• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona..taky ono zalezi kdo to dela-pak to taky vypada ruzne a kamoska to ma a ty co to nevi ji rikaj jaky ma krasny rasy a nepoznaji to :grinning:
4. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
carcul měla to dobře asi udělané, ale přehnané, ono je asi více tipů a ona si asi vybrala ten nejvyraznější a navíc fialový:grinning:.....A kolik se za to platí??? Já mám hrozně krátke řasy a navíc světlé a vypadám jak nemocná:grinning:
4. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
mona no pocatecni ja budu platit pres litr a pak do 500doplneni-podle toho kolik se doplni...ale jinak jsou ceny ruzny,ta kamoska ma za 5000pocatecni a 1000doplneni..proste jak kde..ja budu mit protekci :grinning: ...a nfialovy bych si v zivote nedala..a prave ze ta co to dela by mela sama posoudit aby to vypadalo dobre a ne lacine
4. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
No mě ta známa říkala, že za ty první dala 6.000,- a pak doplnění 300,- je to možné??.....No tak jak vyzkoušíš tak mi dáš vědět a pošleš foto:slight_smile: já musím mít inspiraci, abych do toho šla:slight_smile:...jak často chodí kamoška doplnovat??zeptám se svoji kometičky jestli to náhodou nedělá, ani nevím:grinning:
4. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
mona tak jednou za tri tydny az mesic..jo a je vic technik jak se to dela..a jinak dnes jsem videla ete dve holciny co to meli a super,oci to fakt zvyraznilo a nevypadalo to lacine..ale musis si pockat..budu to mit az po porodu..pry jak jsou ted zmeny hormonu,nemuseli by tak drzet,ze mam radsi pockat
4. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
jasně chápu, já bych stejně musela taky počkat:grinning:....nic jdu do hajan, tak se měj hezky a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
broou :wink:
4. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
Holky kam chodíte na řasy, že dáváte 1000? Já chodím ke kosmetičce, která líčila a líčí missky a u ní platím 400 něco málo přes i s barvením :confused:
A vydrželo mi to 2 měsíce a vypadalo to moc dobře. Jen mi říkala, že si mám koupit řasenku s dobrým kartáčkem a nemusím k ní chodit, že řasy mám dlouhé a zbytečně bych si je zničila. Tak používám řasenku z Avonu má supér kartáček a řasy mi vždy dobře natočí :slight_smile:
Já jsem trochu tvrdla na aukcích :sweat_smile: :grinning:
Vyhrála jsem kapsáče ryflíky a hrazdu na kočárek a jdu spát :grinning: Tak dobrou..........
4. lis 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
moni kdyby jsi cetla poradne zjistila bys ze my to neplatime,jelikoz je prodlouzeny nemame.. :grinning: :grinning: :grinning: ..a zatim jsme to jen zkoumaly :grinning: ...prodlouzeni ras neni totez co barveni atd.....a jakypak kapsacky,se pochlub :grinning:
4. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz
Ahoj holky, téééda vy jste ponocovaly to já už měla půlnoc. i když Kubík večer dával takový rany že to chvílema až bolelo :grinning:

Jinka já mám řasy dlouhý a hustý od přírody na kosmetiku chodím jen vytrhat obočí který mám taky světlý, na melír půjdu až po porodu a na stříhání vlasů taky páč ted když si je umyju a nevyžehlím tak je to hrozný. :grinning:

Dneska máme poslední flákací den, zítra s mamkou do města na sedačku a tak se mrknout. a v sobotu pokračování oslavy tatkových 50tin. a v neděli nákup a místo kolotoče koupíme tohle:

http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=1598078 tak uvdiíme.
5. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska se me vubec nechtelo vstavat. Prisla jsem v 23:15. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to na me moc pozde. Nez jsem usla...Vcera jsem si dala hermelin nakladanej a dve pivka a asi me z toho bylo tezko, protoze jsem mela takovy tezky a zly sny. Jinak to byla parada. Tedka jsem mela jeden rohlik a uz nemuzu. To neni normalni , asi su z tech piv nejaka nafoukla. dneska nic nedelam, akorat si udelam tu kyselicu.

Vcera sem anicce koupila prvni ruzovou vec, bodycku. Vyfotim vecicky, at trosku vite, co mame.
5. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky Mabe, a co ty výsledky už je čtvrtek
5. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
ted jsem se divala a porad nic :unamused:
5. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Jejda ty tě teda napínají ale tak to je na dobré cestě, nevolali a mají čas na to tam dat tak to bude v pořádku.

Ty sis včera tak dávala do nosu jo? teda.
5. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
dobré ráno,

tak já před chvíli stala a posdíla zbytek buchty. :slight_smile: a zatím vůbec nevím co dnes budu dělat...

Moni my se nebavili o trvale na řasy a barvení za to platím 350,- i s obočím. My se bavily o prodlužovaní řas:grinning:
5. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Mony no to já taky nevím co budu dělat, koukám na novu na nějakej film venkovská lékařka či co, ale pak půjdu dělat bramboráky mnam si je dám samotný možná posypat sýrem. máte nějakej nápad co bych si tam měla dát? asi je budu jíst samotný a dám si k tomu zeleninový salát.

Jinak mám koupenou maminku a miminko tak budu asi číst. dneska to bude zas taková ulejvárna.
5. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj suny já někdy do těch bramboráku přidám salám, má to zase jinou chut:slight_smile:, ale zaleží na tobě:slight_smile:...

jejda ja po ránu neumím psát :sweat_smile: samé chyby tam mám:grinning:
5. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Chyby neřeš prosímtě, já mám překlepů taky mraky ale my si to rozluštíme neboj. :grinning:

No já si tam dám asi šunku, salám jako takovej nemám ale bude to určo dobrý doufám teda ale je to samotný takový chudý ale je fakt že lepší jak špagety.

Ještě jsem nevylezla z postele. :frowning2:
5. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
suny, doufam, ze je to dobry znameni, ze ty vysledky tam jeste nejsou. bramboraky, mnam, ty teda delas chute.
5. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
jdu nakoupit a vratim se :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Mabe tak se obleč je tam hnusně. no dělám chutě i sobě ale jestli se povedou to teda nevím. hlavně nevím s čím si je udělám. nebo jen samotný fakt nevím.

Dobrý znamení to je. oni si řeknou to jsou ok výsledky tak máme čas to tam dát. nikam nespěchají.
5. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
uz jsem tu. trosku se me zamotala hlava po ceste, ale dobry. to mam z toho vycerpani. jsu uplne bez energie

tedka jsem se omluvila z pondelniho cviceni. radsi to jeste necham.
5. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Mabe to je rozumný, je lepší to pořádně nechat zacelit a být v klidu než si pak něco vyčítat.

Já mám zas nějakej výtok a to jsem si v neděli dělala výplach tak nevím co s tímchjo. to je pořád něco.

Mabe tak si lehni a bud v klidu čti si nebo tak.
5. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj kočky :dizzy_face:

Tak já už mám napatlanou barvu na vlasech a čekám, až to budu moct smýt :wink: V noci jsem špatně spala...rýma, manžel chrápal, pes chrápal...no děs :rolling_eyes: :grinning:

Já dneska udělám bram. kaši a vytáha jsem z mražáku sekanou :wink: Zeleninovou polívku máme ze včerejška, takže to mám dnes celkem bez práce :wink:
Na 15 hod. jedu na ten Utz srdce a pak se stavíme nakoupit :wink:

Mabe, myslím na Tebe...určitě je vše v pořádku, jinak by tě už kontaktovali :wink:
5. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj luci tak to máš dneska v pohodě, já za chvíli konečně vylezu z postele a doufám taky že už udělám tu směsku na ty bramboráky ale jestli se mi povedou netuším
5. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
no, jdu si delat tu zelnacku, jinak budu lezet.

luci, ahoj. budu drzet palecky na UTZ.
5. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Mabe ty mě dycky donutíš vstát z postele. :grinning: )páč je mě to blbý tak vstávám taky.
5. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Suny ahojky :wink: určitě se povedou...taky bych si dala, ale je to pracné a já nerada smažím...to se mi musí jó chtít :grinning:

Ahojky Mabe :dizzy_face: děkuji :slight_smile: Zelňačku děláš normálně z kyselého zelí?
5. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
luci, ja to delam poprve. jinak teda mam kysany zeli, dam tam parek, fazole a pak smetanu. uvidime, jak se me to povede.

suny, ja zase pujdu spat po obede.
5. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Luci no já na to mám chut a nechci dělat furt špagety takže asi udělám brambořráky a posypu je sýrem si myslím
5. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.