• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Děkuju :dizzy_face: papa :wink:
29. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj, tak dneska po dlouhé době první :grinning: . jen teda se fakt nevolnosti vrátily se vší parádou a mylsim že už to asi lepší nebude :unamused: . U VIkína jsem měla nevolnosti jen kolem oběda a te´d je mě na zvracení když usínam a i když se probouzim :confounded: . Začínam dle UTz 23tt a jestli mě z 23tt bylo dobře 14 dní tak je to hodně :unamused:
30. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Jdu Vás jen pozdravit..... Dělám ještě úklid a pak jedem k mamce, musím na poštu si vyzvednout to povlečení do postýlky a pak jedeme pro miláška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jéj, tak to je mi líto stěma nevolnostma :frowning2: U malého jsem je taky měla, al šílené, naštěstí jen do 3 měs. ted jen od cca 7tt, 8tt a chvíli ani né měsíc. Snad Tě to brzy přejde :pensive: Tak holký páá
30. říj 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: vyspinkané?

Já jsem si na noc vzala půlku Paralenu a nechci to zakřiknout, ale jw mi mnohem líp. Ale ten Biopharox si raději zajedu koupit, ať ho mám pro všechny případy doma :wink:

Market, to je na nic...sakra, jak dlouho ty nevolnosti budou trvat? A myslíš, že to má něco společného s tou cukrovkou? Už jsi zkoučela ten nový recept na palačinky? :wink:
30. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
tak babulky moje za vyse dvoch hodim idem na letisko a hura dovolena na slovensko uz sa tesim na nase jedla
nebudem tu tyzden keby ste boli niektora taka dobra a kebysa tu nieco diali napisali do ip lebo ked sa vratim nemam sancu docitat :sweat_smile:
30. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky, dneska tu moc nebudu, chytli jsme se s manželem kvůli penězům si myslí že je seru nebo co fakt. u mě nebaví furt něco řešit.¨t
takže vymýšlím nejlevnější jídlo aby věděl že fakt ty prachy nemám, dneska ho zapřáhnu bude uklizet až se z něho bude kouřit frajer mě naštval tak bude makat.
Mě je blbě, motá se mi hlava ale festovně teda, tak asi zalehnu. peru si jediný gatě tak snad mě uschnou, protože jinak nemám v čem jít. hlavně že pán má troje gatě zmetek už mě fakt nebaví.
30. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Lucko palačinky byly super, fakt výborný recept a do těsta nejde cukro tak si je manžel plnil na slano :grinning: a je to trošku jiný to těsto ale výborně se s nim pracuje, jestli budeš chtít recept tak tě ho napíšu do IP :wink:
suny co blbne :unamused: , asi bys mu měl na papír napsat co vše se musí i pro malýho koupit a co to stojí. já třeba výdaje za nás a za domácnost píšu do sešitu at máme přehled. my se v penězích taky netopíme ale manžel se jen zeptá jestli mam peněz dost :wink: a většinou se mě povede i něco ušetřit. Na mimíse beru peníze z šetřící krabičky, z RD a z toho co mam na jídlo bych asi výbavu fakt nekoupila. nevim kolik máš na měsíc peněz ale dej mu 1/4 a a´t si to na týden vyzkouší. manžel mě třeba naučil šetřit za což jsem mu vděčná ale taky když chodí na nákup tak vidí ty ceny a nikdy mě v tomhle ohledu nic neřek a prostě na jídle se šetřit fakt nedá a ty tuplem, nemusíš jíst za 2 ale 2x tak kvalitně, nebo si zničíš vlasy, nehty a zuby :frowning2: . včera akorát viděl to lehátko pro mimčo za 1200 a jedině se zeptá jestli je nutný a jestli se využije a jinak vše nechává na mě. Říká že v tomhle mě nemůže konkurovat a že já musim vědět co pro mimčo potřebujeme, jedině se radíme o dražších věcech, jako bude postýlka a pak kočár :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak tedka sedim u PC, musim udelat bonusy do prace, ale jeste mam rozlozeny kreslo, ze budu polehavat. Vcera me prcina kopla odpo a potom uz nic. Snad to pro zacatek staci. Jinak jsem se vcera prejedla bramboraku, co me udelal manza s gulasem a pak jsem nemohla v noci spat. Bylo me moc tezko, nevedela jsem si, jak lehnout. Takze jsem tedka grogy. Manza ma volno misto stredecniho svatku, ale jede na zahradu chystat stavbu, takze budu zase sama. Aspon si zdrimnu.
30. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Markétko no on nakupovat chodí ví co stojí, a ví že nekupuju kraviny, ale je to tím že vydělává málo a nechce slyšet o tom že dělá za almužnu.
jsme v podnájmu a asi se domluvím s našema a půjdeme bydlet zpátky k nim sice nerada ale budu muset to tak udělat protože jinak z mateřšké a z jeho platu to nedáme.
Já na jídle šetřit nechci a ne kor pro mě a nešetřím ale prostě jsou i jiný výdaje, mám jedny kalhoty a dneska než uschnou tak budu muset prostě chodit v teplákách tak co je to za logiku?
Kdybysme byli u našich tak dáme mín peněz na inkaso a zbytek nám zbyde no.
Mabe odpočívej a hlavně opatrně, mimísek se bude ozývat častěji neboj se.
30. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
tak nakonec me uz uplne vysplouchly a bonusy dela muj nastupce. aspon se tim nemusim trapit, tou praci, ale na druhou stranu si pripadam takova odstrcena a uz prebytecna
30. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Mabe tak si tak nepřipadej, věnuj se aničce to je důležitější. :grinning:
30. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
suny tohle je na nic no, manžel začal podnikat a taky nic moc, ale když mu vyjde jeden kšeft tak od ledna by jsme byli dost za vodou, ale uvidíme. my bydlíme ve vlastnim ale když tady budeme sami tak už budeme vše platit sami :unamused: , ale zase za ten klid to stojí :wink: . Co vim tak na jídle se fakt šetřit nedá. Já mam jedny těhu džíny co jsou mě malý a ty nový mě zase padají, tak furt povytahuju. manžel se vždy jen zeptá jestli je to nutný a samo že vždycky řeknu že jo a tak to nechává na mě :slight_smile: . teď si říkám že je fakt štěstí že jsme nemuseli na IVF, protože z nastřádaných 40 000 bych asi byla na 0 :confounded: . takhle alespoň mam z čeho kupovat pak věci pro mimčo a do toho mě manžel ani nekecá. Otázka je jestli si polepšíte když půjdete bydlet k rodičům, myslim aby zase neutrpěl váš vztah, nebo mu naznačit že by si ěml hledat ěnco za víc peněz nobo zkončíte u Vašich. my tenkrát taky neměli moc na výběr a šli jsme bydlet k manželovo prarodičům a už se těšim až tady budeme sami :slight_smile: .
mabe co je v práci neřeš, hlavní jsi ty a malá v bříšku :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
jasne, ze anicka je nejdulezitejsi, ale trosku me to nadzvedlo. ted me volala kolegyne z prace, ze ten muj nastupce totalne plave a sef je z neho na nervy. dobre jim tak. trosku me stve, ze me sef sam nezavolal a nerekl, ze ty bonusy uz delat nebudu, ale on je takovej.
30. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Markét já odešla od našich protože mamka mě furt řídila život, jak jsme sami tak je upplně v pohodě. manžel s nima neměl problém to jen já no. nechtěla bych se vracet ale co nadělám, jako když budu mít mateřksou tak na všechny poplatky mimčo a jídlo nám zbude 10 tisíc což je hrozný když třeba koupíme benzín, na malý musím počítat tak 2000 min. je to děsný no.
ted prostě jsem měla nějakou rezervu, ael už jsem do ní šáhla a já nedokázu žit od výplaty k výplatě potřebuju mít nějakou železnou rezervu no, tak je to na prd. ho ta práce abaví a jinam dělat nepude. prostě chlap sobec no.
30. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Mabe vyprdni se na šéfa. za mě co je tam holka taky nezvládá a šéfka je z toho chudák mimo no ale co nadělám stejně jim tam nepomůžu a z domu se moje práce dělat nedá.
Mysli na malou a to že se ti ani neráčil napsat nebo zavolat nech stranou je to chlap. já dneska asi žádnýho chlapa nechci ani vidět. jen cítit mou malou žabičku. to je jedinej chlap, na kterž ho mám dneska náladu. :grinning:
30. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
suny, vsak ja to sefovi preju. je to vul. ja mu rikala, koho ma vybrat a ze bych si tohoto nastupce nevybrala. neposlouchal me a vybral si chlapa, tak at tedka se bije do hlavy. vis, delas tam prvni posledni 4 roky a on neni schopnej ti zavolat. vul.

takze tebe uz pekne kope celej den? me jenom jednou denne nebo to aspon citim jednou denne vic. nejdriv jsem si rikala, ze je to paranoia, ale je to tak. teda doufam.
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
No jo je to CHLAP. dneska bych je všechn pověsila za kšandy do průvanu. :grinning:

Nekope, jen v noci a brzo ráno a zrovna tedka páč jsem se nasrala s manžou. ael jinak spinká.

Jojo je to Anička fakt, to už poznáš že to nejsou střeva, páč takový rany středva nedělají.
Kubík tedka řádí. tak ho musím nějak uklidnit. fakt se nebudu rozčilovat.
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Mabe co naděláš :unamused: , chápu že to zamrzí ale prostě oni to berou tak že sis dovolila otěhotnět :confounded: , hlavně že malá je v bříšku spokojená a vše bude ok, jen se divim že tě nenabídli ten rychlotest, ten by byl za 3 dny a je hlavně právě na DS :wink:
suny tak to je fakt blbý, nezávidim, ale co se dá dělat. třeba by ho to donutilo ne když uvidí že fakt je peněz málo. Já mam jen pro nás na jídlo atd 10 000 a účty platí manžel. ušetřim a i si kolkrát koupíme něco navíc :wink:, ale taky to bude náročnější, takhle inkaso platili babi s dědou ateď to bude na nás, ale na 2 stranu za ten klid to stojí. kdybych nebyla těhu tak by tady babi i zůstala ale je blbost aby my 4 byli v 1 pokoji+ pes a ona sama taky v 1 :unamused: . navíc se ke svý dceři asi i těší a myslim že asi v listopadu se přesune, aby manžel taky stihnul přestavět ten pokojík a aby to nebylo na poslední chvíli :unamused: . zkuste to spolu ještě probrat, a´t alepsoň myslí na malýho a furt si myslim že je lepší aby jste bydleli sami, přece jenom 2 generace stejně nedělají dobrotu a až tě máma začne poučovat co a jak dělat s malym :unamused:
30. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ted jsem se normálně rozbrečela už aji vztekem, pračka blbla tak ty gatě byly celý od prášku tak se perou znovu já nemám v čem chodit tak půjdu dneska na poštu jak socka v teplákách.
Manžela nechci ani vidět zmetka, rozbolelo mě docela dost břicho z toho rozčílení, snad bude malej v pořádku.
sere mě dneska všechno hlavně ten zmetek já mu dám. fakt ho dneska nechci ani vidět a když ho vidím tak bych ho flákla. ty jo lepmpl jeden.

Markét ho nedonutí nic sobec ne? ho ta práce baví a že tam dělá šuldu za nic to ho nezajímá.

no jánevím, já tedka nemít mamku tak se složím, ted řvu jak želva bolí mě břicho a jsem nasraná že nemám ani jednu podprsenku a jedny kalhoty jediný. ale tomu idiotovi je to fuk, protože ho práce baví a jinak za větší nepude debil.
30. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
jsem totálně rozhozená a bojím se o malýho protože jsem fakt brečela že nevím kudy kam.
30. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
suny, ty mas takovy trapeni. :unamused: jako socka nebudes, ja taky chodim v teplakach nakoupit. samozrejme ne do mesta, ale u nas v zidenicich. opravdu chces jit k vasim? a jeste s mimisek? ja bych se toho bala, ze to nebude delat dobrotu. a jestli se muzu zeptat, co dela manza?

mam taky trosku strach s penezma, mimisek, stavet barak, ale mame neco usetreno a jeste budeme aspon bydlet dva roky tady u babicky, takze za najem 2500Kc a hotovo. a nasi nam taky pomuzou. tedka jsem volala nasim a tatka rikal, ze anicce doveze zitra jogurty. ve stredu tady taky byl a dovezl anicce banany, hrozny, jabka - bude z neho super deda. :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
snaz se moc nerozcilovat, ja vim, ze to asi moc nejde, ale pro malyho.
30. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
jezis, ja si tedka precetla o plodove vode. mela jsem ji takovou nazloutlou. pisou belava az lehce nazloutla, ale byla ta moje taky takova? rekly by me to na odberu, kdyby to bylo spatne? jsem z toho nervni. :confounded:
30. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Sunny hlavně se snaž býtv klidu a pokud máš s rodičema dobrý vztahy tak tam klidně odejdi a uvidíš že za chvíli přijde. Snad jste chtěli dítě oba ne :unamused: , tohle je fakt smutný a to neni prcek ještě venku, pak teprve prachy potečou :unamused: . Možná bych si zbalila pár věcí a šla teda k rodičům a uvidíš jestli je až takový sobec, teď musíš myslet hlavně na sebe a malýho a ne řešit prachy :unamused: . a co se týče tepláků, tak proč nejít v teplákách,plno těhulí tak chodí a kdybych nechodila furt po doktorech tak bych možná taky šla do tepláků :wink:
mabe klid, plodovka nesmí být zelená, to je průser ale zelená je max když se přenáší, kdyby něco tak neměj strach že by Tě to neřekli. já zase byla na diskuzi NT :frowning2: , tohle je opravdu neštěstí a ne řešit prkotiny, zdraví je fakt to hlavní a Suny ten tvůj by se mě l asi fakt zamyslet a třeba kdybys bydlela chvíli u maky tak se mu rozsvítí :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
marki, diky. byla nazloutla a asi by me to fakt rekly a hned by se s tim neco delalo. byly naprosto klidni.

mala zase sem tam pokopkava. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:

jen letmo Vás čtu a DRŽTE SE, všechno bude dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zapomeňte na všechny starosti, nedorozumění ..... hlavní je Vaše a mimísků zdraví !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já v sobotu první porevizní MS, konečně, po cca 54 dnech ... :unamused: další týden jdu k Dr., tak snad mi řekne jen dobré zprávy, že jsem v pořádku ..... teď v neděli je to 2 měsíce od zákroku :frowning2: :cry: .... ale už je to lepší, na psychiku to chce čas, to je 100% pravda ... a fyzicky.... uvidím, co mi řeknou u Dr. ....

Holky, přeji Vám, ať je vše u Vás v pořádku, hlavně to zdraví a taky hodné muže :dizzy_face: to já musím zaklepat ťuk ťuk ťuk, že ten můj mi asi vypadl rovnou z nebe :slight_smile: hrozně nás to, co se stalo, sblížilo a on je prostě zlatý...

Holky, mějte se krásně a zdravě :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj verunko, bude zase dobře a fakt to letí vi´d. už 2 měsíce :slight_smile:. V tomhle je hlavní psychika, většinou fyzickY je to ok. snad se tě brzo zadaří. Já takY říkam že hlavní je že jsou mimča v pořádku. Já teda mam taky na manžela štěstí, kolikrát si říkam že takových už asi moc není a peníze se mají řešit ještě před těhu, aby si pak ještě nepředhazovali že nemají peníze kvůli mimču :frowning2: . ty se měj hezky a třeba do konce roku se ještě přidáš mezi těhulky, oc tě to přeju :slight_smile:
Mabe je lepší moc nestudovat a plodovka jen tak se nezkazí v týdnu co jsi, to je fakt až když se přenáší, proto jí pak kontrolujou pravidelně :wink:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
marki, diky :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
market - uteklo to hrozně a to jsem si říkala, že se mi dny hrozně vlečou .... 1.měsíc to bylo hrozně smutné pořád :cry: , ale už je to dobré :dizzy_face: jsme celkem pozitivně naladěni a už jen chci OK od Dr a bude :slight_smile: v út jsem začala 3.(poslední) platíčko HA a uvidím, jak bude vypadat MS další měsíc ..... s mužem říkáme, že si "uděláme mimi pod stromečkem" :grinning: :grinning: :grinning: ale nechci na nic spěchat, už jsem se poučila, že nemá cenu nic hrotit, čekat, studovat se pořád ..... to nedělá dobrotu, hlavně na naší psychiku, ale taky na vztah jako takový ..... my jsme v nájmu a od ledna nám zase zvyšují nájem :unamused: :angry: sice asi "jen" o 1200, ale stejně, vyhazuješ penízky oknem. já i muž máme naštěstí velice dobře placenou práci v nadnárodních společnostech, kde máme místa i peníze jisté, ale co já vím, co bude ..... takže chcem příští rok začít buď stavět, nebo předěláme dům od T.rodičů, mají oooobrovský barák, takže bysme ho chtěli rozdělit asi na 2 samostatné jednotky ... souhlasím sice s tím, že 2 generace nedělají dobrotu, ale já vycházím lépe s v některých věcech s tchýní než s mamkou :wink: a nemám s tím absolutně problém, já jsem zase taková, že si dupnu a tchýně je fakt strašně hodná, ale přitom ví, že všechno má své hranice ..... takže bychom už před mimi rádi měli pořešené bydlení ve svém .... jsme tu u Ostravy teprve rok a půl, jinak jsme bydleli 2 roky v Praze a to je teprve masakr na peníze :wink:
30. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
moc dobře znam ten pocit, my měli zákaz snažení 6 měsíců apak ještě 8 cyklů léčby než se povedl viki :unamused: .
To generační bydlení myslim hlavně jako v bytě. pokud budete mít vlastní vchod tak je to super apokud s nima vycházíš tak proč ne.My za chvíli v bytě budeme taky sami afakt se na to těšim, ten klid a soukromí tě nic nevynahradí. Držim palce a on mimísek si k vám cestu najde :slight_smile: a já si tenkrát říkala že bu´d bylo s mimískem něco špatně nebo to zavinil lékař ate´d si uvědomuju že už bych o mimčo přišla díky lékařům 2x :frowning2: . Prostě každá máme něco a pak když to vidim že někdo jde na ukončení ve 24tt tak si říkam že ty 3 revize jsou proti tomu nic :unamused: , ale ty teď mysli pozitivně a pak přijď říct až se to povede. Místo u nás tě stále držíme :slight_smile:
mabe neni zač a fakt radši nikde moc nečti. zjištuju že bez netu jsem měla asi klidnější těhu, nikdy jsem nevěděla kolik problémů může nastat :unamused:
30. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.