• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny bu´d v klidu. přece jsi byla na UTZ ve 20tt a tam bylo vše ok ne. oni si mylsim že mimčo zkouknou ale tak nějak zrychleně. Kouknou určitě na pusinku a i sotatní věci, ale když máme UTZ ok a jdeme tam spíš pro svojí zábavu tak spíš se snaží mimčo hezky zabrat. a my byli i na tom srdíčku takže myslim že mimčo máme dobře prokleplý a příští úterý mam další UTZ a pak ve čt rizikovku :wink:
Mabe to jsou šoky :wink: , uvidíš že o bude ok. Pokud Tě řekli kdy budou výsledky tak bych hned ten den tam volala.
2. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Jojo byla to víš že jo no ale červíček bude hlodat dycky jako jslti něco nezanedbali a tak no.
Ale dr nám v tom 20tt fakt půl hodiny zkoumal malýho a poslouchal srdíčko. tak snad ok. malje se taky hýbe tak snad je vše ok.
2. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
marki, rekly do 14 dnu, ale nerekly kdy. a ta znama od tchyne rikala, ze uz na netu muzou byt do 10 dnu. jinak kdyby neco spatne budou volat.

holky, tak jsem zvedava na vysledky z 3D. pekne si to uzijte.

suny, bude to ok, uvidis. jdu se najist, mam desnej hlad. dneska nebyla svacinka.
2. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Nějak mi nejel koník ale už jede.
2. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Jéé mabe tak dobrou chut.
Mě to nejelo tak jsem doufala, že tu ještě budete.

Jinak já dělám hranolky ale zatím nevím teda jestli dobře nebo ne.

No my budeme mít jen fotku tak snad se ukáže pusinka malá.
2. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
holky tak jsem zpět uff. tak jsem po dlouhé době byla na velkém nákupu a opravdu někteří lidi jsou fakt hrozní, nejčastěji chodí přítel na nákupy, takže v tom mám od něj velkou pomoc:slight_smile:...mám hlad a nevím co bych si dala, mám tam ještě fazolovou polévku, ale na tu moc nemám chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Možná si udělám tvaroh s grankem :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak já jsem se najedla fest, čínu a hranolky a k tomu ledovej salát mnam.
ale ted tu mám nádobí teda se mi ho nechce umývat.

Mony tak si dej něco dobrýho

copak nákupy hrůza??
2. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
suny tak já si nakonec dala chlebík s maslem a šunkou. A to jsem nikdy šunku moc nejedla:grinning:...tvaroh si nechám na buchtu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=63036...vypadá dost luxusně a hlavně rychle:slight_smile:..jen musím ještě skočit pro vanilkový puding :unamused: , alespon se projdu s jerrysekem:slight_smile:...

No byla jsem v kauflandu, kde nerada chodím a zas duchodci mě naštvali, jsou v důchodu mají dost času a předbíhat se prostě budou :angry: . jen já jim nic neřeknu, protože zase nechci urazit staré lidi, ale někdy fakt zuřím. Já nejraději chodím do teska, ale tam si mi nechtělo jet.
2. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hm tak to vypadá fakt luxusně teda. mnaaaam. já měla ted za sebou dva dny po sobě buchty na snídani a pak ještě po o dortu od babi tak nechci fakt to sladký jíst se bojím aby mě nenašli curkovku.

No důchodci někteří jsou fakt na zabití. já spíš nechápu proč jezdí odpoledne když dopol jsou všichni v práci, ale i dopol se předhání a poštuchujou a když vidí akci tak nevidí neslyší. taky je nemám ráda a když mi najedou košíkem na nohu dvakrát po sobě tak suž se fakt naštvu.
2. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
suny a ty půjdeš na vyšetření cukrovky???

no mě dneska naštěstí nenajeli na nohu a docela jsem byla dneska klidná, ono když máš čas tak si to vklidu a pomalu nakoupíš. Ale i tak jak jsem je viděla jak se tam předhánějí, tak jsem musela kroutit hlavou.
2. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Myslím že jo dělají se každé mamince po 25 roku jsem četla uvidím na kontrole.

Mony dneska mě bolí břicho jak na ms docela dost chvílama teda ne pořád, nebyla jsem taky asi 4 dny na záchodě může to být myslíš i tím???

No jo oni musí mít všechno hned no. kaufland mi nevadí je tam hodně ovoce a zeleniny hezké fakt ale v těch obchodákáh jako je tesko a hypernova tak je fakt že nějak extra moc důchodců nevidím.
2. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
suny tak já byla na cukrovce a 25 mi ještě zdaleka nebude:-/

jinak si myslím, že to určo může být i tím, já nebyla jen 2 dny na wc a chytala jsem takové křeče, že jsem se svíjela, pak jsem šla na záchod a přešlo to. Já naštěstí chodím docela pravidelně :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Aha tak to nevím proč asi preventivně. jejda a kolik ti je???

No já to chvíli měla dobrý a ted zas 4 dny nic tak to zas bude něco.
snažím se jíst víc zeleniny ovoce mlíka a nic tak nevím co to zase je.

Takže ty budeš píct buchtu ju?

Já přemýšlím že zase udělám palačinky. jsem ujetá fakt.
2. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
suny mě je 21 let:grinning:

no přemýšlím bud tu buchtu a nebo mi ještě doporučila Monča tohle, prý je to výborné http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8772

mám chut na oboje, ale zase nebudu přehánět, zeptám se přítele na co má více chut a jeden den udělám to a druhý ono:grinning:

jinak já měla palačinky 2 dny po sobě o víkendu:grinning:
2. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
:grinning: Ty jo tak to jsem oproti tobě stará bába.

Tak to vypadá taky dobře , tak udělej dneska to a zítra zas to druhé.

No já jsem na ty palačinky nějak ujetá nebo já nevím no. chci se je naučit tak to zkouším ale zatím minimálně jedna letí to koše a z půl litru mlíka udělám tak 9 max. takže nic moc no.
2. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
sny ale nedělej stará baba prosím tě:grinning:...u nás to byl neplánované, měli jsme uplně jiné plány, ale co už:grinning:

tak přítel má chut na tu veku, takže dneska veka a zítra buchta:slight_smile:...už se těším mnáám:slight_smile:....

budu muset ještě na poštu a pro novou občanku a pak se stavím asi k rodičům na barák, hafan alespon polítá se štěnátkama:slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak to neplánovaný je nejlepší to je překvápko co?
Počkej vám selhala antikoncepce??

Ty jo tak ty za chvíli valíš pryč??

já mám dneska asi válecí den, ale možná umyju ledničku už by byla potřeba umýt.
2. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
suny jojo byl to pořádný šok:grinning:...nene neselhala já ji musela vysadit, dělala mi psychycké problémy, brečela jsem a byla naštvaná bez žádného důvodu. A když jsem to řekla starému dr. tak mi nechtěl vyměnit prášky a řekl mi jen, lepší je být občas naštvaná než být těhotná a já tak teda, že jo. Brala jsem další 3 měsíce antikoncepci, ale už se to nedalo tak jsem ji vysadila, navíc i to tělo potřebovalo pročistit. Celou dobu jsme si dávali opravdu pozor. Mezi tím mi můj starý dr. odešel do důchodu a měli jsme tam nějakého nového a já se strašně styděla, tak že ještě s novou antikoncepci počkám. Pak jsem se v dubnu odhodlala, že teda půjdu na KO a pro antikoncepci, jen že mě ten nový vystrašil s nějakým nálezem, že jsem na antikoncepci uplně zapomněla. A řekla jsem si, že si někdy po cestě skočím pro recept, ale bum ho a já v květnu otěhotněla. A jak se říká stačí kapka a už to tapka tak přesně to bylo i u nás:slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
No to je teda přístup toho doktora někdy je fakt nechápu. :frowning2:

Tak to jste měli docela rychlý ale zaplatpánbůh za to protože některý holky jsou na tom hrozně, že nemůžou otěhotnět a tak si myslím že je ot lepší. :grinning:

Já ji vysadila loni protože jsem si řekla že ten hnus už do sebe rvát nechci a rok jsem chtěla počkat, aby se to tělo pročistilo.
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
no samozřejmě jsem nakonec ráda. Sice jsme říkali, že po škole (což je tento školní rok končíme) jsme se chtěli vzít a potom, že se pomaličku začneme snažit, ale říkám plány nevyjdou vždycky jak si člověk přeje a navíc, vůbec toho nelituju. Jsme s přítelem spolu už 5 let, takže není to žádný hej počkej a hlavně už bydlíme sami ve svém. takže to je fajn.:slight_smile:

nic pofičíme, at jsme co nejdřív doma. tak zatím pa, později se ukážu:slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jasný papa
2. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
hezké odpoledne :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem se nachvili přihlasila od rodičů:slight_smile: zatím tu je jenom segra, tak posloucháme hudbu:slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Máte se?
My jsme včera byli na hřbitově, pak u nás byl tchán na obědě a odpoledne přijel taťka se ženou, takže jsem jen jedla a pak mi bylo špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jdu na 17 30 do mamologické ambulance, ale vůbec se mi tam nehce...tam usnu :sweat_smile: :grinning:

Market, těším se na vaše fotečky :dizzy_face:
2. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po spinkani. Daly jsme si rohlicek se sunkou a lucinou a uz mam zase hlad. Mozna si dam jeste jeden. :grinning: Na obed jsem mela to maso na paprice s kolinkama a sla jsem hned na zachod. Dneska uz po 3, ale aspon se vycistim.
2. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojky Mabe :slight_smile: já bych si tak chtěla taky chrupkat přes den, jsem unavená jako kotě, ale nikdy nemůžu usnout :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
luci a nezkusila si to? proste si lehnout a lezet. ja jsem teda na to zvykla. o vikendech si davam spanek po o. ja to mam rada, to je takova slast. tedka uz kdyz si lehnu, tak mam tvrdy brisko, vystouply. jakoze uz citim tehu bricho a ne blato. :slight_smile: dneska mala zatim nic moc. sem tam kdyz lezim u telky, tak me pripadne, ze me tepe brisko, normalne kolem pupka se me to zveda tepem. :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Mabe, já jsem to zkoušela...ale jen ležím a nezaberu :rolling_eyes: Když ležím, tak mám taky bříško :slight_smile: A kolem toho pupíku mě tepe taky :dizzy_face: Už jsem nad tím přemýšlela, jestli to dělá mě nebo je to maličký :confused: :grinning:
2. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
ja jsem nad tim pupkem taky premyslela, ale nevim. myslim, ze by to mohly byt mimisci :confused: :grinning:
2. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi ted psala kamoška, narodila se jí holčička má 2000g a 41cm není to nějak málo:??
2. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.