• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj suny, je takova mensi. ale hlavne ze je zdrava. a ty jdes kdy na ten UTZ? My mozna pujdem s manzou na hrbitov - na prochazku. :grinning: Mame to 15 minut na Starou osadu. Tam pojedem a zpatky pujdem pomalicku. To me nemuze preci ublizit. aspon se pekne projdu na vzduchu.
2. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoooj holky,jakpak se mate?
2. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Tak jsem tu jen na chvíli, je mi nějak blbě od žaludku nevím co to je. za chvílu dojede manža tak budu koukat na ulici a budeme řešit tu matraci do postýlky.
Zítra nevím jak se tu budu zjevovati, jedeme pro autosedačku a na to 3D.
Středu mám už volno tak přinejhorším ve středu tu budu. zatím papa
2. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
sun..si tri D uzijte :wink:

vlastne dnes mozna market vi pohlavi ze :grinning: :grinning: kdepa se louda
2. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky....
Koukala jsem zase na kočárky a zaujal mě tento, co na něj říkáte? :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18398372&tab=1
Vůbec se nemůžu rozhodnout jaký, at pak nehoníme na poslední chvíli který :grinning:
2. lis 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
moni a mezi kteryma se rozhodujes?
2. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
mezi cortinou a tady tím.
2. lis 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
jo tak moni tak tezko radit,hlavne nevim jak sou s nima spokojeny maminky...ty cortiny jsem slyela ze jsou poruchovy ale nevim co je na tom pravdy..ale oba jsou pekny..

a do kolika jste pouzivali sportak u malyho?
2. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
moni vyfot brisko :grinning:
2. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem zpět z mamol. ambulance, bulka by neměla dělat problémy při kojení, tak snad to bude ok :wink:
A kdepak je Market...jsem zvědavá :grinning:
Holky, já nakonec taky řeším kočárek...měli jsme dostat Mutsy od švagrovky, ale pouze hlubokou korbu a autosedačku a zbytek jsme si měli dokoupit, jenže to by nás vyšlo i tak draho...A já jsem celou dobu chtěla X-landera...Jaký máte na něj názor?
Moni, jí ty Cortiny neznám...ale co do vzhledu jsou to krásné kočárky :wink:
Car, tak co? Ještě marodíte? :wink:

Holky, ráno na 9 30 mám poradnu, tak už mám trochu nerva :sweat_smile: a jsem zvědavá, kdy mě objednají na tu cukrovku.
2. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Cortinu mají 2 kamarádky a jsou sněma moc spokojené, to záleží asi na každém co od kočárku chce :wink:
Uvidíme, líbí se mi moc i tady tento, tak možná se rozmyslíme pro ten. Uvidíme co drahá půlka.
Bříško vyfotím až bude časík :slight_smile: Ted se malý koupe, chystám véču, asi zítra, poslední dobou se furt věnuju malému, nějak pořád něco po mě chce, at mu čtu, at mu vyprávím o zvířátkách atd. tak se zkusím vyfotit zítra.
2. lis 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Luci mě se x - lander zdá malinká korba to spíš V-cross vypadá líp i je větší.

Co se týče Cortin tak jsou hodně poruchový ale je to věc názoru. ale vím ,že jsme jich spravovali nejvíc.
2. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
luci...noja byla v poradne dnes..a zitra me ceka cukr..tak jsem se napapala a ted abyh byla do rana uz jen o vode..ale bojim,jelikoz cely tehu se laduju sladkym a bez nej bych to asi neprezila :sweat_smile: a fakt tuny,tak snad to bude dobry..jinak mnzilkovi uz je lip...holky a dnes mi dr doporucila ockovani proti chripce(i primo od jaky firmy)ze zvlast ted na zimu ,tak nevim...co myslite?jinak x-lander se mi taky libil :grinning: ale nevim jaky je..ale mutsy je moc dobry kocarek..a co vy jakpak je?

moni..tak zitra :wink:
2. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Car malý byl ve sportáku do 2 a čtvrt roku. A od od dvou sem tam jak jsem někam jeli na celý den třeba do zoo tak v něm spal, jinak jsme byli bez kočáru
2. lis 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak já už jdu do sprchy papa
2. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
suny jojo, kamarádky jsou moc spokojené s Cortinou. I se hodně prodávají a vidím jich tady dost :wink:
2. lis 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
Mony ono je to fakt věc názoru, ale pokud jsou spokojený tak vemte ji. je to trojkombinace tak je to zas praktický no.
2. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Suny však jo. Já jsem na ně nic ještě neslyšela, ani od holek co je mají, tak mě ani nenapadlo nad něma zanevřít :wink:
Tak uvidíme co koupíme. :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
sun,tak se hlavne neutop..a zacla si brat ty vitaminky a poradne papat?

moni..tak pak dej vedet co vyberete :grinning:
2. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Car nepapám moc ale zeleninu jo dneska jsem zdlábla půl ledovýho salátu a ještě se chystám na jabko.
Vitamínky zatím nejím ale začnu.

Ted přemýšlím o té kamošce snad je v pořádku i stou malou.

Mony jasný já to vidím z pohledu jinýho ale pokud se it líbí tak běž do ní. myslím že jsou už i nový barvy kolekce 2010 myslím.
2. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Car, jj uvidíme. Musím to probrat s drahou půlkou, tak se ted jen koukám a pak vyberem, ale bude to trvat :grinning:
2. lis 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
Suny jak jsem psala, uvidíme který nakonec vybereme :wink: Mě je to v celku jedno, kočár jak kočár :slight_smile:
No četla jsem, že měla 41cm, to měl malý jak se narodil a to se narodil v 30tt... Tak pokud rodila na termín, tak měřila moooc malinko, asi se přestala vyvíjet :frowning2:
2. lis 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Car, na ten cukr se taky netěším, ale dáme to, že jo? :wink: Jaké očkování proti chřipce? Já myslela, že se to v těhu nedporučuje :confused: Nemůže to ublížit mimču? Když tak mi napiš do IP tu značku :wink: Se zítra poptám gynďaře :wink:
2. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
sun..snad bude mala v poradku :wink:
2. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
No termín měla za 14 dní zhruba takže byla v nějakým 37tt tuším. no určo.

a nechci jí volat ale nevím co se stalo včera jsem s ní mluvila a ona říkal aže jde zítra na monitor a asi na infuze že je fakt malá no a dneksa tohle tak neívm.

A jeslti rodila normálně tak to ani nemohlo nějak extra bolet. dvě kila. ne?
2. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Nic fakt už jdu do sprchy a pak do hajan žaludek na vodě tak nevím no.
tak papa
2. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak to je opravdu malinká, to jí museli asi dát na chvíli do inkubátoru, malý je kilo a půl a 41cm a to jsem rodila brzy 7tt jak ona. Se divím, že dr. to nepoznali, že se v bříšku nevyvijí, jako s váhou budiž, ale v cm musí být opravdu moc malinká, si vzpomenu na malého jak byl malinkatý.
No já rodila normálně a i přesto mě to bolelo, takže 3kilové děti-musí být masakr :grinning:
2. lis 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
sun tak paa...

luci poslu:slight_smile:a prave rikala ze by mel byt clovek odolnejsi i proti praseci a v nejhorsim pripade mit mirnejsi prubeh..a ze kolikrat sou tezky chripky atak ze to ockovani je dobry a pry se muze v pohode od 20tt a dava to obvodak...tak prave nevim jestli mam nebo ne
2. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem opět zde:slight_smile: copak nového??

Ahoj Moni jaký byl víkend?? já dělala ted ty veky a asi jsem to vice namazala, tak to nebylo vončo, ale druhou varku jsem namazala méně tak uvidíme, jinek je to dobré:slight_smile:
2. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Car, děkuji...a řekla Ti o nějakých rizicích? Já se na to zítra schválně zeptám, protože jsem od podzimu do jara nemocná často a teď v těhu jsem se z toho dostávala 2 týdny a nic moc příjemného. Pokud by mi to doporučil, určitě bych do toho šla :wink:
2. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.