• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, to je hezké :dizzy_face: Já jsem už měla Utz na břiše a bylo to fajn :slight_smile: Kontrolu mám 23.9. a pěkně se to vleče, tam se dovím i výsledky krve, kterou mi brali při screeningu, jsem trochu nesvá :pensive: Ty jdeš zase příští týden, viď? Všechno bude dobré, uvidíš...a zase se podíváš na prcka :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Luci mě vyšli vysledky z krve dobře naštěstí..neboj ani se nenaděješ a budeš už ležet na další kontrole :grinning: ..Jojo já jdu příští týden..já doufám, že je vše ok, kdyby neměl ten žaludek tak by přece nerostl co?
9. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Moni, já jsem o tomhle nikdy neslyšla, ale zdá se mi to divné...když je mimčo jinak v pořádku.Pokud ti doktor neříkal nic jiného, že by to třeba mohlo být vážnější atd., tak si myslím, že to bude ok a že žaludeček uvidíš...Říkal Ti o tom něco bližšího?
9. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem z komatu zpet. :wink: zacina se blizit zitrek a mam cim dal tim vetsi strach. ach jo. jinak spala bych jeste dyl, ale uz sem musela jit curat. tem mocak je potvora.
9. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Luci no on mi řekl, že je to divné, že by to už mělo jít vidět v 19tt, ale že miminko nemuselo ještě papat od rána tím pádem by to nešlo vidět... tak pořád doufám, že příště se už napapá zbuj malý:grinning:

mabe neboj bude vše vpořádku :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla s Vikínem u kámošky z MMB a ta má o něco menšího kluka než my a tak si vyhráli a malej normálně teď spí :slight_smile: . To je nádherný ticho :grinning: .
Luci tak to jdem zase stejně, já mam 23 jenom sice poradnu, ale jdu na trippl testy a musim si říct o doporučení na genetiku :wink: .
Mabe hlavně klid, vše bude ok ale chápu že máš nervíky :unamused:
Monako kdyby se mu něco fakt nezdálo tak by tě poslal hned jinam, takže to bude ok a máš malýho dietáře :grinning:
9. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
marki, ahoooj, nervy mam a hodne. az manza dojde, naji se, jedeme sbirat broskve a pak k tchanovcum na navstevu, takze snad na tu kontrolu prestanu myslet. musim jit tedka chvilku zehlit.
9. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme vstali ted :confused:
Tak jsem zvědavá kdy půjde večer spát :angry:
Ale aspon jsem si odpočinula a trochu se prospala :grinning:
9. zář 2009 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
market jojo už mě ted zlobí:grinning:

Holky já jsem se nějak hecla a uklízím jako blázen, už jsem se nemohla dívat na ten bugr :grinning:
9. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Moni, Dvouletky 49, zvonek č. 10 čekám Tě tu :grinning: Nachystám Ti vše na úklízení, když už ses do toho dala doma :dizzy_face: :grinning:
9. zář 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
oujeje holky mizím čau :grinning: :grinning: :grinning:
nee sranda, no libor mi alespon vysál, ale jinak je vytřeno, utřený prach, peru a věším a skládám:grinning:...no mazec:grinning: a to nemluvím, že bych měla vyházet skříně a potřídit to, ale to je času dost do Vánoc:grinning:
9. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Moni to já budu třídit věci jak mi přivezou příští týden skřín, tak to zároven stím spojím, protože máme věcí strašně moc a některé už nenosím nebo nenosíme. Tady binec nemám spíš ještě pár tašek nevybalených a věci co mám na stole, protože to nemám kde dát, pak musíme koupit ještě nějakou komodu, kde ty papíry a ták strčím :grinning:
9. zář 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no já bych potřebovala do ložnice novou velkou skřín, už nemůžu ty svoje skříně ani zavírant na tož, kde dáme mimčo. Právě jsem říkala liborovi, že se musíme někam podívat na skříně a až budeme mít novou tak to všechno potřídím vyhodím a pěkně naskládám, ted to opravdu nemá cenu.
Jinak tebe jsem už tež dlouho neviděla:slight_smile: ty už musíš mít taky banděro veliké co?:grinning:
9. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Holky, já jsem zalila kytky a chystám se nasvačit :slight_smile: mám zase hlad :sweat_smile:

Mona, bude to ok...to je jasný :wink:

Ahojky Market :slight_smile: už aby to bylo, se bojím těch výsledků krve...Stejně nechápu ty jejich lhůty...za jak dlouho jsi se to dověděla? Mě řekla sestřička, že budou za 3 týdny, že jim to teď trvá, takže se to dovím až při kontrole :angry:
9. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
:confused: já si na výsledky screeningu volala za týden :wink: a řekli mě do telefonu že je vše ok a počítam že 29 už budem vědět co to bude :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás dočíst, byla tu kamoška s roční holčičkou, to je něco tak roztomilýho že to je úžasný.
co nového??
9. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Jo no, to si taky udělej až budete mít novou skřín.
No když se ani neozveš :angry: :grinning:
Luci taky jím, ve spánku mi nějak vyhládlo :grinning:
9. zář 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Market, fakt jo? :confused: Já tam byla minulou středu, takže dnes je to týden. Sestřička mi říkala, že nemám ani volat, že bych se zbytečně stresovala tím, že to tam ještě není, že to teď chodí nějak pozdě...ach jo!!! :pensive:

Jéé, tak to budeme znát identitu dalšího drobečka...teda, pokud nám to prozradíš :wink: :dizzy_face: A pak už se to postupně budeme dovídat všechny...jsem na to zvědavá :dizzy_face:
9. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Jáá?? ty se neozveš :grinning:

no já snědla ted horalku a mám ještě hlad, bože já budu vypadat:grinning: a to ještě tchyně dělala aspik tak se těším až ho libor doveze i když ten příjde buh vi kdy:grinning:
9. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Moni,jj :grinning: je třeba doplnit kalorie :slight_smile: já si dávám Pribináčka s rohlíkem a pes po mě žadoní, tak mu dám taky jednoho :sunglasses:
9. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Tak koukám že tu pořád baštíte? já měla jen rizoto a to jen trošku a byly sjme s tou kamoškou na procházce skoro dvě hodinky jsem utahaná hrozně moc a začínám ě bolet příšerně hlava asi usnu, na jídlo nemám pomyšlení.
9. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Suny, mě taky začala bolet hlava...asi tlak či co :confused:
Holky, jdeme s manžou na prochajdu...večer na vás juknu...papa :dizzy_face:
9. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Luci tak tam zavolat můžeš, třeba to tam bude, 3tt bych asi nevydržela :unamused: . mě docela zajímá jaký tady bude poměr kluků a holek. Budu to vědět že jdu na genetiku a budu 18tt a mají 4D UTZ ale nakupovat budu až dýl až to bude potvrzený z více stran, ale mylsim že co řeknou na genetice bude rozhodující :wink:, ale na plodovku asi nepůjdu, mam z toho docela strach. to by jedině muselo ěnco naznačovat že je špatně což zatim je prý vše ok :wink:
9. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
holky, tak jsem neco malinko vyzehlila, ale uz se mi nechce. silene zivam po tom utrosi, uz aby byl pryc.
9. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Mabe, tak jak pracujou nervičky před zítřkem? já jsme kupodivu celkem klidná. nehcápu jak to.
9. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
ja klidna vubec nejsem. posledni UTZ v 8tt a ja mela ty dva MA vzdy v 8tt. Takze po tomto UTZ uz budu klidnejsi, ze sme to prekonaly. ale mam strach. uz vidim, ze se budu v noci budit a v te cekarne me asi jebne. :confounded:
9. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
No vidíš a mě budou brat krev a to ty výsledky budu znát až za týden mě štrejchne jen z toho čekání :grinning:

Ale většinou když nemám strach tak se něco poto no však víš co , tak su spíš nervní z toho že jsem v klidu.
9. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Holky neboojte bude vše ok, určitě:slight_smile:...prostě musí!!!! :wink:
9. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
no když já se nebojím
9. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
suny, krev bude v poradku neboj.

ja si rikam, ze kdyz me to brisko roste a jsem ospala a zaludek na vode, tak to bude ok. v predeslych dvou tehu me nic nebylo. teda vlastne bylo od zacatku spineni a nebo podruhe krvaceni a UTZ nevypaly uz od zacatku jak mely. tak snad, verim tomu a mimiskovi koupim neco peknyho. nebo babicka mu koupi - pujdem s mamkou kupovat ty gatata a zavinovaci svetr na zimu. :slight_smile:

moni, diky. verim v to, ze uz se smula prolomila.
9. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.