• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, děkuji :wink: ještě zítra odpoledne to Utz a snad už mě nikde nebudou honit :wink: Mě to po těch doktorech nebaví :confounded:
Změnu čípku sama od sebe nepoznáš, aspoň mi to tady psaly holky :wink: Hlavně klid, neplaš se...vše je ok a ta bolest je normál...ještě jsem se včera 2x ujišťovala u dokyho :wink:

Moni, jééé překvápko :grinning: moc přeju aby se líbilo a potěšilo :wink:

Holky, měla dneska Mabe ty výsledky? Neprošvihla jsem to? :confused: :wink:
4. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Luci nevím nic nepsala tak asi ještě nemá nebo nevím
Jinak já se bojím moc. je to šílený. nevím čím to je každej výtok nebo píchnutí já se zblázním.
Malej je takový moje zlatíčko že prostě chci pro něj to nejlepší a strašně bychsi to vyčítala navíc se fakt stresuju tak se bojím. dneska kope celej den, to je asi normální že?
4. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Suny klíd, když se budeš věčně stresovat, tak si ještě něco přivoláš. Mě hrozí předčasný porod, protože jsem rodila dřív i malého, ale můžu i přenášet, takže 50 na 50 a jsem v klidu, jinak to neberu, protože vím, že stres je to nejhorší v těhotenství co může být i kvůli tomu jsem rodila malého v prvním těhu dřív. Tak pokud chceš udělat jen to nej pro prcka, tak začni tím, že nebudeš myslet na negativní věci a budeš v klidu. :wink:
Kdyby se něco dělo, tak to stejně neovlivníš, protože kdybych mohla i já u Lukáška ovlivnit předčasný porod tak to udělám. Jsem ted více v klidu-snažím se, jinak co se stane, stane se. Ve Tvém případě je vše v pořádku tak na to mysli :wink:
4. lis 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz
Luci děkuji moc :dizzy_face: Prý budu mít radost, už jsem ho přemlouvala at mi to řekne a nedal se potvora jedna :angry:
4. lis 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Mony ty jsi rodila dřív kvůli stresu???
když mě rozčílí uplně všechno a nevím co s tím mám dělat. :frowning2:

Ježiši já jsem prostě stresmen od dětství, to jako fakt je to stresem???? pane jo tak to jsem nahraná.
4. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ano, u malého jsem byla ve stresu denně kvůli nevlastnímu otci. Stresem Ti začne tvrdnout břicho- jen já to u malého nevěděla, že je to tvrdnutí a že to nemá být a jak jsem se denně rozčilovala tak bříško tvrdlo a tvrdlo a tím se zkracoval čípek a cesty se otvírali, takže mi ted dr. říkala, že mám být v klidu, nikde se nerozčilovat a snažit se být v pohodě :wink: Jinak jsem měla všechno v pořádku u malého, problém nikde nebyl.
4. lis 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Já se rozčílím a pak jsem v klidu tak 5 minut ale vnitřně mě třeba dost věcí trápí.
4. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahoj hlky, tak už jsem doma.

stavovala jsem se s mamkou za babčou a museli jsme pořeit svetříky, babička chce totiž plést:grinning:

Moni asi tky tuším co by to mohlo být :grinning:
4. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Jé moje babi taky pletla, ale už ne má špatný ruce tak je to blbý ale byla moc šikovná.
4. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Suny tak klid, pak budeš mít hafo času na rozčilování :wink: :grinning:
Mony no to myslím, ale prý je to velké, tak kdo ví, jestli to neříkal jen tak at si to nemyslím :grinning: Jsem zvědavá.
Ptala ses mi na tu zavinovačku? :sweat_smile:
4. lis 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Holky já se rozežírám. na véču jsem měla rohlík a půl.
4. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Moni já ještě s liborovou mamkou nebyla, ale v sobotu má narozeniny tak se jí určitě zeptám. Dám si upomínku do mobilu a hned ti dám vědět.
No to tě bez tak Luki chce jen vyvést z toho co si myslíš, aby to bylo překvápko:slight_smile:

holky já se ted dívala na to video a uplně jsem to obrečela:slight_smile:..ještě že to dobře dopadlo, jak si ještě uvědomím, že takhle by ted vypadal malý, tak mi šel mráz po zádech.
4. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
4. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
No to by vypadal líp. ty už seš o 3 tdny starší.

jejda čtyřčata.
4. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Moni tak mysli na mě :slight_smile:
No to je dobré, jsme se tu s malým pěkně zasmáli, malý se chláme ještě ted :grinning: A prý, že my budeme mít dvě miminka :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt dobré video :grinning:
4. lis 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
Video na odreagování, ale i to se děje to je mazec. a hlavně asi na šaškec. že si je nepletou.
4. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
ty jooo to je mazéc to počasí ve zprávách :confused:
4. lis 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
http://www.novinky.cz/koktejl/183384-jedenactileta-bulharka-porodila-na-sve-svatbe.html
čtu dobře, že má jedenáct ??????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: úúúúúúúúhááááááá
4. lis 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo já se tu tak 5 min. řechtala :grinning:

Moni no to počasí je maras. Ja jak jela domů tak pěkně fučilo, ale na těch horách to musí být mazec.
4. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Koukám na to .

Mony jo má jedenáct a ten její pude sedět.

TO počasí je hrozný ty jo, strašný.
4. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni, tak mě stačilo jak jsme šli do té banky, vlasy mi lítali všude možně div mi neulítli :grinning:
Suny no je to mazéc a nechápu jak se novinář může zeptat 11té, jestli chce mít další děti , když sama je ještě dítě :grinning:
4. lis 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Mony no jo novináři.

Holky přijel manža tak jdu za ním. zítra papa
4. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Suny pá , j ted uložila malého a konečně se v klidu najím :grinning: pak musím se psem :rolling_eyes:
4. lis 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já ted budu jíst chlebík s maslem a ředkvičkami:slight_smile: a kukám na modré z něba:slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky..nedocitam..jakpak se mate?
4. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahoj carcul jojo vše je jak má:slight_smile: a co vy holky naše?? :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
mona..jsme byly dnes cvicit a v patek jdem zas :grinning: (doted byly patky plny)a taky jsem byla na melirku :grinning: a kavicce :grinning: ..a co ty a broucek?
4. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
carcul my dneska byli u babči a konzultovaly jsme pletení svetříků:slight_smile:...byla jsi na melírku jo? Já byla na konci září a normálně mi melír vydrží tak 3 měsíce a ted už mám takový odrůst, jakoby už ty 3 měsíce uběhly. Tak přemýšlím, jestli počkat ještě měsíc nebo už jít. byla jsem před měsícem na trvalé a barvení řas a taky mi to vydrží tak 3 měsíce a ted už na těch očích nemám nic. To bude tím jiným stavem:grinning:
4. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
mona..ja to mam ted to samy..za tehu jsem byla na meliru 3x..a chtela jsem si necha prodlouzit rsy a rekli mi ze radsi az po tehu,ze by blbe drzeli..ma to kamoska a vypada to super..a ja to budu mit i za super cenu
4. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
carcul no ty řasy měla moje známá, která mi dělá nehty a vypadala jak mrkací panenka:grinning:, nevypadalo to moc dobře, ale je pravda, že ona ty řasy měla fialové a ještě tam měla nějaký kamínek. Takže moc přehnané, ale tak ona je taková extravagantní, ale pokud to budou vypadat jako tvoje řasy tak to může být pěkné, pak musíš vyfotit a poslat mi :slight_smile:....Tak ono je nejdrahšží ta první investyce, to dodělaní pak už prý stojí kolem 300,-...co jsem teda slyšela.
4. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.