• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky mám dotaz, teda jeslti je tady některá z vás.

Mamka mi koupila takovej ten závitek v aspiku je tam aspik, pak vlašák v šunce a vajíčko tak nevím myslíte že to můžu? mám strach kvůli tomu vlašáku
29. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Moni tak já neodolala a skočila jsem si do večerky pro povidla a droždí a dělám ty honzovy buchty:grinning:... ale nikdy jsem nedělala ze sušeného droždí, protože jiné neměli a jestli se mi to vůbec povede:frowning2:..držte palce, to dělám uplně prvně....
29. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
suny já jim všechno a neomezuju se. Nevidím důvod proč by jsi to nemohla :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
No zas je nějaká ta listerioza
tak se bojím
29. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Já mám dneska celej den po tom snu hroznou depku, že se něco stane nebo malej nebude v pořádku. ty sny by neměly být fakt :frowning2:
29. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Jo holky a může se šípkovej čaj třeba 3 za den???
29. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
já si myslím, že když sníž jede kelímek aspiku tak se ti nemůže nic stát, toho by jsi musela sníst hafo, aby se něco stalo. Jinak já neslyšela, že by se šipkový čaj nemohl, já píju průduškový pořád a v tom je taky šípek obsažený.
29. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
sunny šípkovej čaj je ok a má hodně vitamínů. v těhu se ovocný čaje a šípkovej doporučuje. Co se týče závitků tak bych to zase tolik neřešila :unamused: . v jídelníčku se dá udělat problém jinýma jídlama :unamused: . já se jedině vyhýbám plísnovým sýrům a jinak jim asi vše. Dneska jsem dostala strašnou chu´t na pomelo, tak snad ho budu mít alespoň na 2x :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Mony jsem pako co? já dneska fakt válím jsem vyklepaná asi nebudu spát než takový sny. :grinning:

Ahoj Markétko, no já sýry nejím ty plísnovy taky no. já ovoci a zelenině nedávam teda moc ale zítra si asi vymačkám pomeranč nebo nevím.
29. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
:slight_smile: fakt to ovoce jez víc a zeleninu taky, i kdyby ses měla přemoct tak to mimís potřebuje a ještě něco mléčnýho, já jsem přejeděná jogurtů a tak mam ráno jogurt a večer ještě hrneček mlíka :slight_smile: . Jinak mimís vezmě vše tobě a to je blbý :unamused: . mě na diabetologii řekli že ke každýmu jídlu kus zeleniny, pak během dne 1 porci ovoce a 2-3 mléčný výrobky denně. i ryby ale ty nejim a měli by se 2x týdně, ale to zase beru vitamíny :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Markét já do sebe zeleninu nedostanu a to jsme ji milovala když jsem byla netěhu to je síla. mlíčný výrobky mám tak obden jeden jogurt a mlíko nebo kysanej nápoj. prostě nevím no. ted si zkusím dát papriku ale mě to hrozitánánsky nadýmá a pak mám křeče.
jinak jsem snědla ty závitky a byly mnam ale zas už mám výčitky že tam něco bylo za nemoc jsem fakt pako no
29. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
suny nejsi pako, ale zase nemůžeš být pořát ve stresu, vše se odráží na malém a akorát si něco přivoláš. musíš myslet trošku pozitivně:slight_smile:

Holky já mívám kakao každy ráno a joguty máme doma pořád, tchyně dělá v kuníně tak jsme stále zasobovaní:slight_smile:...Jinak zeleninu jím taky min, něž kdysi, ale snažím se. V těhu ted miluju mrkev tak si ji ostrohám a chroupu:slight_smile:..Jinak dneska jsem si navařila kotlík zeleninové polévky a už mi tam zůstalo na dně :sweat_smile: . ted se snažím dělat ty buchty, ale nevím jak dlouho se to má kynout :unamused:
29. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
No jo pozitivně. třeba něco sním co jsem v těhu ještě neměla a bojím se že budu mít alergickou reakci a že se udusím.

já mám pocit že všichni jí víc všeho zeleniny a ovoce a jogurtůa všeho jak já
29. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Holky, to byl zase horor se semka dostat :confused: :rolling_eyes:

Suny, já sním tak 3 jogurty týdně a zeleninu taky moc nemusím :frowning2: No a podle toho taky teď vypadám...zase na mě něco leze..ach jo :angry: začíná mě škrábat v krku a bolí mě na průduškách... :fearful: Teplý čaj s medem a citónem nezabral, tak uvidím, jak to bude pokračovat :unamused:

Mona, Tobě už je líp? :wink:
29. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Luci jojo já od rána piju průduškový čaj s citronem a medem a hned mi je lépe. Ale mám tam hoodně citronu, mamka mi poradila, že se mi uleví. A tak se stalo:slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Mona, a co ten průduškový čaj obsahuje? Já nemůžu bylinky :frowning2:
29. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
obsahuje šípky, dobromyslná nať, fenyklový plod, lipový květ, nať máty peprné, tymiánová nať, divizovy květ a jitrocelový sirup.
Jak to, že nemůžeš bylinky, já je strašně miluju :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning:
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem na chvíli tady :slight_smile:
Jsem hrozně unavená , tak půjdu za chvíli do hajan. Jinak celý víkend se neukážu, budeme tady mít miláčka :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
moni ahuj,jakpak se mas?a copak noveho?nedocitam jsem uuuplne grogy
29. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo jde to :grinning: Dneska jsem čučela na krásné mimíško v obchodě a tak jsem si říkala , že se strašně těším až budem chovat to naše :dizzy_face:
Já jsem taky úplně unavená, za chvíli to zalomím :confounded: Nového asi nic.... :pensive:
29. říj 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
moni brzo se dockas :wink: a co maly tesi se hodne?a chce brasku nebo segru?
29. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Car no on se těší, prý chce obodvoje :grinning: Njeprve , že furt brášku jak jsme se ho zeptali, pak zase ségru a ted to i to :grinning: A navíc mi ukáže na prsa a v jednom je Nelinka a v druhém Patriček, podle něj :grinning: :grinning: :grinning:
Takže sranda. No uvidíme jak se bude chovat, když nebude sám :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Mona, tak ten nemůžu - jsem alergická na jitrocel a na lípu :frowning2: Budu muset použít nějaké jiné léčivo :wink:
A jak buchty? Už jsou hotové? :grinning:

Ahojky Car :dizzy_face: já jsem začala být nějaká marod...chjo :frowning2:
29. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
luci a copak ti je?jestli nachcipana,tak si kup bioparox,ten tehule muzou,je hnusnej ale pomaha

moni,tak ja myslim ze bude hodnouckej a bude rad..kdyz se uz ted tesi :wink:
29. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Car, začíná mě škrábat v krku a bolí mě na průduškách, jen rýmu zatím nemám...přišlo to bez jakéhokoliv náznaku, zase na večer a z ničeho nic :frowning2: Hned zítra si pro něj naklušu :wink: Děkuji za radu...a to je sirup?
29. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
No já doufám, on je vesněs na děti hodný mezi nima je jak andílek a kamarádka jak porodila Natálku, jak jsem u ní byli, byla miminečko ještě tak malý jí hladil a pořád u ní seděl, tak uvidíme jestli mu to zůstane a bude tak i u svého sourozence :slight_smile: Jdu se psem, úplně jsem na něj zapoměla :sweat_smile: A pak spát, tak dobrou a přeji hezký víkend.. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
tak paa moni

luci nene je to takovy strikadlo do krku i nosu(na rymu,zacinajici anginy,boleni v krku atd,me treba nepomohli v loni na zanet hrtanu ant.a tohle jo,pusoby to lokalne)ale priprav se ze je to velkej humus ale pomaha
29. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Car, děkuji :slight_smile: když to pomůže, tak to vydržím :wink:
Už jdu taky spát :wink: dobrou :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak brou..a at si brzy fit :wink:
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.