• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny jen si dej:slight_smile: malý to nejspíš potřebuje:slight_smile:...a čokoládka je na nervíky:slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
No na to prášky asi nebudeš moct brát no. Tak se zkus zeptat obvodačky, ti třeba poradí co na to. Můžou být třeba i mastičky. Já ted taky dojedla a dávám si mrkev :slight_smile: čokoládu si nechávám na večer
4. lis 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
me taky da bederni pater vcera bolela. dneska zatim dobry, ale jak jsem dlouho chodila, tak me to zaclo pobolivat. ja tedka cekam na tatku na 13h a budeme papat. chce se me moooc spaaat.
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
darca spi, a tedka zrovna se teda dusi. ma uz hodne dlouho nadory na plicich. jsou to tukovy a patri to k stari a kdyz blbe lezi na nadorech, tak ji to talaci na plice a nemuze dychat. takze se rozkaslava a pak zase dobry. nic se neda delat, je ji 16 let. jinak je porad ciperna, zere, porad neco zaka. akorat je uz takova blboucka.
4. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Já si udělám mrkvový salát asi, ale čoko si dám tedka nechci vidět ty výsledky curkovky.
Obvodák mi řekl že na to nic není jen plavat a to já nemůžu kvůli mykoze.
nádobí mám tu hafo ale nechám to na večer.

Mabe mě se taky zavíraj oči. co budete mít dobrýho?
4. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
to nevim, nic tady nevidim. mozna tatka neco donese. oni maji v praci takovy vanicky s jidlem. tak uvidime, co me donese, ale uz by to mohlo byt, chce se me spat.
4. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mabe já jsem taky blboučká nedat prášek do pračky když peru. :grinning:

Hlavně že papká to je dobrý znamení.
4. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
uz je tady, jdu papat
4. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
suny, ale ty mas k demenci starecke jeste daleko. mas tehotenstkou demenci. :grinning:
4. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
No to neva ale demence to je :grinning:

jinak dobrou chut.
4. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky tak já my si na véču uděláme toto :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=397#diskuse četla jsem diskusi, prý je to výborné :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Kde jste??? :confused:
Já si poklidila kuchyn a ted dělám tu brokoličku s mrkví stím sýrem a těstovinami a už se na to těším :slight_smile:
Byla jsem i se psem a je tam teda pěkná kosa, brrrrr o proti ránu kdy bylo fajně :frowning2:
4. lis 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
mony, tady. ja se tedka probudila. teda tatka nas vzdbul, ze uz spime dve hodiny. :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
HOlky, tak jsem zpět...EKG mám v pořádku a tlak jsem měla taky dobrý...zítra musím ještě na Utz srdce, ale to jen pro úplnou jistotu :wink: Paní doktorka říkala, že mě hrozně moc ovlivňuje strach o miminko :sweat_smile: A že na špatné věci nemám myslet :wink:

Tak si teď dáváme sýrovou roládu s bagetkou, kterou dělala moje ségra :slight_smile:

Mám doma tvaroh, povidla i droždí, tak přemýšlím co s tím...něco bych upekla, ale nevím co...nemáte nějaký dobrý tip? :dizzy_face:
4. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Mabe no téda vy si spíte, já dneska nešla, malý spal ani né hodinu :confounded:
Luci, tak to je supér, že je vše v pořádku :slight_smile: Jo jo ty nervy a stresy dělají své :frowning2:
Já jsem ted pojedla ty těstoviny a je to opravdu výborné, až jsem se jich přejedla :grinning: Jdu stříhat malého, zatím pá
4. lis 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
Holky já jsme vytuhla a pak nám nejel net.
Jsem asi závislák páč jsem fakt byla už nervní. opět jsme se stačili chytnout s manžou. :wink:
bomba pecka. já ještě nevím co budu večeřet mám tu dva dny staré rohlíky páč jsem si nevydělala z mrazáku nové. pako jsem dneska.

Lucinko tak to je moc dobře, že to je všechno v ok. jenže strach o mimi máme všechny to se dr řekne no. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MOny tak se snaž aby na fotečkách vypadal krásně.
4. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Tak my museli do té kosy a do banky :frowning2:
Drahý mi volal, že mu mám poslat peníze, že má pro mě vyhlídnutý dáreček, že ho má do šesti večera zarezervovaný, tak jsem letěla mu je poslat :grinning:
Tak jsem zvědavá co to bude :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
4. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Tééééda to bude nějaký překvápko to nám musíš pak říct. :grinning:
4. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Suny, tak já se u toho usmívala :slight_smile: Je krásné vidět jak Laurinka krásně prospívala a zvládla to :dizzy_face:
My to zažili, jen malý byl v nemocnici skoro měsíc, takže vím přesně co prožívali, je krásné vidět ty malé prcky jak krásně rostou i když byli tak maličcí :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Suny jo no, protože jsem mu posílala celkem dost, možná tuším, ale nevím to přesně tak uvidíme, překvápko to bude a prý váhá, jestli mi to má už dát ted nebo k Vánocům, že si rozmyslí a uvidí :grinning:
4. lis 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
Mony ale ona byla nějak jak ted my ne? to je síla.

A co tušíš, že to bude???
4. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Jo měla rodit v prosinci a rodila v září takže asi v 6stém 3 měsíce dopředu. Obdivuji každou maminku, která je doma bez svého miláčka a musí za ním dojíždět do porodnice, pro mě to byl horor, v noci jsem nespala a jen brečela, no děs, nechci vzpomínat , drtí mě to :wink:
No tuším, ale nechci to zakřiknout , uvidíme, pak písnu :wink:
4. lis 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
Jejda tak to jo, to pak písni. no já u toho bulela tak maličká takže jak my a už se dá přežít. douáfm že malje tam vydrží aspon do začátku unora.
4. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Určitě :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Téda takový překvápka, to já nemám, spíš teda nic moc zprávy, ale hlavně že je malý zdravý a nic víc mě netíží, i když se docela často rozčiluju. bych si nabřinkala kvůli kravinám fakt.

Mony mě bolí zase v podbřišku jak na ms včera nic a dneska zas já nevím ale není to nic hroznýho. tak nevím. spíš taková ta tupá bolest. furt se všeho děsím.
Když jsem byla před 3 týdnama na kontrole a čípek byl ok tak myslíš že by se to mohlo změnit během měsíce?
když jako bolesti nemám, klepu. nevím jak se to pozná že ten čípek je jinej.
4. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Jo a neva kdyý si dávám hodně teplý termofon na záda to jediný zatím zabírá.
4. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Suny, já je mám taky ty bolesti v podbříšku, jak se hýbu a funguju, jako , že něco dělám tak mě to ani nebolí necítím to, ale jak ležím ležím dlouho tak to cítím. Tak je to asi normální, jestli by bylo něco s čípkem tak to neucítíš. A ten se změnit může kdykoliv ze dne na den, nebo tak. Ale to nepoznáš, takže čípkem to nebude, asi tím jak roste bříško.
Na záda to nevadí, ale jen chvíli.
4. lis 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
No já na tom ležím už 20 minut.
Je to příjemný a jediný mě to zabírá.

Jejda tak to je blbý já myslela že příznaky nějaký sjou to je hrůza, co když se něco stane???
4. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Když se čípek zkracuje tak to nepoznáš, to jsem měla já i kamarádka, prostě zničeho nic... Možná když začneš špinit-krvácet, tak pak to může být příznak zkracování-otvirání se. Pokud máš vše v pořádku, tak se nestresuj a mysli pozitivně, stane se to co se má stát a nijak to neovlivníš ...
4. lis 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.