• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
My se díváme na s čerty nejsou žerty a malý mi tu už vykládá, že prý k nám nepříjdou čerti, že je hodný :grinning:
Přitom jsem se sním před chvíli rozčílila, že mi dělá naschvály, když mu řeknu nedělej to, dělá to ještě naschvál, tak jsem mu to schválně pustila :grinning:
3. lis 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to byla jen spalená pavička:grinning: nějaka paní ji zapomněla na plotně uf:slight_smile:
3. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
:grinning: Tak to hasiči museli mít radost :grinning:
3. lis 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni to nevadí, alespon maji na šichtě nějakou aktivitu. Nemusí furt hrát pinpok nebo fotbal a nebo posilovat v posilovně:grinning:
3. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Jo, ale stejně se museli tvářit, když zbytečně vyjížděli k pánvičce :grinning:
3. lis 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
mona.. :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobry :grinning:
3. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
holky to je hrozné když jsem doma, kudy chodím tudy žeru:grinning:...už jsem zvalila pytlík křupek:grinning:...když jsem chodila do práce tak jsem na to jídlo tak nemyslela :unamused: :sweat_smile: ...chtělo by to nějakou aktivitu, už se vlastně můžu pomalu dívat na ty předporodní kurzy...
3. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak já žeru furt a všude :grinning: At jsme kdekoliv :grinning: Byli jsme v tesku v Porubě, asi hodinu po obědě a neodpustila jsem si křupavé kuřátko a pečené nudle od čínana. To samé jak jsme byli venku, vždycky jsem šupla do obchodu a něco si koupila a jedla i venku i u mamky, prostě všude :grinning:
Možná taky proto, jsem přibrala v 17tt těch 7kg :confounded: Ale jinak to nejde, mám furt hlad nebo na něco chut a furt vymýšlím a jsem ráda, že tu snámi není miláček, protože ten by mě vykrmoval až až, celý víkend vařil a i přes to jsem jedla i jinde :unamused: U malého jsem jedla 3x denně oběd, co mi pořád drahá půlka chystala a taky jsem měla v 7 měsíci navrch 16kg :sweat_smile: Ale co už, hlavně, že nám chutná a prcci prospívají i když si vezmou z nás jenom část toho co sníme :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
holky jen si dopravejme,pak to shodime :grinning:
3. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Car, no já budu pak chodit cvičit, vidím to asi na aquaerobik... Chodí na to kamarádka a říkala, že je to supér a že se hlavně odreaguje od dětí :slight_smile: Budu muset pak zpevnit břicho a taky zadek :grinning:
3. lis 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak už jsme zpět z menší oslavičky :wink: Když jste u toho jídla, tak jsem se samozřejmě pořádně přejedla...tady ležím rozpláclá na sedačce a nemůžu se hnout :confounded:

Car, tak jsem se informovala na to očkování a říkal, že se to těhotným doporučuje. Že tam riziko pro miminko není, tak o tom uvažuju...Můj taťka se nechává očkovat už po 3 roky a nemocný není :wink: No, nevím...co říkáš?
3. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci mamka taky se nechává očkovat, ale oni to mají v práci povinné a hradí jim to a taky nebyla nemocná.
Tak hlavně, že Ti chutnalo :slight_smile: Nám se oslavičky rozjíždí od př. týdne :slight_smile:
Tak se těším... Jen na ty moje se netěším, na to chystání a ták, snad tu bude drahá půlka a pomůže a jak né tak oslava bude až přijede.
Já tu mám zas bugr :frowning2: Malý tu má všude možně zvířátka a roztahnuté hračky, že se tu nedá ani skoro hnout :grinning:
Bude uklízet celý večer :grinning:
3. lis 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak já se ted holky přejedla těch brabor, že to musím rozdychavat:slight_smile:

Jinak taky chci někam chodit cvičit, já byla jednou na dance aerobic a bylo to supr tak možná tam, ještě uvidím.
Moni a ten aquaerobik je v porubě ne?? Jak jsme byli si zaplavat, tak tam právě probíhalo takové cvičení:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Moni jo kámoška je z Poruby tak chodí tam, ale myslím si, že je i jinde né jen tam :slight_smile:
Vím, že i na Vítku měli kdysi napsané kurzy auqa.... a nevím jestli to mají i ted.
3. lis 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Moni, my máme ještě jednu velkou oslavu v sobotu, ale moc se tam netěším...bude tam přes 30 lidí, živá hudba a spousta jídla...manžova babička slaví 85 let. Já takové akce, kde je moc lidí nemusím, obzvlášť teď.

Holky, já jsem zase chytla rýmu...mě fakt trefí...to už není možné! Jím každý den ovoce + vitamíny a dost se oblíkám, já už nevím co mám dělat, aby mě to pořád nepřepadávalo :rolling_eyes:
3. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Luci, tak to si užiješ i tak. Ale chápu Tě, taky mi ted vadí hluk, jak ho dělá malý a to jsem byla předtím zvyklá, tak mě to tak nevadilo.
Tak jak se uzdravíš tak šupni k té dr. na to očkování, když se Tě ty nemoce tak drží...
3. lis 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já o tom pořád přemýšlím...bojím se, aby to náhodou nemělo nějakou reakci. Můj gynďař říkal, že se to obzvlášť u těhotných doporučuje, ale že rozhodnutí je na mě...jsme z toho jelen :pensive: Ale pořád být nemocná, navíc v těhotenství je otrava a dost nepříjemné. Manža se půjde taky naočkovat, ale on se nemá čeho bát :wink:
3. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci ty taky né, když Ti to gyndař ještě doporučil, myslím si, že by žádná reakce u tohoto očkování být neměla. Se kdyžtak zeptej jaké jsou jsou reakce. Ale když Ti to doporučil, tak bych se nebála. :wink:
3. lis 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
Moni, poptám se :wink: Ale musím tam jít, až budu bez rýmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mamka dneska pekla linecké cukroví :grinning: prý na zkoušku před Vánocema :grinning: takže ho teď mám na stole a zase se cpu :grinning:
3. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Moni to netuším, jestli to je ještě někde jinde.

Holky tak buchta je upečená, ale jsem tak přežraná, že kdybych si ted měla kousnout tak asi prasknu :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Luci jo to jo, až budeš zdravá :slight_smile: Ale běž, aspon budeš mít klid.
Linecké mnáám :dizzy_face: Já budu péct začátkem prosince, ale jen linecké, perníčky, kokosky a ták, ty lehčí, zbytek mi udělá známá, je cukrářka a peče výborně, u ní si obj. i dorty, uděla malému nádherné auto z marcipánu na 3 roky a byl výborný, tak už vše obj. jen u ní. a co vy budete péct?
3. lis 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Moni nevím, uvidím př. rok bych si obvolala koupaliště nebo šla se přímo zeptat i tam kde jsou malé a uvidíme, kdyžtak budu jezdit do Poruby. :wink:
3. lis 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
mě by to taky více bavilo ve vodě, ale ja fakt ještě nevím, bůh ví jestli se nějak dokopu:grinning:..

Jinak já si zrovna dneska objednala 1kg cukroví od známe, taky ho má vybroné a já letos asi péct nebudu. Možná jen to co máme rádi, uvidím ještě jak se hecnu:slight_smile:
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
no holky uvidim jestli budu pect,manzilek toho moc neji jen si zobne...no uvidime...ale urcite aspon neco malinko..

lci..no ja prave nevim,bojim se rizik-nikdo nevi jiste..ale zas si myslim ze kolikrat chripka muze ublizit vic..tak asi do toho pujdu..co ty?
3. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Moni , tak pokud by jsi chtěla můžem pak spolu, já budu chodit sto procent, protože přibírám hodně i do zadku a bojím se aby to nebyla voda jak u malého, tak budu chodit určitě, musím i kdyby se mi nechtělo :grinning:
3. lis 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
no holky ja chodim na tehu cvico(ted teda 14dni nebylo)a je fakt super a pani rikala ze by jsme meli cvicit kazdy den i doma aspon 15min a nebo hodne prochazkovat a hodne...no ale ta lenost :grinning:
3. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Moni však to se ještě domluvíme. Od kdy se vlastně může cvičit po porodu??? Po šesti neděli??

curcul tak to je pravda lenost, ale já bych i někam chodila, ale nemám s kým a samotné se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
car, tak já bych chodila, chtěla jsem na to předporodní, ale dr. mi to zakáže nejspíš. Jelikož jsem rodila dřív u malého, tak mám být opatrná i ted a víc odpočívat, což se snažím, ale jak jsem zvyklá furt někde lítat, tak je to pro mě děs :grinning: Ale vydržet musím.
3. lis 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Cvičit by se mohlo po šestinedělí, pokud je všechno v pořádku a nekrvácíš, protože někdo krvácí dlouho :confounded:
3. lis 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
mona..tak se tam seznamis ne?

moni..jen odpocivej,musis se donutit ikdyz je to nezvyk..aspon co ti maly dovoli..kuli mimiskovi
3. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.