• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
AHojky Markét, nikde není matrace 115 na 67 tak debilní rozměr máme jen my.
No a ten blbec ti řekne že nějak se to udělá to on dycky prostě idiot, mám ho dnes plný zuby teda od pátku mě sere. zajímá ho jen práce a nic víc. v pátek mě takvytočil že mě bolelo břicho jak hrom tak at táhne do práce stejně už jsem si zvykla že jsem sama doma. :angry:

No ona by byla hezká postýlka nová ale manža nosí za to co v práci dělá takovou almužnu že dva a půl litru na postýlku nemáme no tak prostě nevím . jsem fakt nasraná a on se debil sbalí a jde pryč tak na co ho jako mám?
1. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky..tak jsem doma a konecne v posteli :grinning: ...jinak jsem dnes okukovala dekorace na zed,tak mozna koupim zviratka(zoo) co myslite?a ruzne je nalepim...jinak vymalujem bile se svetlou kavou a povleceni bezov a zbytek barevny doplnky-myslite ze to bude hezky?..jo a dnes jsem si zas dala do nosu-v mcdonaldu-fakt zdravi:slight_smile: a pak koblizky a dalsi kopec zradla...a ted je mi zle...a taky jsem si koupila kabatek :grinning:

mabe..urco ji zvladnes je fakt lehka..manza si pomlaskaval :grinning:

sun...a proc jste to trosku neresili pred tehu?tu fin.situaci?jinak drzim palce at to nak zvladnete a manzelovi vysvetli ze decko potrebuje kvalitni matraci a na pevno..a ze chtel dite chtel takze s tim mel pocitat ze to bude treba..
1. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
holky pridala jsem bruch....uz je ho kus:slight_smile:
a taky jsem vam nerekla-uz nam dosla postylka a komoda,jen to musime slozit:slight_smile:ted ma dojit povleceni
2. lis 2009 v 00:14  • Odpověz
autor
dobré ráno holky,

tak já mám hned ráno na prd. Šef mi napsal, že mám opět zůstat doma, že peníze ještě nemá :frowning2: . Mám strach, že mi je už nedá... Posnídám a pojedu asi nakoupit, máme totalně prázdnou ledničku, přítel říkal, že zajde do obchodu, ale stejně nemám co dělat a těžké věci nechám v autě a to on potom vynese nahoru.

co nového u vás??

carcul krásný pupík :dizzy_face: , jinak to je fajn, že už ti ta postylka s tou komodou přišly, bude to krásné stavět a zařizovat pokojík co?? Uplně ti to zavidím:slight_smile:
2. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, já se jdu nasnídat a pak vás dočtu.

Dneska jsem klidnější už vím proč se manža včera tak choval.
2. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Jééé car to je normální já mám chut na kfc na twistříka nebo na mc donalda ale vždycky mě to přejde, ale odtahujou mě od tam heverem. :grinning: za těhu jsem měla asi dvakrát z mekáču a ted si to nelajznu. i když chutě by byly. ale když na to máš chut tak jednou za čas prostě normálka. :wink:
Dekorace na zed je krásná taky o ní přemýšlíme.
2. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
ahoj suny, tak copak jsi snídala?? tak už je dneska lépe?? tak je fajn, že jste si to s manžou vyříkali:slight_smile:
2. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
No on má s kolegou velkej průser v práci, teda ne manža ale kolega a manžu to vzalo, navíc se hodně pohádal s rodičema což já jsem nevěděla, tak proto no ale startovat na mě nemusel jsem se jen bránila.
Fakt se holky všem omlouvám za ten včerejšek ale už toho na mě bylo moc. :frowning2:

Mony no snídala jsem buchtu a kakao a je mi líp jen prostě ty záda to asi zešílím no.

Mony a nebude lepší když půjdeš na nemocenskou? teda já jako neívm jak ti to vyjde ale když nemá na zaplacení??? to je hodně špatný. :frowning2:
2. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
suny no to je to, že já ani nevím jestli se to oplatí někdy v prosinci bych mohla už nastoupit na mateřskou, on vždycky platil pozdě, ale vždy mi ty peníze dal, ale ted si fakt nejsem jista, ještě když ví, že už tam dlouho nebudu :frowning2:
2. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Mony určo ti je dá, to by si snad nedovolil ne? a jeslti to nedává nikomu tak si s ním promluvit, no taky potřebujete penízky a kor ted na malý.
Jejda to letí já koukám že už jsi 27tt :grinning: tak to se asi nevyplatí na měsíc, to by jsi měla uplrně nic to je fakt.
no a když seš dneska doma tak to ti bere z dovolené nebo to máš jako neplacený volno?? :frowning2:
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
suny to já nevím jak to bere, každopadně chci po něm, alespon to co mám ve smlouvě i když jsme byli vlastně domluvení na víc:frowning2: a jestli mě nasere, tak mu vyberu kancl:grinning:...musím doufat v to, že mi něco dá. Ráno jsem to už obrečela a přítel říkal, že se nemám bát, že to nějak zvládneme. Jenže já nejsem zvykla nemít svoje peníze:frowning2: a být závislá na příteli...
2. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
No jestli si tam něco cennýho odneseš :grinning:

S těma penězma to komentovat nebudu chápu tě, taky bych nedokázala říkat o každou korunu. :cry: ale já myslím že ti něco dá no. bude muset nebo jestli je vás víc tak na něho nastupte no, stejně po mateřské tam asi nepůjdeš zpátky ne??
2. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Mony IP
2. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
suny to si piš že tam už se vracet nebudu :slight_smile: ..nějak to musím překonat a pak hurá na mateřskou, už se normálně těším...
2. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
No jasný to chápu. Mony nevíš v kolikátým týdnu se chodí na mateřskou, já právě nevím.

To je síla co si ti zaměstnavatelé dovolují že?

Takže dneska valíš nakupovat???

My zítra jedeme odpoledne na 3D a pak pro autosedačku.
A přemýšlím když nebudu mít v obýváku ten košík na mimi tak asi koupíme sedátko.
2. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tady dneska od rána prší:((((.
Suny tak hlavně že alespoń víš proč měl blbou náladu, ale stejně to problémy neřeší vi´d:((((. jsem zvědavá jak to nakonec vyřešíte s tou postýlkou, nenapadlo by mě že před lety dělali jiný rozměry postýlek :unamused:
va 14h máme být na 3D a teda jestli bude furt pršet tak nevim jesli spíš nepojedem autem. chtěli jsme si udělat na trolejbus procházku ale v dešti teda ne :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj markétko, no tak to ten déšt dojde aji sem no pravý dušičkový počasí. :wink:

No to já jsem taky zvědavá, jak to vyřešíme. ne je to postýlka 120 na 60 a to mamka ví kupovalaji tenkrát takže se asi smrskla nevím.

no jeslti bude pršet to radši jedte ono aby jsi se nenachladila. tak třeba malý uvidíte a pak písni jeslti se vám ukázalo. my jdeme zítra
2. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem od 8h vzhuru, dneska v noci jsem pekne spala.jinak nemam nic v planu. odpocivat, na obed mam od tchyne maso na paprice s kolinkama.
2. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
jinak vcera se anicka projevila, dneska jeste ne. pripada me, ze bricho me zase nejak povyrostlo.

holky, ja mam strach. tedka jsem se divala a vysledky jeste nejsou, co bych chtela, je to jenom tyden.
2. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Holky tak já pofičím na ty potraviny a pak zase přijdu:slight_smile:... měj te se pěkně..

marki a držím palce at se vám mimišek pořádně ukáže v celé své kráse:slight_smile:
2. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Mabe, tak výsledky tamasi ještě nebudou není to brzo???

Vidíš Anička se bude projevovat to už poznáš kdy. :grinning: no a až ti bude líp tak půjdeme na dortík nějakej ju?

Máš hodnou tchýni aspon že ti uvařila.
2. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
suny, je jeste brzy, ja vim, ale cucim na to. a tedka jsem si uvedomila, ze co kdyz budou vysledky ko. takze se na to nemuzu podivat sama. budu to muset nechat vzdycky na vecer az s manzou. rada nekam pujdu. tedka jsem napla jak svina. musi to byt holky dobry, jinak fakt nevim....nechci prijit o mimiska. ach jo. :confounded:
2. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Mabe jak říkáš musí a bude to dobrý nic jinýho nejde ani to jsou dvě varianty, bud to bude dobrý nebo to bude dobrý :grinning:
a kdy máš mít ty výsledky???
2. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
v tom prenatalu rikaly do 14 dnu a ta znama od tchyne rikala, ze za 10 dnu by to mohlo byt
2. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
a ty jsi tam byla před týdnem??
2. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
jo, v pondeli
2. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
tak ještě počkej do středy. a výsledky budou ok, proč by nebyli když na triplech down vůbec nebyl?????
Ti doktoři nás fakt hafo plaší teda. :frowning2:
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
suny, snad to bude ok, ale fakt jsem nervozni. mala uz se sem tam ozyva, tak je to tezky.
2. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
No to je dobře že se ozývá aspon vidíš že je v pořádku fakt se neboj i dkyž toříká ta pravá která se stresuje vším.

ty jo pak to pudeme oslavit. a kdy jdeš na utz další???
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.