• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni, ja ti tu kachnicku zavidiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Moni, máš IP :wink:

Mabe, už máš vyžehleno? :wink: Já jsem šopula oběd do trouby a už se peče...Manža začal žehli, je to fakt zlato. Já jsem za to umyla kouplnu a wecko :wink: No a už se ničeho nedotknu a budu se válet :grinning:
9. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Moni ty se máš, nemusíš vařit a pořádně se nadlábneš :dizzy_face:
Moni kamarádka byla ve 26tt taky v Havířově a čím později jdeš teda myslím nějak do toho 27tt, 28tt tak tím je to lepší, mimčo je větší a fotečky , záběry a tak jsou pak lepší, já jdu taky později až kolem toho 25tt. :wink:
9. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
luci, nezehlila jsem jeste - asi odpo. tedka taky delam obed.

holky, hodila jsem aktualni foto bricha - to jsou speky hruza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
mabe pěkně :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
moni, myslis, ze je to pekny. me se to moc nelibi. libilo by se me pekne vyrysovane tehu bricho. toto je spekata kula :grinning:
9. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Holky tak jsem zpět, bohužel ještě v práci, ale to za chvílku zabalím:grinning:...jsem přežraná jako prase, bylo to dobré, ale už jsem měla lepší :wink: ...

Moni já bych proto chtěla jít později, i když mě ani stejně dřív nevemou, pry jsou to čekačky, takže abych se objednala co nejdřív.
9. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
mabe nebojse, to ještě příjde kdy bude pěkné kulaté bříško, to bude co nevidět, ted se ale pěkně zakulacuje :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
mabe máš krásný bříško, já tam žádný špek nevidím :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
moni, jo jsem pekne spekata. :grinning: ale pro mimiska vsechno.

monako, ja ti tu kachnicku zavidim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: cekam az se udelaji hranolky a taky papkam a pak si schrupnu.
9. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
monako, ja ho teda vidim. neni to jak na minule fotce, ze mam jenom podrisek, tedka se rozsiruju uz pod kozama. :grinning:
9. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
No později jít můžeš, jen se tedka obj. taky se budu obj. dřív a řeknu jí, že bych chtěla jít později. Ono možná stejně než Tě obj. tak už budeš nějaký ten týden zase navíc
9. zář 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni to jsem našla na netu co mi poslal Luca :

Kdy je vhodné 4D záznam plodu provádět?

Nejvhodnější období pro záznam plodu je od 14. do 23. týdne těhotenství. V období od 17. do 23. týdne lze pozorovat trojrozměrně plod a jeho obličej (se zaměřením na rozštěpové vady a končetiny). Po 24. týdnu je kvalita vyšetření omezena velikostí plodu a zmenšeného volného prostoru (plodové vody) a zpravidla je možné zachytit pouze část plodu (např. obličej).

Mabe vůbec to neřeš, břicho se napíná, takže za chvilku ti ten pocit zmizí:slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
:confused: Moni kamarádka byla na 3D ted přesně nevím jestli 25, nebo 26tt a miminko šlo krásně vidět celé.
Ted jsem jí psala at mi pošle stránky na Havířov a už je nemá, tak si mám zadat normálně do vyhledavače.
Má natočené video a krásné fotky miminka. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
No mě doktor řekl, že jemu se to dělá nejlépe ve 25tt tak mě to taky zaskočilo...Jo a 3D a 4D UTZ je stejný jen 4D UTZ dělá rychlejí fotky...přemýšlím, že půjdu k tomu svému lékaři na fifejdy, přece mě už zná a bude třeba na mě hodnější :grinning: a tam to dělají za 700,-. jen nemůžu sehnat stránku na fifejdy, abych tam zavolala a na vše se poptala :unamused:
9. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak jsem po jidel, mnam. jsem prezrata jako ty monako :wink: . tedka se dodivam na katastroficky film o zkaze zeme a pujdu si lehnout. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky, když jsem tam volala já, tak mi říkali, že kolem toho 18tt - 23tt je to nejlepší, tak nevím...Já jdu právě v tom 18tt, tak jsem zvědavá.
Já už se za chvíli taky napapkám, zapekla jsem makarony s balkánem, smetanou a anglickou...už se na to těším :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
luci, nedelej me chute! ja fakt zacinam byt nenazrana
9. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
luci já už ty makarony chtěla udělat dávno, mám pořád napsaný recept, ale přišla jsem na to, že vlastně nevím co jsou makarony:grinning:...myslela jsem že těstoviny, ale ty jsem nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak my už jsme po obědě, musím ted uklidit a uvažuji, že bych si taky zdřímla, jsem ko :frowning2:
9. zář 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak holky půjdu asi do zábřehu, píšu si se známou a její dr. má nový ten UTZ a bere i mimo své pacienty a chce za to okolo 800,-...Tak asi půjdu tam:slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Moni, makarony nejsou podmínkou :wink: někdy to dělám i s Pennne těstovinama :wink: :slight_smile:

Holky, já jsem se včera vážila a měla jem o půl kila míň, než před týdnem...bříško se nafukuje, ale kila nikde...to nechápu :confused:
9. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Luci mě taky začala padat váha dolů a behem 14ti dnů pěkně naskočila nahoru, to se prý děje v těhu :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky jdu si lehnout, snad se trošku prospím, už si připadám jak chodící mrtvola. Zatím papa
9. zář 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Moni, fakt? Já se ale cítím, jako už bych měla 10kg nahoře...pořád taková nafouklá a od včerejška mám pocit takového napínání, roztahování břícha...Ale na váze to není poznat :fearful:
V pátek budu s kamarádkou, která rodí na konci listopadu, tak budu sbírat rozumy a informace :wink:
9. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Moni, dobrou :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky, dobrou, jdu taky :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Luci to napínání břicha je fakt někdy brutál, občas to fakt bolí. Jinak mě všichni říkají jak jsem zhubla přitom už važím 60,5kg no masakr, takhle jsem nikdy nevážila:grinning:...jinak mě jeden měsíc váha šla taky dolu, pak šla na původní váhu a zastavila se, no a včera mě nějak sestra zaskočila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Já informace trochu sbírala včera, potkala jsem u rodičů kamošku která rodí na konci října, ty jo ta už má banděro a mě už moje začiná vadit :unamused:
9. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Moni, mě to napínání fakt štve...je to nepříjemné. Jsem si taky dneska říkala, že už mi začíná bříško trochu vadit a to jsem prakticky na začátku, takže to bude asi ještě sranda...Ale nejvíc se těším na to, až se začne prcek hýbat...tebe už to brzy čeká :slight_smile: Nebo už jsi něco cítila?
9. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Luci já už citím takových skoro 14dní, není to sice nějaké časté, ale občasné štouchnutí a vlnění cítím:slight_smile: Je to sranda:grinning:, ale strašně mě tlačí na močák, já myslela, že se miminko zvedne nahoru a pan dr. mi dělal ještě dole UTZ takže už vím proč chodím tolik na záchod :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.