• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny jojo vidím, že už tady debatujete:slight_smile:

Luci jasně klidně přijedu:slight_smile: Ráda se trošku odreaguju :wink: :grinning:

Holky musím se psem, nechce se mi:-P...budu hned zpět:slight_smile:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Mony tak pořádně oblíct.

Mě je smutno já za vama asi taky dojedu. :grinning:
4. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Suny, nám tady dokonce začlo svítit sluníčko, jak jsem byla ráno tak v 8 se psem, tak bylo fajně a z těch aut už to úplně roztálo. Všude sněží, jen tu nic až asi v noci nebo nad ránem trochu.
4. lis 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Suny, tak dojeď :slight_smile: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
tak se hlasim od nasich. oni bydli na kopci a tady je plno snehu a celkem zima. jsu utapkana, boli me z toho uz zada. koupila jsem si tady jeste vsetu za 150Kc, tricko s dlouhym rukavem za 200Kc a anicce takovy bodycko rolakovy ruzovoucky za 80kc. byla jsem tedka tak pul hodky s darcou a jsu vyzmrzana. tedka si delam caj a rohlik se sunkou a syrem.
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Drahý mi volal a říkal, že v Praze mají pěknou kosu a , že tam prší.... :confounded: Tak můžem být tady ještě ráda za toto počasí, než se to přivalí k nám... :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Mabe tak mě zařadili do cenapu na cvičení akorát jsem se chtěla zeptat, podepisovala jsi tu smlouvu??? mě poslali smlouvu a musím jít tam to podepsat.

Mony tak v ostravě je krásně a tady na jihu sněžilo co je to za bordýlek??

Luci já bych dojela hned. :grinning:
4. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Holky tak jsem zpět, venku je příjemně, ale jak zafouká vítr tak pěkná kosa:slight_smile: až mi nafučelo do uší :unamused: ...Abych začla nosit čepku :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Mony ty seš rychlík :grinning:
no já mám ty tenký kalhoty tak musím udělat nájezd na nějakej obchod protože asi fakt zmrznu a čepku a rukavice taky musím dokoupit.

Já už mám hlad.
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
suny, ano. musis tam jit a podepsat i u nich. toto je jenom, aby si vedela co ta m je v te smlouve.
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
suny no jo no, vypadám po ránu hrozně tak jsem se moc nechtěla zdržovat venku, at nepostraším lidi:grinning:....my chodíme na velkou procházku vždy odpoledne.
Měla bych jít d vany a vůbec se mi nechce. :unamused:
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Mabe dík moc, já tam skočím, jsem tam daná na 19.11. tak jsem ráda že se budu hýbat i když nevím jak dlouho mi to moje tělo dovolí funím už tedka. :grinning:

Mony já bych šla do vany hnedka, no já chci chodit každej den ven ale když kouknu z okna tak příšerně fučí vítr je tam fakt hnus a navíc poletuje sníh, ted šla paní s malým jezevčíkem a toho to málem nadnášelo. :grinning:
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak já si dala vařit brambůrky a za chvíli usmažím ty pangase :slight_smile: Mám už taky hlad a to jsem před chvíli jedla :confounded:
Vůbec nevím co zítra obléct malému, bud košili nebo košili a na to vestu. No uvidím, vůbec nevím. Musím se tam podívat a něco zkombinovat :grinning:
Já dostala chut na křupavé kuře a pečené nudle od činanů :grinning: Kurna se těším až příjede miláček, že zase na ně zajdem :dizzy_face:
Malý je dneska nějaký akční, lítá tu jak drak, tak už z něho šílím :grinning:
4. lis 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
Mony mnamiky tak si ho užijte budete mít k tomu salátek nějakej?

No na nudle jsem měla chut taky ale včera jsme byli po dlouhe době na smažáku jsem si pošmákla
mnam teda.
4. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Přemýšlím co si k obídku pustím za film nebo pohádku, nevím.
4. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Suny né, salát jsem nedělala.
No smžák, včera jsem viděla v letáku v intersparu, že ho mají jako meníčko a taky jsem dostala na něj teda chut, protože jak jsme byli o víknedu u těch činanů, tak malému vzal drahý smažák a ten byl tak výborný, že jsem to malému ujídala :grinning: Zítra asi koupím sýr a udělám si ho doma, snad se mi zase nerozteče :grinning:
4. lis 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
No mě se právě doma rozteče dycky no. potvora, ale ten včera byl mnam.
uplně jsem chrochtala a česnekovou polívku fakt super.

Já jdu asi na ty špagety jen furt nevím co si pustit.
4. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
suny, co to je za den?
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
čtvrtek, zdál se mi optimální ale uvidím co dr, aby to už nebylo pozdě.
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
holky a obalujete to na 3x?? Sýr musí být v trojobalu, jednou nestačí:slight_smile:...To se vlastně prvně obaluje mouka, vejce, strouhanka a pak se opakuje 2x vejce a strouhanka :wink:

Já mám dneska ještě ty zapečené brambory:slight_smile: tak nemusím si nic chystat, ale na večer musím něco vymyslet, přítel jede v noci do pátku do Prahy tak at má co jíst. Protože on si nikdy nic nekoupí a je hlady, což ho vůbec nechápu. :unamused:
4. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Moni, tak já sýr dělat umím a obaluju ho na víckrát, jen asi tehda ten sýr byl hrubší než měl být tak ani na vícekrát obalování nepomohlo :wink:
4. lis 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
Holky já vyprala prádlo bez prášku, bude vadit když ho tam dám znovu vyprat??
4. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Suny nebude, já jsem tak kolikrát musela znova prát, že mi třeba prášek blbě vypral a zůstal na tmavém oblečení.
4. lis 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
no já to vyprala bez prášku. jsem fakt už dementní. :grinning:
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
To se stane :wink:
4. lis 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
No mony já jsem se aspon zasmála.

jinak dotázek, jsem si v neděli dělala výplach kvůli zánětu. a dneska mám zas výtok ted jsem měla víc na papíře prominte za detaily tak nevím co s tím že bych se včera prochladla? ale nic mi není jen cítím trochu bříško a jinak žádný svědění nic.
4. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
suny to netuším, ale já ho mívam pořát v těhu, prý to jsou nějaké hleny či co. Ale já to projistotu řekla dr. a nakonec jsem tam nějakou bakterii měla a vylečila ji, ale pořád mám takový výtok. Takže si myslím, že to do konce těhu budu mít. Jak půjdeš do poradny tak to řekni dr. a on ti udělá vytěry a uvidíš.
4. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo jo řeknu, ale není to nic fakt vážnýho, páč mě nic nesvědí. já to mívám taky ale po tom výplachu jsem myslela že bude klid.

Jo a ještě jedna otázka, taky vás bolí záda jako v křízi ale hlavně podél lopatky???? to je hrozný já nemůžu někdy ani dýchat.
4. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Suny a nemáš skřípnutý nerv? Já to měla kdysi a nic příjemného to nebylo, musela jsem chodit pomalu, otáčet jsem se musela celá a hrozně mě to bolelo, až jsem brečela, jak jsem se zohla nebo něco a dr. mi dala na to prášky a za dva dny mě to přešlo.
4. lis 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
No nevím jestli je to skřípnutý nerv ale bolí to spíš jako táhne no asi si myslím že jo, navíc s tímhle jsem ležela na kapačkách. nevím co s tím, petr mě to masíruje, a nahřívám to a nic no.
Jenže já prášky žádný nemůžu, jako hejbu se normálně ale nemůžu chvili sedět ležet a stát no. prostě mě to bolí jakoby vevnitř.

Ted jsem zbaštila špagety a ted jsem si dala 4 čtverečky čokolády a le mám ještě chut každej den jím sladký, tak přemýšlím jeslti si ještě nedám. no teda. já budu vypadat jak prase.
4. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.