
Fakt? Tak to si sním vyřídím :grinning:
Luci, já to dělám podle receptu, je to výborné, můžu poslat jestli chceš. Dělám obojí už dlouho, jen si vždycky nepamatuju kolik čeho a tak se vždycky na ně kouknu :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
No ona ted jede ke své dr a pak se asi staví tak to probereme.

No fakt je to pako a prostě to sežral a sem ani nedojel parchant jeden. :grinning:
jo Lucce to asi dojde ale mě do Brna teda nééé.

Mony seš fakt šikovná.
Já koukámn a pohádky mám tady kupu nádobí a fakt se mi nic nechce je počasí na spaní a píchá mě v břichu v levo.
29. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Moni, kdyby jsi měla někdy čas, tak mi ty recepty pošli :wink: :slight_smile: To zkusím...

Suny, mě je 5 min. tak a za dalších 5 min. zase tak, to jsem z toho pako :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Luci tak nějak. prostě je to takovej jinej stav ale začala se mi motat hlava ten tlak je asi nějakej špatnej jinak nechápu proč mě tak je.

Přemýšlím co budu dneska dělat abych jen neležela ale nic me nenapadá.

včera dojela manžova babička je z vysočiny , chtěla bych ji vidět ale k manžovým rodičům za ní nejdu bo bychse zase nasrala blbejma kecama tchánovců tak asi půjde ona za nama se na ni těším ale to je asi až zítra.
29. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=652 Tady je jeden..........

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1145 tady druhý.........

A ty buchty pak udělám jen podle této paní třeba, těsto už máš, je si udělám ty dulky a do toho ty náplně a pak přimáčneš to těsto k sobě :wink: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=11648
29. říj 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
Já teda nevím to bych asi nezvládla kynutý těsto neumím.

Já miluju lístkový těsto a litý buchty. ale mony seš dobrá že si do toho troufneš
29. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jsem snědla ty fr. brambory a ted jsem je dávala zbytek do ledničky a mám je v keramické misce zakrytý alobalem a ten alobal mě přišela jak kdyby smrděl ztuchlinou ale brambory byly dobrý chjo myslíte že jim nic nebylo?
ted jsem ze všeho hrozně vylekaná abych nesnělda nic hnusnýho
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Suny to těsto dělám už dlouho.... A těžké vůbec není taky jak jsem ho poprvé dělala, tak jsem si nedělala naděje, že se povede, říkala jsem si, že to ale zkusit můžu a opravdu jak píše paní na něm nic nezkazíš :wink:
29. říj 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak já dnes zůstala doma a ještě jsem nic od rána neudělala a jen odpočívám, ale přítel přijede až pozdě večer, tak mám čas po sobě uklidit ten svinčík:slight_smile:

Mony to bebe vypadá moc dobře, až jsem na to dostala chut:slight_smile:..Musím to někdy vyzkoušet :wink: ..liborová segra dělala něco podobného, ale to dávala do mrazáku a pro mě nic moc, ale tohle vypadá užasně:slight_smile: a když to máš ještě vyzkoušené.
29. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Moni, děkuji moc :wink: jsem zvědavá, jestli to zvládnu :confused: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Moni to bebe dělám celkem často kvůli Lukášovy ten to miluje, snědl by to celé sám kdyby mohl :grinning:
Jak dělal ještě v bývalé práci tak si to vzal a kluci si brali a prý jim to moc chutnalo a chtěli recept .....
29. říj 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Jojo to bebečko je výborná věc my to děláme trochujinak ale způsob je stejný.

nemůžu se dokopat nic dělat je to příšerný
29. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
tak alespon jsem vyndala a nandala do myčky, hned mám lepší pocit:grinning:

Moni jojo to věřím, že to musí být výborné, vždyt tam jsou samé dobré věci :grinning:...Tvaroh miluju, sušenky taky a banán a čokoládová poleva mnáám:grinning: bože asi to tento víkend udělám:slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.