• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, já budu péct taky na začátku prosince :wink: Linecké, rohlíčky, kokosky a pak nějaké ořechové...ale ne moc, jen tak na chuť :wink:

Car, já se taky bojím, ale miminku se prý vážně nemůže nic stát...Já si ještě zavolám jedné známé doktorce, co mi na to řekne a pak se nadobro rozhodnu, ale zatím si říkám, že bych do toho asi šla :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
car jo jo snažím se, proto chodím i s prckem zároven odpol. spát, protože pak chvíli ležím a bud si hrajem, nebo chystám jídlo a tak dokola :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
luci,ja prave ete taky cekam co mi na to rekne obvodacka a kdyz doporuci tak taky do toho pujdu
3. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
holky padim..tak paa a hezky se vyspete
3. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dobre ranko, teda nevim, jestli pro me dobre. Vzbudila me mamka. Rekla jsem ji, ze me to nemuze takhle delat. Ja cekam na vysledky a ona me takhle rano brzo zavola a jeste me vzbudi. :confounded: Zdal se me zrovna sen o mimiskovi. Ne mym, ale potkala jsem na ulici nejaky lidi s mimiskem, mel jedno oko slepy, a oni jestli jim ho nepodrzim. Nemohla jsem ho udrzet, byl jako kocka, co chce utect, tak me rekli, ze takhle ho nemuzu drzet. To mam z toho,ze pred spanim premyslim, jak se budu umet o neho postarat a tak.

Holky, premyslela jsem, ze az se dozvim vysledky, tak uz asi budu muset nakupovat tu vybavicku. A co postylky a prebalovak a tak, kdy to budete kupovat a zarizovat? My mame malej byt - 2 pokoje, tak zase aby nam to nezavazelo.
4. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
holky, tak co je? vyspavate, co? :grinning:

manza vcera dosel domu a ukazal me dva listky na country bal. on kterej nechce na tyto akce chodit. S nasema mame od jakziva kamarady, kteri hrajou na kytary country, maji kapely, jsou to i kouzelnici a manza vzdycky na ten bal nechce jit, tak jdu sama s nasema a najednou toto. Byly asi pred mesicem s praci nekde pit a dva lidi od nich zpivaji v jakymsi sboru. Tak on rekl, ze mu maji vzit dva listky. On samozrejme na to zapomel, protoze byl napranej, ani si to neuvedomil, co rekl. Tak je vcera dostal. Takze v sobotu jdeme na country bal. :grinning: Jeste takovej vesnickej 25km od Brna. Proste se zblaznil. :grinning:
4. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Mabe já jsem už vzhůru a po snídani, dneska mě čeká flákací den, včera to bylo náročný.

Mabe to je moc krásný. máš doma zlatíčko.

Jinak tu výbavu už začni, my tento týden budeme kupovat asi novou autosedačku. protože to co jsme viděli včera použitý hrůza. ale nevím jeslti je dobrá. postýlku a matraci si vzala na starosti moje mamča tu budeme mít do konce listopadu. a pak už vaničku a kočárek. z těch velkých věcí.
Věci na oblečení vesměs máme. jinak přebalovací podložku asi nebudu mít. budu přebalovat na dece a na tom budu mít plínku.
4. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
suny, ahoj, ja mam prave dneska toho vic. ale tedka jenom prejedu do Novyho Liskovce, pujdu s darcou a zase budu lezet u telky. Odpo na 18h k dedovy a pak na ten koncert.

myslis, ze je manzel zlaticko? spis je to trumbera. :grinning:

jakmile budu vedet vysledky, tak zacnu.
4. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
:grinning: No dneska je středa ještě tam nejsou?

tak to máš dneska docela honku. :grinning: já m ám po včerejšku klid. tak budu u telky venku je hnusně.
Musím si koupit tu podprsenku a kalhoty teplý jinak zmrznu. včera jsem fakt málem zmrzla. fuj.

Hele nepřepínej se tak trochu musíš odpočívat.
4. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
Z nás je docela hezky, ale zimaááá :sweat_smile: Manžel odjel s tchánem na nákup věcí do jeho bytu...Tak uvařím zeleninovou polívku a musím vyprat aspoň dvě pračky. Na to Ekg jdu až na 14 15, tak na mě myslete...bojím se, aby to bylo vše v pořádku :pensive:

Mabe, držím palce a přeju ti, aby tam výsledky byly co nejdříve :wink:

Suny, já už taky začínám uvažovat o povlečení atd.,chtěla bych mít takové ty drobnější věci nakoupené do konce roku a v lednu pak už jen postýlku a kočárek :wink:

Holky, přišly mi věcičky pro maličkého z MMB a jsou krásné...4 věci za 220,- i s poštovným - dvě značkové košile na frajeřinku a pak kalhoty a mikina :grinning:

Nafotím je a možná i břuch :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Luci bude, to bylo jen z toho rozrušení uvidíš.

Jojo fot já tam zkusím dát fotku malýho. já taky ještě něco málo dokoupím na oblečení. ale pak už jen kosmetika vanička a tak no do vánoc chci mít postýlku, autosedačku, to sedaátko pro mimi a objednaný kočárek.

Luci písnu ti dotaz do IP ju??
4. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Suny, jasan :wink:
4. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Luci IP :grinning:
4. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Suny, dáš fotečku do alba? Já se chci pokochat tím vaším krásným chlapečkem :slight_smile: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Jojo dám jen nemůžu zase najít kablík, pučovali si ho tchánovci a nevím jeslti ho vrátili :angry: a já o tom samo nevěděla že :angry: :angry: :angry:
4. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Dneska se mi zase nic nechce musím jen hodit jednu pračku a pak asi nic nevím. no. koupila jsem si časáky tak budu číst a na obídek si udělám špagety jsem je neměla týden uaaaaa
4. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Suny, já jsem dala prát pračku...ještě musím uklidit jedno prádlo a pak dám prát druhou...no, mám tady už dvě pračky prádla na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale do toho dneska asi nejdu...Uvařím tu zeleninkovou polívku, na tu mám chuť :wink: Já jsem si koupila novou Maminku a Family Star :wink: ještě jsem do toho nekoukala.
4. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Kdepak jsou dneska všechny holky? :confused: :wink:
4. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Na maminku a miminko se těším každej měsíc ale ještě jsem je nikde neviděla tak se podívám jindy. nebo mi to koupí manža.
Holky četla jsem, že v těhu se prasečí chřipka chytne 10krát rychlejji než normálně bojím bojím

No nevím kde jsou jsme tu jen my dvě. mabe jela k rodičům a zbytek nevím
4. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Suny, já se taky bojím...Dneska jsem volala své alergoložce, je to výborná doktorka a hodněkrát mi moc pomohla. Já mám astma a alergii celý rok. Tak jsem jí říkala, že mi očkování proti klasické chřipce doktor doporučil a ona mi řekla, že v mém případě by to nedporučovala, že může dojít k nějaké alergické reakci, že do mě nikdo nevidí a že by to neriskovala. Že raději nemám moc chodit mezi lidi a mám být doma. Jenomže to dost dobře nejde, pořád lítám po doktorech...A proti té pandemické chřipce by mi očkování nedoporučovala už vůbec :unamused: :frowning2:
4. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
No luci a co ted s tím???
chytnout to můžeš i když seš doma a otevřeš okno, tak já nevím a docela se toho bojím. je to fakt hnus. jána očkování určo nepůjdu, alergik jsem jen v létě a jinak v poho. ale té chřipky se teda bojím. prčic můžeme mít něco normálně??? tak asi sledovat jen příznaky nevím jaký jsou a hned k dr nevím no.
4. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my si s malým hrajem od rána co jsme vstali a koukáme na pohádky :slight_smile:
Na oběd udělám pangase s bram.kaší a pak si půjdeme lehnout a jak vstanem ho budu stříhat, protože na zítřek musí být fešáček, máme focení ve školce :dizzy_face:
Taky musím dát prát pračku... Já nežehlím, vždy jak to pověsím a uschne tak to trochu vyhladím, uložím a nepotřebuje to žehlit, krom košil......
4. lis 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moníí :dizzy_face:

Suny, já se nakonec taky očkovat nepůjdu...nebudu to riskovat. Šťastná z toho nejsem, ale třeba bych nadělala víc škody, jak užitku. Třeba to nebude tak zlé, třeba to bude mít mírný průběh, jako u většiny lidí :wink: Hlavním příznakem je prý teplota nad 38 st. a třesavka a zimnice.
4. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj MOny no já myslela že ut budeme samy dvě s Luckou. :grinning:

Luci tak snad ty příznaky mít nebudeme, no musíme doufat už kvůli miminkům. já ten kabel nemůžu najít tak ho asi nevrátili. koukám tu na tu fotkua si si ji zarámuju. jinak mamka prohlásila že nosík má zvedlej po mě. :grinning:

Ted peru spodní prádlo trička a manžovy košile dala jsem tam víc vanische ale to neva ne? ono se to vymáchá, já mám ted strach ze všeho.
4. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já před chvíli vstala a nasnídala se. Ted bych měla jít se psem, už tu nějak přešlapuje :sweat_smile: . myslela jsem, že se dnes stavím za kamaradkou, která minulý týden porodila, ale mám pořát tu rýmu a nějak se ji ne a ne zbavit :angry: . tak to musím nechat na jindy... Takže dnes nemám žádný plán :unamused:
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
AHoj MOny, bré ránko. :grinning: my už tu máme žhavou diskuzi.
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Suny, trocha víc vanische vadit nebude :wink:

Já jsem nějaká chcíplá...měla bych jít vařit a taky si namalovat obličej na tu obludu co mám na hlavě :grinning:

Mona, já mám rýmu od včerejška...až nám bude líp, tak se můžeme třeba sejít...co ty na to? :wink: Přijela by jsi?
4. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Luci to doufám, já jsem fakt ze všeho uplně mimo a navíc z půlky věcí se ted osypávám.

Já se nemalovala tak dva týdny a vůbec mě to nechybí, jen bych si mohla jít vyžehlit vlasy páč je mám hrozný jak dkybych prolítra křem. :grinning:
Jsem si řekla že každej den budu chodit tak půl hodky ven se mi dneska teda vůbec nechce.
4. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Suny nebud vybobkovaná a nemysli hned na to nejhorší , nebo se zblázníš :wink: Dej se do klidu a uvidíš, že půjde hned všechno líp.
Rno jak jsme vstali, tak jsem koukala z okna a měli jsme normálně trochu zasněžené auta, tak jsem zvědavá kdy tu příjde ten dlouho očekávaný sníh. :unamused:
4. lis 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
Mony já vím, :grinning: no nějak mě to zas chytá.

Tady sněžilo včera celej den tak je tu sníh na polích a odmetali jsme. ale už to taje je nad nulou.
4. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.