• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
luci děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak s tím tlakem jsem to měla podobné, vždy ho mám hrozně nízky a než jsem šla do poradny tak jsem se doma nervla se psem až jsem z toho bulela a sestra mi říká, jéé vy máte konečně vyšší tlak, to je dobře.:grinning: a já jí říkala to bude asi tím, že jsem se nervla a ona aha tak to bude tím:slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak my valíme k našim. zatím papa
3. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
ahooj holky...jak se mate?

market super fotecky :wink:

mona ..kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny brisenko,fakt peknoucky :wink:
3. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Ahoj carcul, děkuji ti moc :dizzy_face:
3. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj car, :slight_smile: . taky jsem malýmu od rána domlouvala ale nakonec ukázal i své pozadí :slight_smile: :slight_smile: . takže sice poslechne ale taky chce mít poslední slovo :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme po spani. boli me dneska ty zada, v krizi. uz driv se me to blokovalo a tedka tim lezenim se to zhorsilo. poboliva me bricho, jakoby streva nebo ty vazy na krajich. no dneska nic moc. snad to neni spatny znameni, ale jak ma brisko rust, ze?
3. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky...... My už jsme po spaní, já teda moc nespala jak mě prcek kopal :slight_smile:
Ted si dáme něco k jídlu mám hlad :sweat_smile: :grinning: A pak pustím malému školku a já skočím se psem. :confounded:
Vůbec nevím co si udělat asi krupičku :dizzy_face:
3. lis 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
market,tak to jsem zvedava jak se s malym dohodnou :grinning:

holky zitra budou vysledky na cukr tak drzte palce at muzu papat sladky dle libosti

ahoj mabe..tak at ti je lip :wink: ale bolesti jsou normalni

mona..a jakpak se mate?moni kolik si pribrala?
3. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
crcu, myslis bolesti bricha? Ne ze bych mela nejaky moc velky, ale mam ty boky takovy citlivy a bricho nafoukly. ale to je asi normalni, ted se bude zvetsovat, zvetsovat. uz to nebude maly brisko.
3. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
monako, teda to je brisko. :confused: to se mam na co tesit. :grinning:
3. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
moni, tak tebe nenechal prcek spat. ten jeden, to ja jsem se vzbudila po hodce curanim.
3. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
mabe jo no, ležím nebo spím jen na boku a jak mě kope tak dole a jak kopne pořádně tak je to takové nepříjemné jak kdyby se chtěl prokopat ven :grinning:
3. lis 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
moni, tebe uz kope poradne? moje holcicka porad tak jemne. jsou to takovy tlaky, ale uz si jich sem tam vsimam i pres den i kdyz tedka treba sedim u PC. snad je vsechno v poradku. vysledky na netu zatim nejsou.
3. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
carcul já přibrala takových 7kg :pensive: ...jinak se máme fajn, malý už o sobě dává hoodně vědět:grinning:

a co ty? kolik jsi přibrala??
3. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
monako, ty uz 7kg? me pripada, ze teda pribiram nejak malo. mam tedka cca 3,5kg. ale ono to asi tedka zacne.
3. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
mabe mě to šlo jeden měsíc šíleně nahoru a ted jak jsem byla na kontrole, tak jsem přibrala jen 1kg, zaleží asi podle toho co sním a kolik se hýbu:slight_smile:
3. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
car no bude to asi zajímavý a jestli oba zdědí mojí povahu :grinning: . Tak snad cukr budeš mít ok, to by bylo náročný vi´d, žádný dortíček :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
je holky, ja bych si dala nejaky dorticek. tedka si dam jabko a jak dojde manza, tak jeste trosku toho gulase.
3. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
mabe..jojo myslela jsem bolesti briska,fakt uuuplne normalni a neky docela dost..jo a jinak si nic z toho nedelej,naky prvorodicky zacinaji v tvym tydnu citit treba jen vetsi bublinky a Moni je uz druhorodicka a ta obecne citi pohyby driv(a tim padem je ma ted vetsi nez ty)

mona..jako ja mam skoro sedm kilo navrch :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: hrozny,jsem za tri tydny pribrala 2,5kg :confounded: :confounded: :confounded: bojim bojim kam to poroste..ikdyz ted byvam obcas i otekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

market..no tojo dyt vis :grinning: ..to by me zabilo :sweat_smile:
3. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
carcul no taky se bojím, ale co už, musím to ještě 3 měsíce vydržet:slight_smile: pak budu lítat kolem malého, že nebudu mít čas myslet na jídlo:grinning:

a když už mluvím o tom jídle tak mám v troubě francouzské brambory a nachystané těsto na buchtu:grinning: takže se vůbec nedivím, že tolik přibírám:grinning:
3. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
mona no ja taky zeru jak prasatko,co prasatko,mega prase :grinning: ...no si taky rikam ze po porodu se dam do kupy a zacnu i cvicit aspon jednou tydne(s hlidanim deti-hlida tam kamradka)..no a vem si ze jsi o mesic dal..ale coz,at je mala zdrava a zbytek budu resit po porodu,ted se sidit nebudu..a po porodu stejne nemuzes snad temer nic mi prijde-kdyz kojis,aby mimi nebolelo brisko..tak bude vyreseno.. :grinning: a co kdyz nahodou prijde dalsi fin.krize,tak budou zasoby :grinning:
3. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Mabe jo jo už to cítím silněji, předtím to byli taky kopanečky a ted se mi hýbe celé bříško jak kope a hýbe se :grinning:
Car, to nezáleží jestli jsi prvorodičkou, druhorodičkou, já u malého cítila pohyby taky dost brzy-mám to vše zapsané v památní knize a v 19tt byli už ty kopance silné... Každé těhu je jiné, kdybychom se rozhodli pro třetí někdy, tak je můžu cítit třeba až kolem 20tt-to nemá na to vůbec žádný vliv, možná jen výhodu, že tedka bude porod rychlejší :wink:
Holky z toho si nic nedělejte já měla 7kg nahoře v 17tt myslím a ted vůbec nevím kolik jsem přibrala naposled v poradně nic...
3. lis 2009 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky u nás v baráku hoří, kurnik asi ve sklepě a my tam máme kola :confused: :angry: ...kurna 3 auta hasičcké :frowning2:
3. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
to je nějaký trend tady v ově :slight_smile: :grinning:
3. lis 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já nevím, ale jeli hasičské auta my vidíme z okna základnu a libor hmm to je někde pěkný fajr a oni dojedou k nám před barák mazec. Samozřejmě libor už musel dolu se na to honem podívat :unamused:
3. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
mona..co vy mate furt s tim ohnem :sweat_smile:..tak snad to nebude tak vazny..

moni..dyt na ruznych strankach i doktori pisou ze druhorodicky citi pohyby driv...je jasny ze i naky prvorodicky brzy a taak a ze kazdy tehu je jiny ale pry na to ma vliv i tohle
3. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
No já mluvila s Lukym a do těch dobrovolných hasičů chodit nebudou. Nechce aby malý vyrůstal mezi hasičema a už vůbec né aby jím byl :grinning: Tak buu muset vymyslet něco jiného kam budou chodit, nebo budem chodit potom spolu :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
Car tak to slyším teda poprvé :grinning:
I jak se mě sestra na poradně ptala jestli cítím pohyby v 19tt jsem jí řekla, že jo a ona už? Tak to není ani moc pravda, každé těhu je jiné a každý to vnímá jinak :wink:
3. lis 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
moni,ja fakt nevim..co jsem koupila to prodavam :grinning: (slysela)
3. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Jo jo, já taky slyším věcí, ale nějak tomu nevěnuji pozornost, protože je to třeba úplně jinak :grinning:
Víš jak, někdo řekne, to můžeš, druhý, to né a tak je to se vším. Ted mi psala i kamarádka na skypu, že neví, že by na to mělo nějaký vliv a to má dvě děti a je sestra z dětského z fakultky :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.