• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
marki, ani nevis, jak se tesim na tu jistotu. snad. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude uplne uzasny, i kdyz vim, ze se jeste muze stat cokoliv. tento tyden by se melo rozhodnout. dneska jsem doma, ale zitra pujdu od rana k nasim za darinkou. odpo pak k dedovy a vecer jdu s kamoskou si sednout. kamarad ma takovej klub, bude tam hrat blues, to tam nebude moc lidi, tak se pujdu odreagovat.
3. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
To čekání je nejhorší :unamused: , ale zase čekat v nejistotě do porodu :unamused: . mě stačily ty cysty, sice tě řeknou že to nic neni ale pak že se to musí kontrolovat :unamused: takže taky furt nevíš na čem jsi. naštěstí zmizeli docela brzo a tak až od te´d si mlůžu začít těhu užívat. nechápu že je to nejhezčí období když je to jen strach aby vše bylo ok :unamused: ale jak jsem včera viděla malýho jak se tam vyvaluje tak se má dobře a to mě stačí :wink: . jen si udělej program a´t na to furt nemyslíš a v pondělí by výsledky být mohli ne :wink:
3. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
no, v pondeli uz urcite, cekam ze uz mozna od stredy. :confused:
3. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky...
Copak děláte? My koukáme pipi dlouhou punčochu a tak za hodku budem obědvat-hovězí polévku s knedlíčkama :slight_smile: A pak nejspíš spát, bere mě spaní. :pensive:
3. lis 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, ja jsem dneska taky nejaka unavena a je me tak slabe. asi to pocasi. tedka delam gulas a jinak se tesim az pujdu spat. :slight_smile: mam tady teda nadobi za dva dny, tak bych to mela jeste do obeda umyt. jeste cekam na baterku do auta. maji ji dovest mezi 10-11h, tak kde jsou hosi.
3. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
jinak vysledky porad nic, tedka jsem se divala
3. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:,

tak já ted přišla z venku, byli jsme se s jerrym projít a dneska to není až taková hrůza s tou zimou:slight_smile:
Mě dneska čeká velký úklid, mám tady toho hafo na uklizení, ne že by se mi chtělo, ale už se na to nemůžu dívat:slight_smile: Přemýšlím, že bych některý den i umyla okna, dokud ještě jsem schopná se hýbat, přítel říkal, že to udělá, ale on to bez tak odflákne:grinning:.
3. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
monako, ty teda mas energii nebo teda aspon naplanovanou energii. me se dneska vubec nechce. my tady mame 3C a pocasi nic moc, porad pada snih s destem. ven se me vubec nechce.
3. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
zitra pujdu k nasim, tak to skaknu s darcou ven. :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
mabe, tak já spala do pul 10 takže jsem docela i vyspaná. A nemohla bych odpočívat v takovém bugru. Jinak u nás je kolem 9C a když jsem byla venku tak mírně poprchavalo, ale jinak taky žádná sláva. Chystám se pect rychlou tvarohovou buchtu, našla jsem ji na mimibazaru a vypadá užasně, tak doufám, že i tak bude chutnat:slight_smile:
3. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Já jsem měla taky nádobí ze včera rána a umyla to až dneska ráno :grinning:
Nic se mi nechtělo. Jsem unavená z toho jak jsme doma... A taky musím víc odpočívat, což nejsem vůbec zvyklá, tak jsem jak pytlem praštěná furt. No okna mýt teda nebudu, to raději nebudu riskovat a bud mi je umyje mamka nebo je nechám tak, stejně jak bude pršet či sněžet se ty plastové hned zašpiní a můžu je mýt znova. :confounded:
No já se dostanu taky aspon stím psem ven, malého, ale nechávám doma, pustím mu pohádku nebo spí. Protože jsem se včera bavila ve školce s účou a ta říkala, že někam volali na nějakou stanici jaké je ovzduší v ově a prý strašné, tak s dětma nechodí ani ven, že vzduch tu máme strašný jeden z nejhorších. :frowning2:
3. lis 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
tak gulasek se dela, uz se tesim
3. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: tak kontrola dopadla dobře, maličký roste, jak má a viděla jsem jeho ouška :grinning:
Jinak musím ještě zítra na Ekg, protože mám takové bušení na hrudi, když jsem v klidu a tlak jsem při prvním měření měla strašně vysoký a při druhém už byl lepší :fearful:
Ptala jsem se na předporodní přípravu, tak mi doktor řekl, že s mojím tak trochu rizikovým těhu s tím nemám moc počítat, že zatím nic podnikat nemám...ani ten sexík :sweat_smile:

Market, máš krásné fotečky :slight_smile: gratuluji :slight_smile:

Teď se ještě pokocháme fotečkama Suny :slight_smile:

Já jsem teď udělala koprovou omáčku, brambory a vajíčko :dizzy_face: už mám hlad :wink:

Moni, s tím ovzduším je to hnus...četla jsem, že je limit je u nás až 5x přeročen :angry:
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
luci gratuluji ke kontrole:slight_smile:... A to sexík nemůžete vůbec??? No já sice nejsem riziková, ale sexík u nás taky nějak tak vázne :unamused:
Jéé koprovka s bramborem a vajíčkem, hmmm asi tě přijedu navštívit:grinning:
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
luci, gratulujuuuuuuu.

jinak u nas sexik od zacatku taky neni. sice je vsechno v pohode, ale po tech dvou MA nechci. ja vim, ze je to asi divny, ale nechci riskovat. rekla jsem manzovi, ze ke konci asi jo. ale tedka ne.
3. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky, děkujeme :dizzy_face: U nás to taky není nijak akční, ale říkal, že raději vůbec...tak musím poslouchat.

Moni :grinning:
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
No jenže u nás sexik nevázne kvůli mě, ale přítel nějak neprojevuje zájem :unamused: ... nevím proč, jestli se bojí, aby malému neublížil, fakt nechápu. nebo se připravuje na šesti nedělí :grinning:
3. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci to je jasný že když je problém tak radši nic. já u vikína měla zákaz až do konce a i te´d že přípravu na porod nemam řešit, stejně je u mě možnost že bude císař. včera říkal že placentu mam na dobrym místě tak sex můžem :grinning: ale zase ne každý den, tak většinou 2x v týdnu ale u Vikína jsem měla fakt strach.

holky nebudete někdo kupovat něco od red castlu. strašně se mě líbí ty jejich zavinovačky. Fusak nakonec vezmu od lodgeru :slight_smile: . Spíš by mě zajímalo jestli je i zavinovačka od red castlu na doma nebo je to jen na venkovní použití :unamused:
3. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak mam holky po obidku a musim se pochvalit, ze se gulasek povedl. :slight_smile: sice jsem tam dala trosku vic pepre, ale dobry.
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
uz to na me pada, jeste chvilku telky a hups do postylky
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Luci, tak to je supér, že je vše v pořádku, jak jinak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Z toho sexu si nic nedělej :slight_smile: On by se měl omezit u všech těhotných... A být hlavně opatrní :wink:
My jsme po o a jdeme za chvíli spát :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mě ten sex až tak netrápí...stejně jsem poslední dobou lenivá :grinning: a manžel to hold musí vydržet :wink: A stejně se bál, takže se Mona vůbec Tvému příteli nedivím :wink:

Market, já budu kupovat takový ten vak od Lodgeru, co ho můžeš použít i jako fusak do autosedačky..mají je moc pěkné :wink: Ještě mrknu na ten Red castl, ten neznám :wink:

Holky, tak si pěkně po obídku schrupněte :slight_smile: my jsme se teď naobědvali a odpo. jedeme na narozky ke švagrovi :slight_smile: zase bude žranice...jsem od minulé poradny přibrala další 2kg, takže už to leze nahoru :confused: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
luci já ho jen začala tak trochu podezřívat:grinning: jinak pohoda:grinning:

jinak já pořát uklízím a ještě pořád není hotovo:slight_smile: je pravda, že si dávám velké pauzy:grinning:
3. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Moni, já bych o nepodezřívala :wink: Já vím, je to blbý pocit...Pak si to vynahradíte :slight_smile:
Manžel teď akorát povysával a já ještě pověsím prádlo...velký úklid byl v sobotu, takže to stačí :wink:
Už jsi dělala tu tvarohovou buchtu?
3. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Já vím, že je to blbost ho podezřívat, ale jednu dobu byl takový divný, ale vím, že to byl problém ve mě a moje těhu nálady:grinning:
No my to o víkendu nějak odflakli a ted už je to opravdu třeba, poskladala jsem ted čisté prádlo a je třeba ještě vysát, utřít prach a ještě vytříř. A buchtu jsem ještě nedělala tu udělám asi později, ale nevím co budu obědvat:-/
3. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Téda holky, nevím jak to budete mít vy, ale mě se vůbec do sexu po narození malého nechtělo :grinning: Moje tělo bylo unavené, vše jsem dělala sama, moc nenaspala a ještě do toho to, bych byla úplně vyřízená, tak u nás to pak bylo bídné :grinning:
3. lis 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky, jsem myslela v tom prenatalu že mě šlehne. hodinu jsme tam čekali bylo tam vedro na padnutí. hrůza. fotku máme jednu , za chvili jdeme k našim tak ji tam dám zítra. krásně se ukázal, tak za to dostal hračku a ponožky. paní dr pořád říkala že je krásný miminko, že má vše co má mít a je to jasnej kluk. :grinning:

Autosedačku nemáme po jednom dítěti katastrofa, tak nevím jeslti nakonec nekoupíme novou. :frowning2:

Luci moc graatuluju, vysokej tlak sji třeba měla že jsi se toho vyšetření bála.
3. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: Už se těším na fotečku a taky gratuluji :dizzy_face:
A co doma? Už je líp? :wink:
Já jsem před tím vycházela schody a sestřička mě hned vzala, takže to možná bylo i tím...mi říkala, že mám příště jet výtahem...je to jedno patro :grinning:
Mějte se hezky u vašich...my za chvíli valíme na ty narozky.
3. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
holky přidala jsem pupík:grinning:

suny tak gratuluji, že je vše ok:slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tý jo, Monííí...to je krásné bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.