• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky tak ted jsem se dozvěděla, že mi kámoška porodila kloučka, jmenuje se Marek a má 3,90kg ty jo to je macík:grinning:
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jéé, Mona... to je paráda, pořádný kus chlapa :grinning:
Já jsem teď do sebe naskoukala oběd a asi se pustím do těch lívanců :wink:
29. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Mony to je teda macek chudák kamoška teda ta musela být vyřízená. :wink:
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
jojo holky je to macík:slight_smile:..ještě nevím podrobnosti, mám to z druhé ruky:slight_smile:

já ted snědla termix:slight_smile: a chystám se později na těstoviny se sýrovou omáčkou:slight_smile:...

luci ty livance bych si kurnik dala, ale nemám droždí:frowning2:
29. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holky, tak já mám nasmaženo :slight_smile: uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Dneska mi přišlo bodýčko pro manžela k narozkám z českého bessu :wink: Sice narozky už měl, to došlo nějak pozdě, tak to bude mít jako doatečný dárek...je rozkošné :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky, tak ja jsem po spani a prisla se na vas podivat
29. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Mabe, jak se cítíš? Myslím na Vás :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahoj luci, no, verim, ze ohrozeni z plodovky je pryc, snad. tedka aby byla mala v poradku. vsechno tomu nasvedcuje nebo ja se aspon tak ujistuju: NT screening negativni, triple testy na downa negativni. Proste mame mensi nos. Ja byla 18+6tt na velkej UTZ, a jeste dle MS 18+2tt, treba to bylo brzo na velkej UTZ. :confounded: Nedokazu si predstavit nic jinyho, zadnej jinej vysledek.
29. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
já nakonec postavila na polívku a později si dám ty těstoviny. :slight_smile: ..

luci tak pak napiš jak reagoval manže:slight_smile:

mabe jak ti je??
29. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
monako ahoj, no nic moc. muzes si precist
29. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mabe, to je jasné :wink: všechno je v pořádku...Maličká bude šikulka s rozkošným nosánkem :dizzy_face: Jen je na houby, že musíte tak dlouho čekat na výsledek...protože se tím budeš zbytečně stresovat. Ale já jsem si na 150% jistá, že ty výsledky budou negativní :wink: Všechny ostatní testy máte v pořádku, tak není co řešit :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Luci šikulka.
Ahoj mabe jak je???

Já sjem umyla nádobí a ted mě jaksi bolí v podbřišku malej se asi roztahuje. bo já nevím
29. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
luci, dekuju, taky si rikam, a ze me poslaly na tu plodovku, kdyby nahodou.....

jezis, jakmile to bude ok, tak si to tehu zacnu poradne uzivat. je to takovy zvlastni, kdyz uz vis pohlavi a jmeno. uz to neni tak anonymni... :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Suny, byla to makačka...já nerada smažím, ale chuť na ně byla silnější :grinning: Měla jsem ještě jedno droždí, tak jsem ho aspoň spotřebovala :wink:
29. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Mabe to je jasný no. ale jak budou výsledky ok jako že jo, tak budeš vědět stopro že malá je v pořádku tak si to začni fakt užívat.
Z plodovky se prý zjistí všechno, u nás kdo na ní nebyli ne, ale ty testy snad nelžou. a ty blbý sny snad přejdou
29. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Mabe :dizzy_face: a jak jste reagovali, když vám řekli, že čekáte holčičku? :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Luci tak to seš fakt šikulka, já se naprala na oběd začínám víc jíst se neunesu. a ted si dám asi lipánka
29. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
luci, me bylo jedno co to bude, ale jsem nejaka roz....mam tedka o ni velkej strach, ale snad je ok, kdyz me vcera dvakrat kopla. je to hrozny, kdyz tam jde s rozstepama a najednou ti reknou, ze zase nasli neco jinyho. u me je to porad neco a uz je toho na me moc. v pondeli jsem byla totalne v prd....snad uz bude jenom lip. tedka potrebuju vycist, kdy uz riziko z plodovky pomine. dr. me rikala 3 dny lezet a pak uz dobry. nebo teda rekla tyden neplavat, coz ja nebudu delat, ze.
29. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
trosku jsem se bala, ze manza bude zklamanej, ale vubec neni. moc se na anicku tesi.
29. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mabe malá bude v pořádku to je jasná věc. navíc chlapi k holkám táhnou víc vidím to na tatkovi. :wink:

Kamošce tu plodovku brali a týden byla v klidu nechodila nikam nic netahala a fakt jen polehávala ani nevařila
29. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
suny, ja to vidim taky do nedele, ze nic nebudu delat. akorat na zachod a udelat si piti, snad to sezeni nevadi.

ja jsem rikala, ze to bude tatinkova hocicka. :slight_smile:

jdu si zase lehnout
29. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Sezení nevadí nesmíš akorát přemáhat tělíčko a tahat hlavně těžký věci. takže je fakt že je to zásah tak se musíš šetřit a fakt nic nedělej.
29. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Přišla kamoška tak zatím papa
29. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Mabe šetři se, vše zvládnete :slight_smile:
Jinak mi jsme ted vstali a jsem jak pytlem praštěná, spala bych pořád.
Za chvíli se chystám na úklid a na to pečení :slight_smile: Nejprve udělám buchty ty se pečou a pak střechu ta se šupne do lednčky
29. říj 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni ty jo já se pořát na ty recepty dívám hladově:grinning: hned bych něco udělala, ale chybí mi droždí :unamused:
29. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Moni a to já jich mám víc skvělých na mmb uložených a skoro každý den do nich čučím co udělat i výbroné guláše, řízky jinak atd. :dizzy_face: Je to dobrá věc na mmb ty recepty :slight_smile: No bez droždí nic no :frowning2:
Ta pošli Libora někam :grinning:
29. říj 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já ani nevěděla, že na mmb jsou taky recepty:slight_smile:..no já bych ho hned poslala, kdyby byl doma:grinning: to si piš, ale je v čechách a vráti se až pozdě večer :unamused:
29. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Aha tak to jo, já musela fičet ještě do obchodu pro alobal, jsem zapoměla :grinning:
Tak já jdu na tu buchtu, pak spočnu a pak se dám i do těch bebeček :wink:
29. říj 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
MOny teda ty seš šikovná. mě ted odešla kamoška, za necelý tři týdny rodí ale je v poho, jen ji vystrašili že malej je fakt malej a má málo plodovky a ještě k tomu streptokoka. tak byla taková chudina špatná ale už to má za pár.

Na mě zas padla depka aby byl malej zdravej holky chjo teda. jsem fakt paranoik.
29. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.