• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, tak já se v tom nevyznám :confused:
30. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
no mi taky ale gynekolog mi řekl at to neužívám
30. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Tak teď mě chytlo píchání v děloze a do toho křeče v podbřišku úplně dole...jsem se dopalzila na sedačku a pořád to bolí...holky, pomóc!!!!!! :fearful: Snad to přejde a nebude to trvat věčně :pensive:
30. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
luci, nebooooj. pekne odpocivej a nic nedelej
30. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Mabe, mě už to štve...pořád něco...nemůžu mít chvíli klid :frowning2: V úterý mám Utz a poradnu, tak to s ním proberu, dostala jsem na tyhle potíže Magnesium a mám pocit, že to vlastně jím zbytečně :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
tak se poradis s dr., kdyby to bylo nejak moc, tak bych nevahala jet na pohotovost. ale to te nechci strasit, oni by ti treba daly neco ucinejsiho. pekne se prodychej zhluboka do bricha - to nam rikaly na cviceni a bud v klidu.
30. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Luci já jsem to měla u Sofi, doktor mi říkál že se roztahuje děloha že jsou ty křeče ale nevím zkus to říct v poradně.
Neboj to bude dobře musíš myslet pozitivně a budeš se cítit lépe.
30. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Holky, já jsem mu to říkala už minule...při kontrole bylo vše ok, tak mi říkal, že si při větších potížích mám vzít Magnesium navíc. Taky mi říkal o té děloze a roztahování...No, budu ležet a uvidím :wink:
30. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
no vidis, tak si vem navic magnezko a hlavne nozky hore a lezet
30. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky, děkuji Vám za rady :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
luci, neni zac
30. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
tak jsem byla u našich se uklidnit, jsem fakt dneska hotová napuchlý oči prostě fakt super den no.

nemám na nic náladu prostě depka jak kráva. aspon mě to břicho už moc nebolí.

Ani vás dočítat nebudu protože mě hrozně pálí oči
30. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky suny, tak jak je?
30. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky Mabe, bylo líp.
co ty kočko, držíš se? moc se hlídej at je malá v pořádku i když teda je ale jako aby to bylo uplně v pohodě, do neděle lež. a papáš?
30. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
ja teda nic moc. nervuju se, ale jak jsem psala nahore. tchyne ma v tom prenatalu znamou a ona se znova divala na UTZ. Rikala, ze ta nostni kustka je mensi,ale jinak vsechno ok. A ze vetsinou ten downuv syndrom je spojen jeste s jinou vadou. Tak zase vetsi procento. ale ja jsu fakt na nervy. vim, ze nic neovlivnim, ale....ja nechci o mimiska prijit. :confounded:
30. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Mabe nepřijdeš a když tam má známou tak proč ti ty výseldky nedají dřív???
30. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
to nejde, protoze se to musi vedet predem, ze je chces driv - nejakej jinej postup. ty dr. nam to nenabidly a ted je pozde. jezis, to jsou nervy.
30. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
No tak to teda nevím, kamošce řekli že je může mít do týden za 1500kč nebo co. tak to dala páč ty nervy jsou hrozný.

Ale mabe víš co nechápu??? že na triplech ti down vyšel ok tak nevím co plaší
30. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
ja si myslim, ze se chteji kryt. nos je pry dvakrat mensi nez ma byt. ale kustka na NT uz byla, tekutina byla 1,5mm.
30. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
V tom se nevyznám ale logický to není když na downa ti triply vyšly ok tak proč najednou plaší????

Myslím si že ti doktoři fakt nervujou a my pak máme být v klidu. :frowning2:
Neboj se Anička se nedá a navíc je v pořádku fakt.
30. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
protoze mame polovicni nos a rikala dr., ze to muze byt znamka downa a jestli to chci vedet na 100%.
30. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
musi byt v poradku, vzdyt to uz by bylo moc. dneska me kopala dopo, tedka zatim nic. tatka ji chtel citit vcera vecer, ale uz nechtela kopnout potvurka. :slight_smile:

ted nevim, co delat s tou zacpou. picha me v brichu kvuli plnym strevum, ale nejdu. :unamused: a uz je to 4. den. tlacit moc nechci kvuli te plodovce.
30. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
dyt je to holčička nemůže mít nos jak pinokio.

Mabuško neboj se,všechno bude dobrý, uvidíš a bud v klidu i když ode me to sedí. že když se dneska nervuju od rána :grinning:
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
suny, diky. ale vsak vis.

manza je na basketu, pak mozna pujde s klukama do hospody. asi se budu divat na hadej, kdo jsem a pak 13.komnatu a Uvolnete se prosim.
30. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
No to je normální malej jak ucítí manžela tak nic taky. to je fakt normál ale je fajn že už te kope
30. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
No s tou zácpou ted počkej a ž to pude samo ještě vydrž dyžtak.

hlavně nekoukej na modré z neba to ted nedáš. já nevím co budu sledovat dneska.

Došla mi zimní kombinézka od nextu jsem nadšená.

Ale dneska jsem měla taky strach jaks jems e nasrala tak jsem brečela vzteky a tak sjem se o malýho bála ale kope vesele celej den dál
30. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
no kope, jak jsem psala, je to takovej tukanecek, takovej pulz nebo jak bych to popsala.
30. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
no vim jak to myslíš ale neboj malá pak kopne takovou prdu že se lekneš neboj se. fakt.

já když sedím a malej kopne tak se mě hýbe už břicho
30. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
suny, tak to mas paradniiii.

na ten srazik jeste musime pockat, tedka se setrim.
30. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
a co budes delat vecer?
30. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.