• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj verunko,

tak at ti to u dr. dopadne dobře, věřím, že určitě bude :slight_smile:. A až budeš mít ten uzlíček štěstí, tak doufám, že se k nám přidáš a podělíš se snámi o své zážitky:slight_smile:. rády tě tu vidíme:slight_smile: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
30. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
mabe..to je spravnej deda :wink:

sun..myslim ze jste to meli resit uz pred tehu,kyz bylo planovany...si vse probrat,protoze jste vedeli ze prijdete o tvuj plat..no snad se mu rozsviti ,ze tudy vlak nejede

veru...drzim palecky a moc ti to preju..moc se tesime az se k nam pridas i s mimiskem :wink:
30. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
ahoj car:slight_smile:
30. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
mona..ahujky :wink: jakpak se mate?
30. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
no my se máme fajn, sice jsem trošku nachlazená, ale už je to lepší:slight_smile: už jen rýma:slight_smile:...A co vy?? Už máte na malou jméno?? my se ted o jméně nějak nebavíme a to mě štve, přítel furt vymyšlí:grinning:....
30. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
mona..no manzilek ma za ukol vybrat mezi Sofinkou a Natalkou..Valeri jsme vyskrtli..tak vcera uz maly rikal Sofinko :wink: ....a co furt vymysli?a na jaky to zatim vypada nejvic?
30. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
carcul my u hollky chtěli Sofinku taky a hned jsme se schodli, ale ted u kluka prostě nevíme. No já bych chtěla strešně jméno Matyas, přítel ted nadhodil Simona, ale mám strach, že nás za to jméno bude nenávidět:grinning:..Co jste měli na kluka vy?? pro inspiraci?:grinning:..přítel vymyšlí, aby se to hodilo k jeho příjmení. :confounded: a vadí mu ve jméně Š, když ho má taky v příjmení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj holky, carcul mrkni do alba dala jsem tam některé fotečky :sunglasses:
30. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
miso,jdu juknout :wink:

Me se hrozne libil Mathias,manza nejdriv souhlasil a pak ze by mu rikali mates a to nechtel..matyas se mi taky libil ale znamej ma psa tim jmenem-tak proto mathias :wink: ..pak ete tobias..ale kdyz jsme mysleli ze je to kluk nemohli jsme se dohodnout,tak jsme to neresili (dokud nebylo jiste pohlavi)
30. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Mišo krásné fotečky moc a překvapily jste tatku jak jste chtěly :slight_smile: . Já se budu fotit konec listopadu, už to mám domluvené:slight_smile:

carcul příteli taky vadí, že by mu říkali mates, takže jsem fakt v koncích, hlavně má tak blbé přijmení :angry: :grinning:...nepříjde ti ten Simon blbý?? protože na tom jsme se tak trochu schodli, ale fakt nevím :confounded:
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po spani.

Monako, poustim si pisnicku. Ja fandim Chodurovi, je to dobrej magor. :slight_smile:

holky, mam problem s velkou. od pondelka jsem nebyla a uz jsem takova nafoukla. ted delam peceny kure, tak se mozna z te majdy po...aspon doufam.

carcu, ja cekam na vysledky amnia. na UTZ se jim nezdal nos, pry dvakrat mensi nez by mel byt. :confounded:
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
mona..no me se libi vic Šimon...a matyas nebo mathias je proste krasny :grinning: ..

miso,supeeeer fotecky :wink: velka pochvala..co na ne tatka?

mabe...vse bude ok,uvidis..na screeningu nic nevyslo,tak bezta dr jen plasi :angry:
30. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
no rikali, ze maly nos je znamka downa, samozrejme nemusi, ale doporucily me plodovku, tak jsem sla. ja si rikam, kdyz NT vysel uplne paradne a triple testy spatne na rozstepy a ty nemam vubec, tak snad to bude ok. a mala ma nos po me, zerpry jsem ho mela taky malej.
30. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
misi, krasny fotky. ty jo, uz takovy brisko, me oproti tobe pripada maly, ale jeste mam mesic a pul cas to je pravda
30. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
carcul ono první návrh byl Šimon, to je krásný, ale příteli vadí to Š :angry: ..prý že Šimon Zálešák je blbé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak jsem řekla Simon a on hned, že jo :grinning:...no musím se s ní o tom pobavit, on má totiž na všchno dost času:grinning:
30. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
mona..ty chlapy jsou ale nimralove,vid :grinning:
30. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
holky, hodila sem aktualni brisko do alba. tak to vypada, ze rosteme, rosteme
30. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
car no to teda jo:grinning:
30. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
mabe tak to určitě rostete, parádní bříško :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
monako, diky. ja az sem se vyfotila, tak jsem videla, ze fakt jo. nevim, jestli ho nemam mensi, ale roste, vsak je to holcicka, tak nepotrebujeme mit 4kg :slight_smile: :grinning:
30. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jdu zase lezet, mrknu vecer
30. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
mabe,rostete krasne :wink: krasny brisko

mona...ale z by to chtelo resit,coz at prckovi muzete rikat jmenem :grinning:
30. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
chjooo nikde nikdo?tak jdu odpocivat
30. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
car já právě vím:slight_smile:

já ted dělala šneky z listového těsta, dostala jsem na to chut:grinning:
30. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
holky díky, nedala jsem je všechny některé se moc nehodí....
tatka je překvapený to jo ale u nás nic nového se chodíme fotit pořád tak to není až tak divoké
mi se právě líbí max takové bříško i fotograf říkal že moc nemá rád takové ty břicha 14 dní před porodem že to nevypadá moc pěkně na fotkách a nic moc nejde vymyslet
hehe Vám se zdá že mám velké břicho??? tak je to druhé dítě brzo po Sofi ale ve skutečnosti je mnohem menší to je tak schválně vyvalené jsem tam úplně prohlá i když to nejde vidět to jen pro ten efekt
Carcul Mathias se mi nelíbí jestli tak Matyas to jo ale s tím měkkým a h ve jméně už moc ne přijde mi to už moc
a Simon byl taky můj adept protože chci všechny děti na S nakonec bude Sebíšek :grinning: neboli Sebastian
30. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
monako, ty ses sikulka. my sme mely to kuratko.

tedka volala tchyne. ma v prenatalu znamou a ona se dneska divala znova na ten UTZ a rikala, ze nos je opravdu mensi nez by mel byt, ale jinak vsechno ok. A vetsinou pry je downuv syndrom i s jinou vadou, nebo ma mensi nohy a tak. takze zase dalsi maly pozitivum, i kdyz to nemusi nic znamenat.

manza sel na basket, tak tady budu chvilku s vama.
30. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, krásné fotky...moc vám to na nich sluší...tý jo a to bříško...nádhera :dizzy_face:

Market, až budeš mít čas, tak recept písni :wink:

Suny, myslím na Tebe :pensive: Musíte to nějak vyřešit, až se narodí maličký nebude to o mnoho jednodušší :pensive: Ake věřím, že to zvládnete a poradíte si :wink: Musíš manžovi domluvit :wink:

Mona, já jsem zase na večer nějaká víc nachcíplá...po ránu to bylo super a teď zase na nic :frowning2: Koupila jsem si nějaké přírodní léky, tak třeba pomůžou :pensive:

Carcul, já jsem dneska v lékárně chtěla ten Bioparox a lékárnice na mě čuměla, že v těhu se to nedoporučuje. Ještě mi to ukazovala na počítači a fakt to tam bylo.To nechápu :confused:
30. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
ahoj Luci bioparox v těhu ne mám a tím své zkušenosti u Sofi mi doktor pěkně vynadal.....
30. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
luci, ja Bioparox v minulym tehu mela. predepsala me ho obvodacka. :confused:
30. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.