• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monaahooooooooooooooooooj...jaky veky?jinak u nas noveho nic..a co vy?a co brisko jakpak roste?a co jinac,zlobi maly?

holky to foceni nak flakate :sweat_smile:
2. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahoj car:slight_smile:..no já to až tak neflákám, já se právě na to chystám, ale nemám nabiité baterky, musím koupit nové, protože tyhle už moc dlouho nevydrží:-/, ale zrovna dneska jsem na to myslela, že bych se měla vyfotit:slight_smile:...Jinak malý pěkně zlobí, pořát se vrtí hýbe, že se mi tak srandovně vlní břicho až přítel čuměl:grinning:
2. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
mona..nojo maly rostak :grinning:

luci,pry by to zadny rizika mit nemelo...ze od 20tt to je v poho a prave mi to doporucovala
2. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
carcul jojo je to rošták, má být po kom :grinning:

Holky jak to, že tu není ještě market a nechlubí se nám s pohlavím:slight_smile:
2. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Moni ahooj :slight_smile:
Jo víkend byl supér... Jak nám tatka odjížděl, tak jsem zas bulela :sweat_smile:
Př.týden o víkendu nebo další týden v pondělí přijede na týden, tak se už moc těším a v prosinci se nám snad už vrátí... A co vy? Já jsem to dělala přesně podle receptu, nemazala jsem je moc a byli výborné, tak dej vědět jak se Ti povedli ted :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
jsem market ted napsala tak kdyz napise dam vedet
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
holky tak ja musim bezet...tak se mejte hezky..papa..

luci a zitra dej vedet co ti na to rekl dr
2. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Moni neboj však on se vám vrátí:slight_smile:
Jinak ted jsem to namazala méně a nechala to tam déle a jsou fajně křupavé mnam, jen to Libor trošku přehnal s česnekem:grinning: Ale nevadí:slight_smile:
A co nakupovali jste něco? nebo jste si uživali sami sebe?:slight_smile:

carcul jojo pak dej vědět
2. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
mona a jaky veky??ja chci taky recept na neco novyho dobryho :grinning:

dyztak do ip,prosim uz musim

jsem vam sla ete rict ze market ceka chlapecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zitra sem da fotecku :wink:

paaaa
2. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
ty jo market má dalšího chlapečka:slight_smile: tak to je krásné :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Moni né, nekupovali,my byli akorát na velkým nákupu, jinak dárečky jsme nekupovali :frowning2: Neměli jsme hlídání, mamka pařila s kolegynkama a trochu to přehnala tak celou sobotu proležela a v neděli odpol. odjížděl, tak jsme se nechtěli honit. Uvažuji, že bych šla něco koupit ted malého o víkendu, protože si mamka bere malého, pokud se mu zlepší kašel... Dnes jsme dostali další atb, tak doufám, že mu už pomůžou :frowning2:
Jé markét, to je supér i když jsi o procento chtěla holčičku, tak malý bude mít partáka :dizzy_face: gratulují :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no téda ty jsi mi stěma vekama udělala radost, ale nemám ingredience :grinning:
2. lis 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
teda chutě :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: píšu nesmysli
2. lis 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak at se malý co nejdřív uzdraví.
Jinak já se těch vek tak napraskala, že se ani nemůžu hýbat.

mě vypadla má favoritka Konva :angry:
2. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jéé, Market čeká chlapečka :grinning: Vikínek bude mít radost :wink:

Car, určo dám zítra vědět, co jsem zjistila :wink:

Mona, jaké veky? Já chci taky recept :wink: :dizzy_face: Konvici jsme taky fandila :frowning2:
2. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
já měla ted 2x rohlík s hermelínovou pomazánkou, pomeranč a juráška a asi si ještě udělám rohlík :grinning:
No kombinace jak hrom :confounded:
Hlavně, že Vám chutnalo :slight_smile:
No konečně vypadla Ištvancová, nějak jsemjí tam nemusela, byla strašně důležitá-no jo když měla za prdelí tatínka :grinning:
2. lis 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
Moni, to jsou krásné kombinace :grinning: Mě ta Ištváncová taky neseděla...nebude mi tam chybět...
2. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Já si myslela, že vypadne ten Ben, ten tam ještě nic pořádného nepředvedl :unamused: ...A bude to jenom horší:slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mona, díky :slight_smile: vypadá to dobře...dostala jsem hlad :grinning: A dávala jsi tam i tu majonézu? :wink:
2. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
luci ano, koupila jsem ale tu ligh, radši a dala jsem jí tam trošku mín.

Nic valím holky spát tak dobrou noc a zítra opět nashledanou:slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mona :slight_smile:

Holky dobrou :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky, u nás normálně sněží a my za chvíli vyrážíme a máme letní gumy. cha cha to bude zajímavý.

Markét gratuluju ke chlapečkovi, téééééééééda tak tady máme zatím jen dvě slečny? no to je teda síla.

začínám mít strach, že ti naši kluci nebudou mít z čeho vybírat. :wink:
3. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko všem :dizzy_face:
Jdu Vás jen pozdravit :wink: Za půl hodiny valím do poradny...takže trošku stres - ale snad bude vše ok :wink:

Suny, užijte si dneska 3D a přeju Vám, aby se Kubíček krásně ukázal :dizzy_face:

Zatím se mějte :dizzy_face:
3. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jééé ahoj luci já myslela, že ještě všechny chrupkáte. a ty vlastně valíš k dr.
tak at je vše v pořádku a dej hned vědět, at nemáme strach. :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
ahoj holky, tak to bude kluk :grinning: a´t netrham většinovou partu. fotky mam v albu a je to fakt zážitek. malej má 450gr a měří 26-27cm. Jen nevíme jméno, manžel sám ustoupil od Damiána tak budeme muset vymyslet jméno. nakonec jsem i ráda že je to kluk, přece jenom až pak budou vpokoji sami tak si klucí líp porozumí, ale abych pak vařila v prádelních hrních, už te´d když vidim kolik toho s ní malej tak v pubertě nás asi sní jak otesánci :grinning:
3. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky markétko, tak gratulujeme to je fešák, koukala jsem, my valíme za chvilinku.takže pak zkusím dát fotečku taky.
Ale dva kĺuky, to musel mít Vikča radost. ale jasný at netrháš partu. :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
:slight_smile: , Viki je spokojenej a my vlastně taky :slight_smile: , jen nevíme jaké jméno. nechci aby bylo ve škole pak 5 dětí se stejnym jménem a zase ne až moc originální. Manžel byl ze záznamu fakt nadšenej. Hlavně aby víš malej nekoukal do placenty, ale doktor ho prozkoumal a vše je jak má být :slight_smile: tak jsem zase klidná aza týden mam další UTZ :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska je pocasi na spani. :slight_smile: ja mam v planu umyt tu horu nadobi, pak asi udelam fazolovy gulas s knedlikem a neco malo jeste odpo uklidim.

luci, suny, drzim palecky na ko. i kdyz suny ma 3D, takze jenom radost. :slight_smile:

marki, malej je peknuckej. :slight_smile:

premyslim, jestli nejit taky na 3D, samozrejme jeste pockam na vysledky plodovky.
3. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
mabe pokud na to chceš jít tak se objedej co nejdřív. je na to docela nával a všude t dělají jen do určitého tt. U nás jen do 25tt a fakt to za to stojí a i pro manžela. protože tady to doktor vše hezky popisuje že sám říkal jak to vše poznal :wink: a myslim že je to zase památka :wink:
3. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
marki, objednam hned jak budu vedet vysledky amnia, chapes. uz se me dneska o tom zase zdalo. ze na tom netu byl nejakej formular a na konci bylo napsano negativni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
chápu, to víš že jo. nakonce stejně byla na UTZ úleva když doktor řek že vše odpovídá jak má a pak se ptal na pohlaví a hned to poznal, manžel říkal že to viděl taky hned :wink: .Já se chtěla pploodovce vyhnout, ale je fakt že kdyby nějaký podezření bylo tak bych na ní šla. za tu jistotu to fakt stojí, alespoň už budeš klidná do konce těhu :wink:
3. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.