• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
kde mame dneska suny? nevim, na co se budem s manzou divat. zitra bude manza celej den na zahrade rozdelavat palety, tak vas navstivim.
31. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Mabe, Suny šla na oslavu narozenin :wink: My budeme koukat asi na Zpívání na CT1 :wink:
31. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
ja taky premyslim, protoze na tu Novu se me moc nechce. :confounded:
31. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Já už jsem to viděla, není to špatné, začátek je sranda, ale pak už mě to moc nebavilo... :sweat_smile:
31. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
no tak uvidime
31. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, já byla na oslavě narozenin :grinning:

Dojeli jsme tak půl hodky je to a manža musel po cestě zastavovat, prostě bych už kilák dom nevydržela čurat tak jsem musela do křa , no ten se smál pako jedno.

Jinak u babi nic moc prostě ta oslava tam mě nebaví. bylo tam hlučno tak Kubík nekopl ani jednou.

Zítra jdeme ráno k našim montovat tu moji postýlku se na to fakt těším, su zvědavá jeslti se nám ji podaří postavit. :grinning:

Na nově nic moc není ten film je hezkej ale tak jednou a podruhý ho vidět nemusím tak nevím no.
Hlavně doufám že bude lepší noc jak včera teda.

Tak se mějte krásně a zítra asi k večeru se na vás přijdu podívat. papa
31. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já přišla před chvíli domů, byla jsem s mamkou a segrou na palačinku, mnam:slight_smile: a ted jsem sama a nevím jestli si mám lehnout nebo co. Ach jo to je na prd být doma sama :frowning2:
31. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska uz sem se vykakala. :slight_smile: ulevilo se me, snad ta zacpa nebude trvat. manza tedka jel na zahradu rozdelavat palety na stavbu. prijde az kolem 17h, tak mam cas pro sebe. chci udelat poradek ve vecech, co uz neoblecu, uvidime, jestli se do toho dokopu. jinak na obed mam rizoto ze vcera. a navecer pujdem k tchanovcum. jinak v noci jsem se dneska vyspala.

holky, je mozny, ze je anicka vic na jedne strane? pripada me, ze bruch naprave strane mam vyvysenejsi. :confounded:
1. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
1. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
tak nakonec jdu ke svagrove na obed. bydli o dve ulice dal. manza teda nejde, ale ja jo, budou tam i tchanovci. ona je sama, je o rok starsi a takova jina, ale da se s ni.
1. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
tk vidim, ze si uzivate nedeli odpocinkem. jdu na ten obed. a jdu v teplakach, kdybych se prejedla.....uz mam hroznej hlad. :grinning:
1. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já dneska budu asi opět sama a vůbec nevím co dělat, při takovém hnusném počasí. Co máte vy v plánu??

mabe to je stejný kočár co chci taky, jen v jiné bravě, ale je moc krásný:slight_smile:...Tak se pěkně napapej, já budu dojídat ze včerejška:slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky

me manzilek marodi a ja ted varim zelnacku...

no mabe a mona-pekny kocarek mate vybrany :grinning:
1. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahoj carcul, už je jinak manžovi lépe?

já ted vylezla z vany a uvažuji co budu dělat, nechci zase sedět doma :angry: .

jinak děkuji za pochvalu:grinning:
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj, jdu na Vás jen kouknout. manžel te´d šel za bráchou domluvit hlídání na zítřek :slight_smile: a malej mě dneska přesvědčil abych upekla perník :slight_smile: , už se s nim láduje a já neděm jinak nic. Odpoledne přijde na chvíli tchán kouknout na malýho, viděl ho naposled v srpnu tak se tady staví než půjde na hokej :wink:
1. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem po spinkani. obed paradni - mely jsme polivku kureci a maso s bramborovou kasi. akorat jak jsem prechazela tech 10 minut venkem, tak jsem nejak zmrzla. je uplna zima, hruza.

monako, barvu jeste nevim, ale vim, ze chceme travel.

carcu, mnam zelnacku, tu ja mam strasne rada, ale nevim, jestli bych ji zvladla. udelala si mi chut, mozna si ji zitra udelam.

monako, ja tedka umyju nadobi po 5 dnech. ne teda petidenni nadobi, manza umyval, ale ze uz neco udelam. :grinning: , pak si dam caj s rohlikem a maslem. jedla jsem pred 2h, ale uz mam zase hlad. a tak za hodku dojde manza, dostane vcerejsi obed a jdeme nakupovat a k tchanovcum. koupim si nejakou bagetku a pikantni pomazanku, mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky od rána jsme byli u našich, byla tam i švíca s přítelem tak jsme kecaly a manža s tatkem dělali postýlku, už je sestavená a je super akorát ještě natřít.

Jinak máme asi problém páč postýlka je na šířku 66 cm a na délku 115cm tak nevím jak tam bude sedět matračka 120na 60. nemáte některá doma matračku že byste mi ji změřili jestli má opravdu tolik kolik má mít??
předem děkuju.

Bolí mě dneska hafo záda a to už ted odpol tak večer polezu po zdi asi.
1. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
suny, ahoj, tak uz postylku mate. :slight_smile: dneska je zima jak svina. ty zada te teda trapi. :confounded:
1. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj Mabuško no záda jsou hrozný fakt trpím. no dneska příšerně. máme postýlku ale nevím jak s matračkou bude boj no.

Mabe prosímtě když čistíš rychlovarnou konvici tak přípravkem pak jsem to dvakrát vyvařila obyč. vodou a dvakrát vypláchla mylsíš že to stačí????
1. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
suny, ja myslim, ze staci. :wink:
1. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
no já mám ted dilema s tou debilní postýlkou fakt, nevím. musím se někoho zeptat kdo má starou jak bude mít tam tu matraci je to na hovno už jsem fakt nasraná nic mi nevychází
1. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
holky já až ted obědvám, nějak jsem neměla chut na jídlo takže do sebe ted tlačím fazolovou polévku a market mi udělala chut na perník tak přemýšlím, že ho udělám:slight_smile:.

mabe já taky zatím nevím barvu libí se mi ta zelená, ale to se rozhodnu až ho budu kupovat:slight_smile:

suny tak to je fakn, že máte postylku ok, ta po mě už je trochu kaput, taky jsem se na ní dívala:slight_smile:
1. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Mony je to na hovno takvoá postýlka právě říkám že jsem nasraná akoupíme asi novou protože nám tam nebude sedět žádná matrace.prdele pardon za ty slova ale jsem fakt vytočená
1. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
suny já si myslím, že by to mělo sedět, postylky se dělají rozměrově pořát stejně ne???...jako taky nevím, jen si to myslím....zkus se na to zeptat v obchodě, že máš starou postylku a jestli by seděla matračka do toho.
1. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Mony neseděla mám to změřený a na délku nám bude 5cm vyčnívat a na šířku 7cm chybět je to na hovno a jsem fakt vytočená tak jsem to jen řekla manžovi a ten zas nadává že se mi nic nelíbí že tu postýlku dělali celej den a na nic. debil a že děcko nebude mít na čem spat je mu u prdele fakt at táhne do práce to je nejlepší co může udělat.
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
suny a ono se nedá koupit matračka tak aby seděla? To se dělá jen v jednom rozměru???
1. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
no ve dvouch a ani jeden tam nesedí
takže jsem nasraná a stejně budeme kupovat asi novou mě hrábne fakt
1. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
no jo no, tak to ti už neporadím. Já budu mít pujčenou po švagrové....
1. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
No mony já jsem z toho na prášky. prostě to fakt nechápu no takže koupíme matračku a děj se vůle boží ale prostě si myslím že to tam sedět nebude no. jsem fakt nasraná a radši jsem už dneska nepůjdu abyste neměly ze mě depku ale prostě zuřím no.
1. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Sunny a co koupit tu větší a dle toho jí zmenšit? Vim že třeba menší rozměry má ita z Ikei tak se zkus někde kouknout na diskuze jak tam udělali tu matraci. tohle by mě taky naštvalo, tak a´t tě manžel poradí jak to udělat, amtrace tam prostě musí být na pevno. Snad něco vymyslíte, byla by škoda kupovat novou postýlku, ale co naděláš, je to jedna z nejdůležitějších věcí pro mimčo :wink:
1. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.