• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, to bude takovy stesti. :slight_smile: na dalsi ko jdu 19.11.
2. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
No bude ale ty sis to špatný už vybrala a navíc Anička je holka a ta si nenechá nic líbit. holky se umí prát.
2. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
suny, diky, ale dokud nebudou vysledky, tak to budou nervy. :unamused:
2. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
To chápu, je to hrůza mě stačilo 5 dní čekat na výsledky tripplů. prostě hrůza no.
ale pak jak ti spadne kamen ze srdce tak to je bomba.

Co máš dneska v plánu?
2. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
dneska nic. tedka uz je pul jedenacte, tedka s tebou plkam. pak se najim, pujdu si lehnout. nejak posledni dobou jsem ospala. a odpo budu budto zehlit nebo ten poradek ve skrini. ale asi zehlit. mam tady 4 pracky, tak pomalicku.
2. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
:grinning:
Mabe ale fakt pomaličku no žehlit bych měla taky jinak je tady všechno udělaný tak nevím jestli neumyju ledničku ale asi se napřed najím a uvidím. snídala jsem před dvěma hodinama a už mámhlad.

a taky přemýšlím co s tou postýlkou hergot jakou matraci a tak. teda to je to co mě na tom nebaví.
2. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
suny, myslis, ze bych mela jeste pockat s tim zehlenim? Je to uz tyden. me se chce mooooc spat.
2. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Mabe radši ještě počkej to není důležitý tak ještě do středy, fakt, at radši seš v klidu.
2. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
dobre, tak ja pockam. aspon roztridim teda ponozky a spodary. a utru prach.
2. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Suny no jo vlastě, my jdeme skoro stejně vi´d. manžel dorazí kolem 12h, pak po 13h dorazí jeho brácha hlídat malýho. tentokrát ho manžel teda musel přemlouvat, po to co malej předved posedně se ho bojí hlídat :unamused: .
mabe klid, výsledky máte až dýl ne? A kdyby něco tak oni volají, škod aže Vám nenabídli ten rychlotest, pro tvůj klid by s už věděla to hlavní.
Suny zkus se zeptat kdo má od Ikei, ta má taky jiný rozměry tak nějakou matraci tam holky dát musí ne. Asi bych vzala tu větší a pak to nějak zkrátlila, jestli to ale půjde :unamused: . Tohle je fakt na prd a zrovna u postýlky, tam to musí pasovat akorát, taky by se mě nechtělo kupovat novou postýlku když máte doma jinou. Docela mě štve že jsem po vikínovi prodala ale my jí tenkrát neplatili tak alespoň tak. Mě přišlo blbý jí mít ve sklepu když jsem si myslela že 2 dítě nebude a včera mě manžel řek že se musíme poučit z chyb a vše budeme schovávat, prý ještě nejsem tak stará a co když za pár let ještě zatoužíme po dalšim :slight_smile: . Tak jsem říkala že radši vše schovam a je teda paradox že s mojí diagnozou neplodnosti už budeme mít 2 dítě, manžel se smál aby jsme neměli Klabzubovu 11 :grinning: , ale jestli budu mít zase císaře tak mě stejně povolí možná ještě 1, ale kdo ví jestli :wink: . zatim jsem řekla že o 3 neuvažuju, ale to jsem říkala i minule o 2 :wink:
2. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
vysledky do 14 dnu pry. snad nezavolaji, to je spatnej signal.
2. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Mabe opatrně. :grinning:

Markétko, my dostali penízky od manžové babičky tak na novou postýlkumáme. tak asi koupíme matraci a když tam nepůjde tak koupíme hold novou postýlku no. akorát ted nevím jakou matraci je nejlepší.

Zítra jsem si to přehodila a jdeme na 11.10 chceme na 3D jen fotky víš tak to bude rychlejší a navíc video je zbytečně drahý já asi tuším co tam malej vyvádí. :grinning: a před tím valíme pro autosedačku

Markét na tom 3D jen udělají fotku a nekoukají jeslti je malej v pořádku???
2. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
holky, takze vy jste se rozhodly pro 3D?
2. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Mabe já jo chci vidět malýho už se mi stýská. :grinning:
navíc budeme chtít jen fotku a ne video tak to bude asi mín zátěž no.nevím
ale jo bavili jsme se o tom a fotečku si necháme udělat třeba se malej ukáže. :grinning:
2. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
a kam jdes do prenatalu na veveri?
2. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Mabe jo jo do prenatalu. prý to tam jde jak na běžícím pásu tak uvidíme.
2. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Z toho cenapu se mineozvali tak nevím jak a co s tím cvičením. :wink:
2. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
v tom prenatalu jsem byla na te genetice a plodovce. jojo, oni jsou na toto specializovani. a hodis nam fotecku do alba? :slight_smile: suny, asi maji v tom cviceni plno. :unamused:
2. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Mabe oni volají hned když je průser a když nevolají tak je to ok.
sunny my koupíme tu kokos molitan, blbá je jen ta molitanová. prý je dobrá i s tou pohankou ale nesmí to přijít do kontaktu s vlhkem a to se bojim a tak radši půjdem zase jen do kokos molitan.
Na 3D je to spíš jn pro koukání ale u nás to dítě taky projedou ale ne zase tolik. většinou je hlavní UTz ve 20tt a ten už máme za sebou. Mě mimčo kontorlovali i ve 21+0 a i jsme měli UTZ srdíčka a vše ok tak si myslim že miminko je v pořádku a te´d hlavně aby hezky koukalo i na nás a ukázalo co má mezi nohama, ale car psala že se malá neukázala a oni to poznají už i dle jiných znaků tak doufam že dneska už budeme mít ut jistotu. chce i DVD :wink:
2. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
No já vím paní říkala že snad od půlky listopadu ale cvičímsi doma na balonu tak to zatím přežívám.

Jinak určo ji tam dám pokud se nám Kubíček ukáže.
2. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
marki, hned znamena co?
2. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Markét jako že tam poznají že malýmu něco je? bojím teda :frowning2:

nám stačí fotečka jestli se teda nebude stydět, láska moje, fakt bych pro něj udělala maximum miláček malej.

Dneska jsme 23+2 takže 24tt letí to a snad to bude v pořádku.
2. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
suny, ty uz jses tolik tt? no teda. :confused:
2. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
hned znamená, jak to začnou kultivovat. Oni zjištujou víc věcí a právě DS jim vyjede jako 1 takže by volali hned. mě říkal doktor i při tripplech že když něco najdou tak okamžitě volají, přece jenom každý den je znát :unamused: . Ale co vim tak DS poznají i z víc věcí nejenom nosík. většinou i nohy, prsty a srdíčko. Ale vim že jsou to nervy ale pak zase budeš už v klidu do konce :wink:
2. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
No jo letí to. je to podle posledního utz. a na kontrolu jdeme příští pátek to je taky mazec to letí i ty kontroly.ale na každou kontrolu se bojím nevím proč.
2. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
marki, a asi nebudes vedet, jak rychle zacnou kultivovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli uz to bylo minuly tyden?

me prave rikala ta tchynina znama, ze se jeste sama divala na ten UTZ a vsechno ostatni je ok, a vetsinou down je spjatej s nejakou jinou odchylkou.

suny, jasne ze se bojime.
2. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Mabe, nevim kdy tě brali plodovku? Ale ten rychlotest je do 3 dnů tak myslim že už začít museli :wink:. Já jsem ráda že jsem se plodvce vyhla, u nás byli akorát ty cystičky v hlavičce ale dle posledního UTz ve 21+0 tamm už nebyly tak je to fajn. většinou se cysty udělají při vývoji mozku a sami pak zmizí a nebo to je i při edwardsovu syndromu, ale tam je těch vad hodně a ten se odhalí při 1 screeningu. zkus se moc nenervovat, i když vim že to nejde a uvidíš ž malá bude ok. hlavní je že 1 screening dopad dobře a že má malej nos je u holčičky snad dobře ne :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
tedka silim, ze mam jeden ztraceny hovor z 23.10. a najednou jsem si uvedomila, ze ja jsem byla na te plodovce 26.10 jsu debil. :unamused:
2. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
me ji braly v pondeli minuly. takze snad uz by to vedely. on tam byl svatek, ale...ja vim, prece nemusi mit frnak jak bohus. :slight_smile: a hlavne nic jinyho nicemu spatnymu nenasvedcovalo.
2. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Mabe klideček to je hrozný chudáku. to už by věděli a volali podle mě fakt jak říká Markét tak každej den je zas víc tak by tě tak dlouho nenechávali. enboj se.
jsem blbá, já tě tady uklidnuju a vyklepaná jsem taky.

Nebude mít frnák, je hezký když má holčička malej nosík, nechápu mě připadne že ti doktoři fakt hrozně znervoznujou.

Dělám si hranolky včera jsem dělala s mamkou čínu ale já hranolky nikdy neodhadnu jeslti jsou nebo ne.
2. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.