• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, tak jsem ležela a už je líp :slight_smile: otázka je, na jak dlouho :pensive:

Mabe, jsi strašně statečná a máš můj obdiv...strach není nic, za co by jsi se měla stydět...ale čas rychle uteče, výsledek bude negativní a ty si budeš těhu užívat se vším všudy :wink:

Suny, na Tebe taky myslím kočko...a co vaši? Co Ti na to všechno říkali? :confused:
30. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
luci, uz se tesim az budu klidna a budu si uzivat tehu. jak tu svou holcicku tak budu milovat, fakt. jak mam toho za sebou tolik, tak si tehu strasne vazim.
30. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Suny, mě dneska maličký moc nekope :frowning2: Jsem cítila tak dva kopanečky za celý den, tak uvidím, co později večer. Ale včera byla akční až až...kopal mě celý den a byly to teda pecky :grinning:
30. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Mabuš, já budu ležet a koukat na telku, jsem hotová a musím se uklidnit.

Luci no našim jsem to neřekla prostě mamka to poznala a já jinemít tak dneska skáču z balkonu asi je to fakt síla. na mě no a vylekalo mě to břicho.ale u našich jsem si odpočla zasmála a seru na všechno nestojí mi to za to.
kubíček je nejdůležitější.

Mabe já si myslím že např. já si těhu enbudu užívat vůbec protože se furt strachuju a nejsem asi jediná. takže envím s tím užíváním no.

Luci a jak je tobě? snad už dobrý no.
30. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Luci to jsou pecky co? mě lítá celý břicho, taky má den kdy kopne minimálně ale jak sjem brečela tak kopal fest
30. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
suny, vzdyt vysledky mas ok, tak se tes z tehu. a holt ty problemy budes muset zkusit nejak rozdychavat. :confounded: ale jak ze? :confused:
30. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Suny, já se kolikrát až leknu :sweat_smile: Ale je t sranda...zatím...ono nás to později asi bude docela bolet :fearful: :grinning:
Je dobře, že máš super mamku...a prosím Tě, z ničeho neskákej :angry: :wink: A co manžel, už jse doma?
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
No já se furt bojím o malýho i když testy jsou ok , dvě kamošky o mimi přišly během měsíce byly zdravý a jedna potratila v 29tt a druhá porodila mrtvou holčičku, tak že prostě je to síla no. a já fakt nevím.

No ty problémy jsou tady a navíc budou, protože manža jinou práci nechce. prostě nevím a už jsem fakt nasralná
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci on je doma celej den.

Ale pekelně se lekl když jsem ležela na sedačce že nemůžu dýchat a bolí mě břicho. tak uvařil oběd a vycítidil celej byt ale prostě to tím neodčiní
30. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Mamka je zlato nevím co bych bez ní dělala a to ještě vyprala a vyžehlila plínky. prostě mi pomáhá jak hrom a ta kráva tchýně není shcopná ani zavolat jak mije. debil tak už mě sere taky a nepůjdu tam na vánoce a bude
30. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Suny, a bavíte se spolu doma normálně? No, s tchýní Ti neporadím...to bych normálně přešla a kašlala na ni :wink:
Řádky o tvých kamarádkách se mi četly hodně špatně :cry: Život je někdy opravdu krutý...musíme věřit a doufat :pensive:
30. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky, jdu dát sprchu a umýt si vlasy..budete tady ještě? Pokud ne, tak Vám přeju klidnou noc a hlavně bez strašlivých snů :wink: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Néééé já vás nechtěla vylekat jen že toho je kolem mě hodně no.

No já ani ne, protože mě to sere takovej sobec ale on se snaží ví že to přepískl. ale mě trvá dýl než prostě jsem v klidu no. navíc mě to mrzí protože malje už vnímá a slyší. tak příště po něm mrksnu talíř a budu potichu
30. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Luci, já už si jdu lehnout. měj se krásně a at malej kope. :grinning:
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
holky, tak pekne odpocivejte. musime myslet pozitivne, ale ja su ta prava, ze? :confused:
30. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
AHoj holky, jdu vás pozdravit, odpoledne jedeme slavit babiččiny narozky.
Jinak noc stála uplně za prd jsem zase moc nespala.

Jak vy???
31. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj suny, co bylo v noci? ja taky moc nespala, bolely me streva z te zacpy a zdal se me sen o mrtvym mimiskovi - nebyl muj, ale sen hnusnej
31. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak já od rána peru a uklízím a za chvíli se chystám vařit:slight_smile:....Venku je dneska moc hezky tak bych chtěla někam na vzduch se projít, at nesedím pořát doma:slight_smile:

Co u vás nového???
31. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Mabe prosím tě ty sny jsou síla co???

No nemohla jsem spát, furt sjem se převalovala prostě to nešlo no. takže hrůza děs.
Dneska mě holky bolí v podbřišku jako na ms tak mám trochu strach. chjo. že to nic není???

Mony teda ty seš dneska tak akční?? já jsem před chvíli vylezla ze sprchy umyla si hlavu a ještě si ji musím vyžehlit protože vlasy hrůza pak najest máme kuře a rýži a pak namalovat no a kolem druhé asi jedeme no.
31. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
suny, ahoj, sny jsou drsny, proste psychika. porad jsem jeste nebyla na velke. nevim, co mam delat. uz mam moc nafoukly bricho a tlaci me to a co chudak anicka utlacena :confounded:
31. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem dorazila ze skoly,konecne doma :grinning:

jakpak se mate??docetla jsem jen stranku a dal ne..

luci..tak to nevim,ja cetla ze bioparox se muze a tehule ho pouzivaj..cert aby se v tom vyznal
31. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dneska jsme byli na obědě u našich a pak uklízeli celý dům :rolling_eyes: Jsem ráda, že už to máme za sebou...mě dneska nějak otrnulo ani bříško nezlobí a maličký kopal dopoledne i odpoledne...mamka mi dala ruku na bříško a dostala pěknou pecku :grinning:

Car, ty chodíš do školy? A jak se jinak cítíš?

Suny, hezky si užij oslavu...aspoň přijdeš na jiné myšlenky :wink: To bříško nic není, já byla včera taky vybobkovaná a to bolení pak přešlo, ale nic s medem tyhle stavy :confounded: :confounded:

Mabe, tak co zácpa? Už je líp? Zkus kompot...to mi radil doktor a pomáhá to :wink:
31. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
luci,jojo chodim :wink: dalkovou-jednou za tri tydny :grinning: v pololeti prerusim a nastoupim pristi zimu..a jinak jsem na chcipla ale jde to,za to manzilek je nemocnej radne,snad nas nenakazi..a co ty?uz je lip?
31. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Car, já jsem školu přerušila a začnu až příštím zimním semestrem :wink: Mám teď klid a je to lepší, já jsem hrozný stresor a teď v těhu bych se o zkouškovém asi zhroutila :grinning: Tak se tam drž :wink:
Kašlu už méně, beru nějaké přírodní léky, které uklidňují průdušky a tak nějak pomáhají při chřipce :wink: Má se to užívat 3x2, ale já beru jen 3x1 :wink:
Dneska jsem se u mamky tak přejedla, že jsem si říkala, že už snad nic nebudu jíst...no, a mám zase hlad :grinning:
31. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
luci,tak sup bez se nadlabnout :slight_smile: jinak uvidim jak to budu zvladat ,snad to dam..a pri nejhorsim m pry odlozi i zkouzky na pristi rok,kdyz bude treba
31. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Car, tak už jsme se navečeřeli :slight_smile: Udělala jsem chleba ve vajíčku...to bych teď mohla jíst pořád :grinning:
Tak to máš super s těma zkouškama, ale jak se to pak nakupí, tak to taky nebude lehké :pensive:
Takže doma marodíte? Minule byl manža nemocný a já jsem to okamžitě chytla taky :rolling_eyes: No, teď dlabeme ovoce o 106, tak doufám, že to bude mít nějaký účinek :sweat_smile:
31. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
luci, zacpa porad. :unamused: mela jsem v poledne teply mliko, pak smetanu, kompot ne teda celej, tedka jsem si dala jabko a dam si asi jeste ten kompot, jo a jogurt. sedla jsem si na zachod a nic. je pravda, ze dneska jsem jeste lezela, tak jak se to ma hnout. pujdu to jeste zkusit za chvilku. uz me to zacina pekne tlacit a stvat.

anicka dneska jeste nekopala, je tam chudak asi utlacena. a uz zacinam mit nervy. ale vzdyt zacala se ozyvat teprve pred trema dny, tak co bych chtela, ze?
31. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Mabe, s těma pohybama to ze začátku nebude tak akční :wink: Já i teď mám dny, kdy prcek kopne třeba jen jednou za den a pak trošku večer. Takže se neboj, ona se časem pěkně rozkope :slight_smile:
S tou zácpou bych Ti ještě poradila ten čípek, o tom mi doktor taky povídal, že to těhotné používají, když mají tyhle potíže...nevím přesně, jak se mu nadává, ale v lékárně by ti určo poradili :wink:
31. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
no, uvidime,jestli zitra pujdu a kdyztak si koupim odpo v lekarne cipek.

tak ja teda jeste anicku necham. ale uz jsem ji rikala potvuro. :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Mabe :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.